Autor Téma: Tomášek 7  (Přečteno 10165 krát)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Tomášek 7
« kdy: Dubna 11, 2015, 07:27:26 »
Když jsem se ráno probudil tak jsem zjistil že krom počůrání jsem se přes noc pokakal.
Chvíli jsem přemýšlel zda mam zazvonit na sestru aby mě přišla přebalit a nebo to vydržet až přijde sama nás vzbudit na snídani. No rozhodl jsem se počkat až přijde sestra nás vzbudit na snídani ,což jsem neměl dělat. Protože se po chvíli vzbudili i ostatní kluci a první co udělali je to že šli k mé posteli aby zkontrolovali obsah mé pleny. Když došli k mé posteli tak jeden odkryl deku a hned vybuchl smíchy no fuj ten je ale pochcanej koukni na tu plenu jak je nafouklá , To už se do ní toho moc nevejde . Máš stejný nápad co já řekl druhý ,ne ale asi vím na co myslíš . Tušil jsem že diskuse byla o mě něco na mě chystají ale nevím co , měl jsem docela strach co vymyslí . Jeden odešel ke svému stolku a vzal si hrnek od čaje který napustil vlažnou vodou . Hned my došlo o co jim jde.
   Chtějí mi do hrnku namočit ruku abych se počural ,znám to dobře dělali jsme to klukům a holkám na táboře a na lyžáku ,namočí se konečky prstu do vody o teplotě těla a pak po chvíli se dotyčný počurá ale my jsme to dělali je na spících jedincích v bdělém stavu jsme to nikdy nezkusili jestli to funguje no za malou chvíli se o tom přesvědčím na vlastní kůži . Když dorazil z hrnkem k mé posteli řekl tomu druhému aby mi chytil ruku a vložil mi konečky prstu do hrnku chvíli jsem se bránil ale nebylo mi to nic platné měl větší sílu druhou ruko mi ještě přidržoval ústa abych nemohl křičet. Netrvalo to dlouho a můj obsah mého močáku se začal drát do pleny. Ta toho už skutečně moc nezvládla a začal se mi na prostěradle tvořit mokrý flek . Když si toho všimli kluci tak se začali smát ,hele von tu plenu prochcal . Vyndali mi ruku s hrnku a chtěli jít prič ale vtom si ten druhý vzpomněl na vodu v hrnku a vzal ho a přikázal mi abych si klekl na postel a otočil se k němu zadkem nevěděl jsem co má v úmyslu tak jsem chvilku protestoval ale nebylo mi to nic moc platné věděl jsem že má větší sílu a když neposlechnu tak že mi pomůže to udělat sám. No tak jsem si klek ,on odrhnul okraj mé plenky a v tom se na něj vyvalil smrad z mého kakání no fuj pod se kouknout křikl na toho druhého von se podělal no to musím vidět odpověděl a chvátal se kouknout do mé pleny. Pak my vylil obsah hrnku do pleny a šli si opět lehnout k sobě do postelí . Mě už nezbylo nic jiného něž si taky opět lehnout a počkat až přijde sestra.
    Netrvalo to moc dlouho a přišla sestra a hned od dveří zazněl její přísný hlas no fuj co je to tu za smrad tady se snad někdo pokakal,kdo z vás to byl no šup nemám čas jenom na vás. Jak mile to zaslechli kluci hned odvětili to to mimčo tady v postýlce ten nosí pleny. Sestra přišla k mé posteli odkryla deko a chytla se za hlavu no to je hrůza to si nemohl zazvonit když jsi se pokadil a neříkej že jsi o tom neviděl . Vylez s postele no šup a do koupelny ať tě můžu přebalit

  Pokračování někdy příště:

        Omlouvám se že je příběh opět tak krátký  ale nemám moc času tak alspoň něco nežli nic
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 338
  • Karma: 1
Re: Tomášek 7
« Odpověď #1 kdy: Dubna 14, 2015, 00:35:49 »
Jojo nevadí,už se těším na další díl,jak se to bude vyvíjet. :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »