Autor Téma: Nezbedná princezna, která se ráda pokakává do plínek  (Přečteno 14421 krát)

Offline diapri

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Nejraději mám své růžové gumové kalhotky s obrázky medvídků. Ale musím je mít pořádně plné. Na tělo si dám bavlněné plínky, aspoň troje. Mám ráda ten neskutečně příjemný pocit dotyku mé prdelky s hebkou bavlnou, obzvláště když si pomalu do nich ukakávám. Ale bez jednorázových plínek by to nebylo ono. Proto si bavlněné připnu pomocí jednorázových. Vlastně pak gumové nepotřebuji, ale už je pro ten pocit, když se počůrám, že nic neproteče, když si to užívám pod peřinou.
Když mám mezi nohama pěkný ranec, zamířím nejdříve k zrcadlu, Zálibně si plácám rukou po vycpaném zadečku, což mne neskonale vzrušuje. Pomalu cítím, jak na mne jde kakání. Nechci ovšem přijít hned zkrátka, že to hned pustím sakumprásk. Mám to ráda velmi pomalu. Kleknu si na postel, mezi nohy si nastelu peřinu, opřu se lokty. Otevřu si notebook se svou oblíbenou stránkou.  Velké holky, které kadí do plínek. To mne velmi vzrušuje.
Pustím si video, kde na mne hezká štíhlá blondýna v minišatech vyšpulí svůj zadeček, kouká na mne a vlastně dělá přesně to, co já. Vzdychá a pomaličku vyplňuje své plenky. Nejdříve malými kakínky. Za každým, který vklouzne do plenek, následuje pořádný vzdech. A hlazení po zadečku, jak se nám naše holčička pěkně pomalu pokakává. Je to taková velká nezbeda, protože nikomu neřekne, co doma provádí, když ví, že nikdo nepřijde. Její boulička na zadečku pomalu roste.
A já se přidávám. Uvolním se a zase to zastavím, takže do plenek uteče jen malý kousek mého nákladečku. Tohle si nesmírně užívám, dokážu to takto dělat klidně i několik minut. Kousek po kousku. Když už mám toho dost, ale stále mám co plenkám říct, zatlačím pořádně a už to jede. Normálně se úplně pokadím. Cítím, jak se mi kakání rozjede po celém zadečku. Cítím to nádherné teplo, jak mi objímá mou prdelku. Sáhnu si na ní, poplácám se s pochvalou, jak se nám naše velká holka krásně pokakala. Tak to má být. Žádný záchod. Ale hezky do plenek, protože jedině tak si uvědomím oslavu kakání, za které se většina lidí spíše stydí.
Pak si pomaličku jemně sedám a cítím, jak se mi kakání rozlézá na strany. Vzrušením vsunu ruku do plenek a začnu jemně masírovat poštěváček. Pocit, že jsem pokakaná, ale hlavně v plenkách, mne neuvěřitelně vzrušuje. Rychlost mých prstů se zrychluje a v tom to přijde. Nádherný orgasmus. Uvolnění. Extáze. Všechno zároveň. V tu chvíli zjistím, že ještě nejsem s potřebou úplně hotová a zatlačím. Dokáknu si, zasténám, svalím na postel a zachumlám do peřiny. Je mi nádherně. Ležím si pokakaná a udělaná v posteli, užívám si rozkoše. Ale ještě není všemu konec. Jak jsem uvolněná, pustím se do čůrání. Bezstarostně se počůrám úplně skrz naskrz. Všechno je mi jedno. Jsem počůraná a pokakaná, jak to snad více ani nejde. Moje pánev stále pulsuje vzrušením. Najednou jde na mne únava a já usínám. Velká holka, která si to užívá v plných plenkách. Totálně nezbedná a zároveň hodná, protože ví, že tento rituál je vzdáním pocty jídlu, díky němuž žijeme.
Anastázie
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Nezbedná princezna, která se ráda pokakává do plínek
« Odpověď #1 kdy: Dubna 08, 2015, 18:19:00 »
Proc mam pocit, ze to psal chlap ?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »