Autor Téma: hypnoza  (Přečteno 14091 krát)

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
hypnoza
« kdy: Prosince 07, 2014, 05:54:53 »
chtel jsem se optat jestli uz nekdo zkousel tuto metodu ??
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline PetrMyslivec

  • Moderator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re: hypnoza
« Odpověď #1 kdy: Prosince 08, 2014, 18:59:37 »
To je zase hodně složité a velké téma, alespoň pro mně :) - takže na začátek řeknu, že já osobně s hypnózou (klasickou) zkušenosti mám - věřím na to a byl jsem ji několikrát podroben (dobrovolně, jinak to ani nelze)... asi tě zajímá určitě hypnóza z našeho tématu, třeba taková, kdy se dají projevit trochu větší sklony AB/DL, kdy se třeba někdo začne chovat opravdu jako dítě, pomočovat se, nebo třeba zženštileji, jako "sissy" - taky si myslím, že to není větší problém, i když s tím zkušenosti zatím nemám a pravda je taková, že z tohoto mám asi i respekt, ale je dobré se podívat, co hypnóza vlastně je, protože hypnotizováni jsme vlastně neustále, ať je to reklamou v televizi a jinde, v populární hudbě, nebo především ve škole, kde jsme k tomu přímo učeni, takže hypnóza je především o upření pozornosti na jednu jedinou momentálně nejdůležitější věc, tu přenést do podvědomí a pak ji nevědomě praktikovat, což právě může být lehce zneužitelné tou reklamou a podobně. Není to tedy takové, že by při hypnóze člověk spal, ale je ve stavu maximální pozornosti a "programuje" se a myslím si, že programovat se dá opravdu cokoliv, záleží na jedinci, zda to chce, věří tomu a dokáže se tomu poddat - je submisivní. Násilně někoho zhypnotizovat nelze.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re: hypnoza
« Odpověď #2 kdy: Prosince 10, 2014, 20:24:24 »
Dekuji za podrobne vysvetleni. Slo mi o to , jestli je mozne pomoci hypnozy udelat presny opak. Treba se "zbavit" tohoto problemu. Ze by clovek ztratil zajem o tuto problematiku.

diky
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »