Abdl > Srazíky, akce a setkání

Na pokec v Praze

(1/4) > >>

DL PRAHA:
najde se nekdo na pokec, treba i  jen ve dvou? Jsem tu novy, ziji v zahranici Prahou jen projizdim. 17-19.4

Rad bych potkal nekoho nezalezi na pohlavi, jen se pobavit, u kafe, nebo pivka

Whauu.Jsem prekvapeny 37 zobrazeni, zadna odezva, jakym zpusobem tato komunita funguje. Je uzavrena a ostatni mezi sebe neprijma?

Poslal jsem nekolik osobnich zprav, jde mi jen o to navazat kontakt, pokud nekdo ma zajem. A pokud ne pak staci napsat, dekuji nechci. To jak tu vsichni mlci a nikdo na nic nereaguje je opravdu zvlastni. Ale samozrejme nemohu nikoho k nicemu nutit.

Tropix:
Protože spousta nováčků píše, jak by se chtělo potkat a výsledek je, že na sraz dorazí jen stálí dinasauři ..

Jsem z Prahy, můžem se potkat někde, já s tím nemám problém. Navrhni kdy a kde. Upřesni termín, takhle se někde asi neozve. Termín a přesné místo ;)

DL PRAHA:
Super, dekuji za odpoved.

Poslu Ti primo zpravu aby se to nedomlouvalo pres forum a zbytecne se tu nespemovalo, jsem sice novacek ale zajem se sejit urcite mam. Diky

nobody:
jak psal Tropix. Ja treba organizoval malej srazek , a hadej kolik lidi prislo  ????  2 . Je pravda ze sem to naplanoval tyden dopredu , ale ...... .

Ja se treba setkavat moc nechci . Jde o to kdo se zucastni atd atd. Ja napriklad muzu jen v patek kolem 19 hod nebo sobotu. jindy nemuzu z pracovnich duvodu .

DL PRAHA:
Dobre co treba zorganizovat neco tuto sobotu, nemusi to byt nejaka extra akce, jen posedet odpoledne u pivka nekde v centru Prahy? Na hodku, nebo na dve poklabosit? Pravdepodobne by prisla i moje pritelkyne snad to nevadi  ( pokud ano tak ji pozadam at nechodi)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi