Anketa

Oznamkujte ako v škole:

1*
1 (100%)
1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
0 (0%)
4
0 (0%)
5
0 (0%)

Celkem hlasů: 1

Hlasování ukončeno: Dubna 03, 2015, 15:40:36

Autor Téma: Netradicne zelanie 1  (Přečteno 11274 krát)

Offline sphinx

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 25
  • Karma: 0
Netradicne zelanie 1
« kdy: Dubna 03, 2015, 15:40:36 »
Konecne som dokoncil poslednu cast poviedky, s ktorou som sa trapil uz skoro mesiac. Cely pribeh je o netradicnej dievcenskej skole. Trochu nezvycajne fetisisticky, plny dievcat v tesne stiahnutych korzetoch a oblecenych v krinolinach. Pisal sa mi miestami dost tazko, lebo casto som sa pristihol, ze si namiesto prace predstavujem, ako som ja, stiahnuty v korzete a obleceny v krinoline. Nadherne predstavy, dlhe prechadzky vonku v parku, najcastejsie v zime, obleceny do kozuchu s kapucnou. To je moj dalsi fetis, kozuchy. Ziadny zial nemam, rovnako ako korzet a ani krinolinu. Preto si iba pozeram obrazky na nete a zavidim dievcatam a zenam moznost nosit tieto krasne veci. Aj ked vidiet dnes krinolinu nazivo je len velmi zriedkave. Mozno niekde na vystupeni skupiny historickeho sermu.
Ako tak surfujem, padne mi do oka nenapadny titulok: Mate netradicne zelanie? My Vam ho splnime. Citam dalej, Ak tuzite po nezvycajnom zazitku, nasa spolocnost je pripravena Vam ho splnit. Klikem na odkaz a otvori sa mierne fadna stranka s oknom, pod nim je text: Napiste prosim svoje zelanie a vas email. Coskoro Vas budeme kontaktovat. Hm, asi iba nejaky vtip, zacnu mi chodit rozne ponuky, co by inak iba v spame skoncili. Ale za vyskusanie nic nedam, vytvorim si nove emailove konto a napisem do okna: Prechadzka v krinoline, pripisem email a odoslem. Vzapati sa zasmejem nad svojou naivitou. Toto zelanie mi urcite nikto nesplni.
Neskor na tuto prihodu v navale povinnosti uplne zabudem. Zacnem okrem ineho pisat dalsi pribeh, scenare na objednavku, mam toho vela. Az raz vecer si vsimnem, ked si upratujem na stole papierik s emailovou adresou a poznacenym heslom. Chvilu rozmyslam koho je, potom pridem na to, ze moja, posielal som ju spolu so zelanim. Skontrolujem obsah schranky, je v nej odpoved: Na splneni Vasho zelania usilovne pracujeme, aby bol Vas zazitok dokonaly, poslite prosim tieto udaje: Vasa vyska, priblizna vaha, obvod hrudnika, pasu, bokov, konfekcna velkost vasho oblecenia. Zmeriam sa teda, vyplnim udaje a odoslem. Stroha odpoved pride o par minut. Dakujeme, coskoro Vas budeme kontaktovat. Napadne mi, co spravim, ked mi naozaj poslu spravu, ze mi splnia zelanie. A uvazujem ako, kde? Neviem si predstavit, kde by som sa mohol ist v krinoline prechadzat. A vobec, splnia mi ho ked pridu na to, ze som muz? Uvedomim si, ze z udajov co som im poslal, to musi byt jasne. Aj ked nie som velmi vysoky a mam stihlu postavu, predsa len som na zenu vysoky privelmi. A ktora zena ma cislo topanok 8. Teraz zacnem trochu lutovat, co som bez rozmyslania urobil. Nakoniec, ved im nemusim dalej pisat, urcite je vela ludi, co im na zaciatku napise a potom uz sa neozvu. S touto myslienkou sa odhlasim a necham celu zalezitost tak.
O par dni sa pristihnem pri myslienkach na prechadzku v krinoline. Rozmyslam, ci by som sa odhodlal prist, ak by mi napisali, ze mi zelanie splnia. Skontrolujem mail, zatial vsak ziadna odpoved neprisla. Asi o tyzden zo zvyku opat skontrolujem schranku, je v nej jediny mail s titulkom, Zazitok je pre Vas pripraveny v termine od 10.10. do 23.11., poslite prosim este presny, Vam vyhovujuci termin a dlzku zazitku (orientacne v hodinach). Po dohodnuti terminu, Vas bude na mieste uskutocnenia ocakavat nasa pracovnicka, ktora Vam zazitok sprostredkuje. Zaroven si Vas dovolujme poziadat a zaslanie zalohy na ucet vo vyske 50e, co je polovica sumy potrebnej pre splnenie Vasho zazitku. Dalej uz ani necitam, je mi to jasne, obycajny podvod. Iba snaha vytiahnut z dovercivych ludi peniaze. Hned mi vsak napadne, nemohol som ocakavat, ze mi niekto splni zelanie a este k tomu netradicne zadarmo, ved je mnoho firiem, ktore sa tym zivia. Ak si chcem splnit po com tuzim, musim trochu zariskovat. Isty cas mi trva, kym sa odhodlam, nakoniec vsak peniaze poslem. Aj dátumom a casom trvania, tri hodiny. Tri hodiny sa mi zdaju akurát, aj ked kto vie, ako dlho sa taka krinolina oblieka. Onedlho pride odpoved: Dakujeme, po prijati platby Vam bude zaslany poukaz, ktory je treba vytlacit a priniest so sebou na miesto, kde Vam bude zelanie splnene. Nasleduje adresa, podla mapy na okraji mesta, v casti ktoru velmi nepoznam.
Niekolko nasledujucich dni ubehlo ani som netusil ako, praca na novom pribehu ma nacisto pohltila.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline plenka42

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 23
  • Karma: 0
Re: Netradicne zelanie 1
« Odpověď #1 kdy: Dubna 03, 2015, 15:55:07 »
Dobre sa to zacina.  :|
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »