Autor Téma: Diapered Lady  (Přečteno 22118 krát)

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Diapered Lady
« kdy: Září 03, 2013, 20:19:57 »
nevím, jaký je poměr, mezi "Adult Baby" a "diapered lady", ale já jsem více to druhé.. ráda nosím plínky pro případ, kdyby se mi chtělo.. hledám podobné slečny, které rovněž nehledají tatínky, ani dětské oblečení, prostě nosí pod sukní plínky a nebojí se je použít v případě, že se jím chce.. trochu mi zde chybí tahle oblast, tak jsem jí vytvořila a těch pár z nás dívek snad právě zde najde svoje kamarátky na psaní si, porovnávaní skušeností, trapasů, nebo nejodvážnějších situací.. prosím zároveň kluky, aby zde nepsali, že "marná snaha, dívek je zde jako šafránu", nebo "tak to jsem zvědavej, kdo zde bude".. vím, že nás je málo, proto bych zde ráda vytvořila pěkné místečko..
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline DLTom

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 70
  • Karma: 1
Re: Diapered Lady
« Odpověď #1 kdy: Října 02, 2013, 16:07:12 »
Nechci ti holčičí téma nijak nabourávat, ale líbí se mi to, jak jsi to napsala. Taky spíš potkávám AB než DL. Právě že osobně se řadím spíš mezi DL a AB stránka mě až tak nebere<--- ačkoli si to dokážu představit a nedivím se že vás to baví. Starat se o svou malou princeznu by mě asi taky bavilo :-)
Jen se přidám s tím, že do města to není vůbec špatný, ale přebalování ve stoje mi nevyhovuje. Zdar všem DL!
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Diapered Lady
« Odpověď #2 kdy: Října 02, 2013, 16:28:35 »
Zdar :D pokud by to přebalování bylo na wc nákupního centra, stačí sklopit prkénko :D ;) nebo se přebaluješ někde v křoví? pak je dobré si ji opřít o strom zezádu.. čistě ve stoji to jde samozřejmě blbě, co si budem nalhávat :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline DLTom

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 70
  • Karma: 1
Re: Diapered Lady
« Odpověď #3 kdy: Října 02, 2013, 20:12:18 »
Ale no tak v křoví... za co mě máš :-) ja jsem slušnej člověk :-) <--- a taky prolhanej :-)
 jen prostě v sedě na záchodě v nákupním centru to není ono, nejlepší to je holt vleže.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Diapered Lady
« Odpověď #4 kdy: Října 03, 2013, 10:30:14 »
To s tím křovím jsem nemyslela špatně, já to už využila, něni to tak zlé, když se třeba potřebuješ zkontrolovat (cokoliv, třeba zda nemáš v minisukni pokakání moc na stehnech), tak je jasný, že se nebudeš mezi lidma koukat mezi nohy, event. co kdyby se i prokázalo, že něco málo je už i na stehnech, tak co ti lidé kolem? Křoví moc dobré, vůbec se neurážej ;) jen v případě kluků mě až tak moc nenapadá využití, leda přebalení..

Jinak přebalení na posteli je samozřejmě supr, ale jako záchrana je dobré i prkénko od haj.. :D u mně záleží na náladě a oblečení. Pokud mám minisukni, tak potřebuji plínku co nejvíce nahoru k pasu, aby nic nebylo vidět zespodu. To se dobře dělá na posteli nebo na zemi. Obráceně ale, když si chci dát kalhoty, tak by pak vše bylo vidět vrchem, proto si ji nedávám až k pupíku, ale volněji, ani lepítka moc nedávám na tuho.. a k tomu pak stačí i židle, nebo opřít se o zed, nebo to prkénko. Výhodu to má i v kakání, kdy to de líp, než když mám plínku "nalepenou na kůži" :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline plenkyc

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 190
  • Karma: 1
Re: Diapered Lady
« Odpověď #5 kdy: Listopadu 19, 2013, 23:05:04 »
Holka ty jsi snad nějaká inkarnace Petry Novákový. Ta byla taky DLko jak hroma její povídky byly velice zajímavé.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Diapered Lady
« Odpověď #6 kdy: Listopadu 20, 2013, 12:06:41 »
Citace: "pampergirl"
čistě ve stoji to jde samozřejmě blbě, co si budem nalhávat :D

To chce praxi a cvik. Ale pohodlny to moc neni, to zase souhlas. Ale s pocurany plinou se manipuleje snaz a pohodlneji, ze... Nemusim se bat, ze se tim nabarvim a nasmrdim a nvsimnu si toho - i to uz se mi stalo, ale to jsou jiny historie.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Diapered Lady
« Odpověď #7 kdy: Listopadu 20, 2013, 15:38:34 »
plenkyc: nevím, kdo je ta slečna, já to nejsem, ale budu se muset po ní poohlédnout, pokud je podobného zaměření :)
tretioko: chce to cvik, souhlasím, ikdyž já si s tím raději dám práci a tím předejdu tomu, že si nejsem jista třeba tím, zda je něco vidět.. :) člověk pak vystupuje suverénněji a né jak zloděj, co furt kouká kolem a šahá si po kapsách.. alespoň já pak nejsem jistá..
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »