Autor Téma: Little girls - opomíjené téma?  (Přečteno 26946 krát)

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Little girls - opomíjené téma?
« kdy: Března 31, 2015, 17:08:07 »
Tak něják z pohledu ženy nemůžu pochopit, proč je toto téma, alespoň v Česku tak opomíjené? Je to tím, že skoro všichni abdl zaměření muži vyžadují spíš tu péči a staví se do submisivní pozice? To se mi něják nezdá, vždyť muži se přece rádi cítí potřební a mají ženu pod svojí ochranou. Mně třeba z pohledu ženy příde mnohem hezčí a i tak něják přirozenější třeba 20-30 letá (podle fotek ze zahraničních portálů mnohdy i velice pohledná) "holčička" v náručí svého "tatínka", resp přítele, než chlap v dupačkách s chupatýma nohama, v případě Sissy boys ještě s blonďatou parukou a růžovou čepičkou na hlavě (tím se nechci dotknout zde přítomných mužů). Navíc myslím, že ve vztahu ženy a muže i vlastně často existuje něco na způsob vztahu "tatínka a holčičky" (pokud se teda nejedná zrovna o dominu  :D), když se k tomu svému přítulíme, usínáme v jeho náručí, necháváme se hladit ve vlasech nebo se řehníme jako malé když nás škodolibě lechtá. Ženy bývají přece mnohem více infantilní než muži (plyšáci, šišlání apod.) Tak by mě vlastně zajímalo i to, proč většina "miminek" je mužského pohlaví. Já bych byla moc ráda za nějakého hodného tatínka, kterému by ale nešlo jenom o vzrušení při pohledu na dívku v plínkách, ale celkově o tu péči o ni, tu nadvládu, která se u tohoto vztahu vyžaduje (tady si nikdo nemůže dovolit chlapy sekýrovat, že chodí do hospody a jsou bordeláři :D ). Jak to teda vidíte vi muži? Nestojíte o roztomilou "holčičku" ve vaší náruči, nebo z jakého důvodu je toto téma tak málo rozebírané a nejsou k němu bohužel ani skoro žádné povídky?  :cry:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline PetrMyslivec

  • Moderator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re: Little girls - opomíjené téma?
« Odpověď #1 kdy: Března 31, 2015, 21:45:37 »
Já jsem to dlouhou dobu řešil z pohledu muže a poté jsem se prostě smířil s tím, jaká situace je. Jestli se situace ve světě jiná netuším, ale podle zkušeností ze zahraničních stránek / diskusních for to o tolik lepší nebude - možná v tom, že jsou ženy více aktivnější. Pohled ženy mě ale zase donutil trochu přemýšlet a těch důvodů může být i poměrně dost :)

V tématu proč je tady tak málo žen (tak nějak se snad jmenuje) byl nedávno zajímavý postřeh, že toto je docela logicky dáno umístěním pohlavních orgánů a tím pádem u žen nebude docházet díky plenám / plenkovým kalhotkám tak silnému stimulu. No a z toho hned navážu na to, že pokud se budeme bavit jak píšeš čistě jenom o tom starat se o svoji malou holčičku a ne čistě vzrušení z plen / plenkových kalhotek, tak to může být, jak jsi tak naznačila věc natolik samozřejmá, že nikoho ani nenapadne na sobě pozorovat nějaké náznaky infantilního chování. Ono se tomu podřizuje i moderní trend a je docela běžné narazit na dívky v nařasených sukní, ozdobené mašličkami všude možně, s culíky, nebo oděné v lacláčích a to je samozřejmě jistě přitažlivé pro naprostou většinu mužů - nejen nás zde.

Jinak pokud jde o holčičku, která už svého tatínka má, tak věřím, že ten ji opatruje jako oko v hlavě a rozhodně si uvědomuje, že má velké štěstí a tak možná holčička nesmí na těchto stránkách a podobných komunikovat, ještě navíc o tématech s erotickým podtextem (to je asi běžné i u naprosto normálního vztahu).

A samotná holčička ještě bez tatínka se buď stydí, nebo se u ni opravdu neprojevuje tak velká infantilní touha, že ono taky docela normální lechtání, hlazení po vlasech a podobně ji může i stačit.

Ale když už Tě tady máme, tak bys mohla sama prozradit, jak to vlastně s Tebou je? Co Tebe konkrétně přivedlo na tyto stránky a k otevření diskuse? Možná, když dáš na tohle svůj pohled, tak se dá pracovat na tom, aby vás tady bylo co nejvíce :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline DLTom

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 70
  • Karma: 1
Re: Little girls - opomíjené téma?
« Odpověď #2 kdy: Dubna 02, 2015, 19:43:15 »
Já třeba přesně takovou malou infantilní křehkou dívenku hledám, plenky jsou jen rozšířením vztahu holčička/tatínek-DD/LG. Tento druh vztahu mi vyhovuje. Já osobně se jako mimi necítím.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Little girls - opomíjené téma?
« Odpověď #3 kdy: Dubna 07, 2015, 14:13:50 »
Pro DLTom: Můžeme si zatím psát  :) , kdyštak mi sem napiš tvůj e-mail, jestli ti to nevadí, nejsem tu zeregistrovaná a nemůžu ti tudíž napsat SZ a ten svůj tu nechci zveřejňovat.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Little girls - opomíjené téma?
« Odpověď #4 kdy: Dubna 07, 2015, 16:45:43 »
Ahoj,  mam stejne predstavy, jsem z Prahy. Rad bych si s Tebou vyměnil par řádku. Můžeš mi napsat.  Zatim ahoj :)
« Poslední změna: Dubna 07, 2015, 17:39:38 od Bibinko »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline DLTom

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 70
  • Karma: 1
Re: Little girls - opomíjené téma?
« Odpověď #5 kdy: Dubna 07, 2015, 21:44:32 »
Mail ti sem nemůžu napsat, protože z nějakýho důvodu to tu je zakázaný a bibajz za to banuje :-) ale řeknu to tak, že můj mail je:
« Poslední změna: Dubna 07, 2015, 22:04:24 od Bibinko »

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re: Little girls - opomíjené téma?
« Odpověď #6 kdy: Dubna 07, 2015, 22:02:53 »
To Tropix : Ty si radeji s nikym nic nevymenuj - duvod moc dobre vis... Stale cekam....
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Little girls - opomíjené téma?
« Odpověď #7 kdy: Dubna 08, 2015, 18:22:04 »
Mimochdem, co to je za blbost to mazani mailovejch adres ? Kdo a proc to vymyslel ?

Lezu na ruzny fora (nejen s touhle tematikou) a maily casto vesi leckdo leckam. Tohle forum je asi jedina vyjimka na svete... Jinde jsem na podobnou blbost nenarazil. Nevim, mam sto chuti napsat neco "pekne od plic," ale vykaslu se na to, abych nahodou nebyl zase napomenut ci rovnou banovan.

Ze by se nekdo snazil bejt dulezitej ???!!!
« Poslední změna: Dubna 08, 2015, 19:39:53 od raulik »

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re: Little girls - opomíjené téma?
« Odpověď #8 kdy: Dubna 08, 2015, 19:37:17 »
kdyz jsi se logoval , tak jsi souhlasil s podminkama ktere jsou na tomto foru. A jestli jiz nevis s cim jsi souhlasil tak s to znovu precti. Admini jednou jasne rekli ze e-mailove adresy pouze pres SZ a tim to hasne. Skus na nejakem zahranicnim webu (treba abkingdom.com) diskutovat s adminem na tema pravidla fora . Reknu ti rovnou co nastane : minimalne ti smazou prispevky ktere nejsou podle podminek fora.
« Poslední změna: Dubna 08, 2015, 19:41:03 od raulik »

Offline PetrMyslivec

  • Moderator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re: Little girls - opomíjené téma?
« Odpověď #9 kdy: Dubna 08, 2015, 19:39:15 »
To mi teda hlava nebere. Když už se tady ukáže nějaká žena, tak si většinou stěžuje na přehršel korespondence, otravování všeho druhu apod. s tím, že tady nikoho nehledá... a teď je tady Myšička07 a já jsem čekal, že by třeba mohla nějakým způsobem pokračovat v diskusi, kterou sama založila, jenomže místo toho ona sama prahne po e-mailové komunikaci.

Z prvotního příspěvku jsem z věty: "Jak to teda vidíte vi muži? Nestojíte o roztomilou "holčičku" ve vaší náruči," nepochopil, že se jedná o anonci  :?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »