Abdl > Obchody

inzerát

(1/2) > >>

invix:
http://deti.bazos.cz/inzerat/45716971/v ... aminky.php  
dle rozhovoru s paní co je prodává má ještě zhruba 100 nalení

xsat:
100 balení?  :shock:
Jedno balení euron form extra plus large stojí cca 435 Kč, to je přes 40 tisíc v plenkách.
Kdo proboha má takové železné zásoby?
Jinak popisek trochu nechápu: "pro maminky co mají malé detičky".
Jasně, dospělácká plína large, která je mně s mými 192 cm a 96 kg lehce větší než akorát, je ideální pro malé dětičky, tedy pokud to jsou dětičky gorily nížinné :D

tretioko:
A tolik chyb jsem nenasekal ani pri diktatu v 3. nebo 4. tride. Inzerat jak noha... Navic velikost L je pro me jaksi nepouzitelna, asi to bude tim, ze 173/65.

marco:
Při studiích jsem si finančně přilepšoval jako Homecare sestra a takové zásobě z pozůstalosti se vůbec nedivím, kolikrát stařečci měli pleny ikdyž by jim stačily vložky, lékař samozřejmě psal plnou preskripci a tak se balíky pěkně hromadily a hromadily... a podle stylu inzerátu to vypadá na opravdovou inteligenci, pak to takhle dopadá, prej dětičky  :lol:
Osobně sotva vyjdu s 84Ks M4 na měsíc a občas musím dokupovat  :( a takhle se ztrácejí prachy

invix:
bába toho má plnej sklep. je mi jedno  jestli sou z pozustalosti  nebo je nekde lupla v ustavu. balík za kilo se podle mě vyplatí. jo sou trochu vetší ale na takový to domácí.......

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi