Anketa

Oznámkujte tento článek (jako ve škole)

1
21 (60%)
2
9 (25.7%)
3
2 (5.7%)
4
2 (5.7%)
5
1 (2.9%)

Celkem hlasů: 12

Hlasování ukončeno: Června 23, 2007, 18:56:54

Autor Téma: Počůraný víkend  (Přečteno 21072 krát)

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Počůraný víkend
« kdy: Června 23, 2007, 18:56:54 »
Ahoj, me jmeno je Anna a jsem vasniva uzivatelka plinek, ikdyz uz je nepotrebuji. Prvni seznameni s nimi bylo nekdy ve dvanacti letech, kdy jsem v noci nestihala chodit na zachod. Duvod byl prosty - byla jsem v tenise velmi pretezovana a sem tam mi to ujelo. Tenisu uz jsem dala sbohem, ale laska k plinkam, ktere jsem nosila za do patnacti let mi zustala. Ted je mi sedmnact, studuji gymnazium a je - li to mozne, beru si plinky. Sice uz toho casu moc neni, ale alespon jednou tydne si je vezmu do skoly a tak trikrat do tydne si je beru na noc. Nasi o nicem nevedi, teda aspon doufam. Pokud objevili moji skrys, tak mi ale o nicem nerekli, asi by jim to bylo trapne vyptavat se me, jestli uz jako velka holcicka delam v noci do plinek, nebo jestli uz se mi zase vratily moje davne problemy. Ale konec techto blbych zvastu, jdu vam napsat muj denik, ktery jsem si zaznamenavala od 8.5 az do dneska, tedy 10.5. Rodice odjeli na chatu a me nechali v nasem malem domecku samotnou, samotinkou..

Streda, 7.5., cca 22:00

Po relativne narocnem dni uleham do postele. Vim, ze rodice zitra casne odjedou a az ja vstanu budu uz pryc. Koukam se do skrine, uplne dozadu a kontroluji zasoby mych oblibenych plinek - Tena Small. Je jich tam docela dost, asi tak patnact, vsechno pozustatky velikeho nakupu, utratila jsem pet stovek za plinky, to je tedy hruza... beru si jedny a v posteli si je nasazuji. Mam na sobe jenom nocni kosili, takze pokud se odkopu, pujde videt, ze mam na zadku pliny. Jeste pred spanim se hodne napiju a doufam, ze se mi podari to, co se mi darilo pred peti lety - vycurat se ve spanku.

Ctvrtek, 8.5., cca 1:00 rano

Budi me muj mocovy mechyr. Zoufale se mi snazi naznacit, ze uz bych mela jit na zachod. Prevalila jsem se na postel, teda alespon myslim. Po nekolika minutach se to ozvalo znovu tak jsem nevahala a kdyz jsem lezela na brichu, cely mechyr jsem vyprazdnila. Plinka byla pekne tezka a tepla, ale nevadilo to.

Ctvrtek, 8.5., neco po osme

Mela jsem pravdu, mi rodice odjeli uz casne rano, konecne si odemne odpocinou a ja od nich take. Zbezne kontroluji mou plinku a kdyz zjistuji, ze je akorat trochu tezsi a zlutejsi, nechavam si ji dale. Chystam si snidani a pritom si trochu ucurknu. na zahrade jim rohliky, jsem skoro cela naha a jedine co na sobe mam je podprsenka a plinky. To, ze me nekdo muze videt si nepripoustim a vlastne na to kaslu. Pokud ma nekdo zajem videt me pocuranou, tak at prijde. Kdyz dojim, jdu si do sveho pokoje pro knizku a odchazim na zahradu. Po nekolika hodinach, asi tak ve dvanact se mi uz zacina chtit kakat, ale drzim to sec muzu.

Ctvrtek, 8.5., 13:30

Uz se zvedam, ze si pujdu udelat obed a tak tak kontroluji svoje sverace, ktere uz brzy zacnou propoustet hovinka do mych plen. Kdyz uz jsem konecne zvednuta, tak zrovna nekdo jde kolem nasi zahrady a ja rychle ucukavam. Asi jsem to nemela delat, uvolnila jsem se pokakala se. Sice jenom trosku, zbytek jsem drzela, ale potom jsem to tam jiz poslala vsechno. Ma plinka ted byla uplne spinava, v predu a vlastne i na zadku byla zluta od moci a na zadku jsem mela hnedy flicek, ktery byl ovsem o mnoho mensi, nez to, co se mi v plinach houpalo. Plinka uz byla opravdu, tezka, byla to ta, co jsem si davala jeste minuly den a tak uz se mi zacaly gumicky zarezavat mezi nohy a ja musela chodit docela hodne rozkrocene, mozna to trochu vypadalo, jako kdyby sel po zahrade tucnak s plenkovyma kalhotkama. Ovsem jeste porad nemam dost, ale uz si rikam, ze po obede to vymenim.

Ctvrtek, 8.5., po obede

Hmm, myslim, ze jsem vyborna kucharka, tak dobre spagety jsem jeste nejedla... Po obede jsem si jiz chtela jit pro novou plinku, ale napadla me zajimava myslenka - coz takhle vyuzit moje plinky, ktere jsem nosila kdysi? Docela se mi to zamlouvalo, ale nevedela jsem, kde mam ty plinky najit. Moje prvni kroky mirily do sklepa, kde jsem to ale nenasla a tak jsem sla uplne nahoru, na nasi pudu, kde skladujeme vsechny mozne i nemozne veci.. V prvni skrini jsem to nenasla, ale zato jsem nasla velice zajimave fotografie o me, kde jsem byla vyfocena ve vsech castech zivota - od prvnich minut pres tenisove zapasy a pocurane kratasy az po mou dnesni podobu, ani nevim, kdy to tam ti rodice zakladaji, nejspis asi v dobe, kdy si mysli, ze spim a ja si myslim, ze spi oni. V druhe ani treti skrini jsem nebyla uspesna, ale nalezla jsem docela dost veci z meho detstvi, treba me oblibene panenky, kterym se nekam zatoulala ruka.. Poposla jsem s rozkrocenyma nohama k dalsi skrini, takove male, v jedne polovine byly suplika a v druhe normalni skrinka. V suplicich nebylo nic podstatneho, ale v te skrince uz neco podstatneho bylo, Ve trech igelitovych taskach, ktere tam byly ulozeny bylo neco velice povedome. Snesla jsem je dolu a zacala si jednu tasku vybalovat do skrine ke svym ostatnim plenkovym vecem. Kdyz uz jsem ji vyskladala celou, coz delalo asi sto latkovych plinek, jsem zacala litovat mamu, ktera musela prat 24 plinek, ktere jsem mivala dvoufazove na noc. Vsechny latkove plinky byly na svem miste, ale me stale jeste zarezavaly ty pitome gumicky, ktere asi nebyly zvykle na to, ze si nejaka prastena teenagerka brutalne nadela do kalhot. Zacala jsem se prohrabovat ve zbylych taskach a konecne jsem nasla posledni dulezite veci - nekolik, asi sedm igelitovych kalhotek a igelitove prosteradlo. Nastesti jsem od te doby moc nepovyrostla, a tak jsem si mohla sve plenkove kalhotky navleknout, ikdyz uz nebyly tak volne, ale porad se v nich dalo pohodnle chodit. Odebiram se do koupelny a leham si do prazdne vany a pod sebe davam jednu z papirovych prikryvek, ktere byly v taskach take pritomny - mama byla velice dobre zasobena. Strhavam si gumicky a zvedam nohy abych mohla plinu prehnout. Vsechno se podari na 100% a tak balim plinku do te podlozky a zacinam si sprchovat moje genitalie. Kdyz jsem si tak strikam vodu na muj klitoris, citim se velice vzrusena a zacinam trochu curat. Po osprchovani se polonaha odebiram na zahradni lehatko, kde si hodlam nasadit poradnou porci plinek. Vzala jsem si asi deset latkovych plinek a pres to jedny pekne, modre igelitove kalhotky a jeste jednu Tenu. Vsechno si to dole pod stromem nachystam a kdyz se do toho chystam ulehnout, tak nekdo zakrici pres plot: "Anni, jsi tam?" "Sakra" rikam si to je muj kamarad. Delam ze tam nejsem a v tichosti se i s plinkama odebiram za strom, kde me nemuze videt. Za minutu konecne odjizdi a ja tam nemusim stat naha u plotu z pletiva, kde na mne muzou lide s bystrejsim zrakem prekrasne videt. Kdyz uz jsem konecne na lehatku, znovu si chystam sve plinky, ale zjituji, ze uz se mi jich tam deset nevedje a ze musim dve ubrat. Dve jsem ubrala a vlozila je jeste do Teny, kterou jsem mela jako jistic pres vsechny plinky. Opet jsem mela velikou kouli mezi nohama a velice spatne jsem se pohybovala. Kdyz prichazim domu, nachazim na svem mobilu ikonku se zpravou od toho kamarada, ktery tam opruzoval zrovna ve chvili, kdy jsem se hodlala zabalit. Odpovedela jsem mu, ze jsem se zrovna sprchovala a ze jsem byla naha, coz byla sice pravda, a ze jsem ho zkratka nelysela, coz uz tak velika pravda nebyla..

Ctvrtek, 8.5., cca 22:00

Uz se chystam spat.. Porad mam ty jedny plinky, jeste jsem do nich necurala, teda doufam. Leham si do postele a jen tak premyslim. Jeste pred spanim vypiju 1,5 litru vody, at uz je to poradne. Celou dobu nic, zadny tlak, zkratka nic..

Patek, 9.5. hooodne brzy rano, cca 3:00

Oj, oj, oj, pri otevrenem okne, pri svezim vzduchu se do velmi dobre spi. Clovek ani nevi co dela. Ja to zjistuji az ted, kdyz se probouzim. Uz se mi chce na zachod, ale cast obsahu mocoveho mechyre uz nemam. Ja jsem se pocurala!!! Pocurala jsem se!! Jsem tuze stastna. Z radosti poustim zbytek a opet spokojene usinam...

Patek, 9.5., cca 10:00

Hm, tak jsem vstala ponekud brzy..Uz mam ty plinky docela tezke a sakra hodne nasakle...Obavam se nejhorsiho - aby nepraskly. Jen tak chodim o zahrade a premyslim... O cem? O tom, jestli jsem normalni! Moje vrstevnice ted nekde spi s pritelem a ja? Ja chodim po zahrade v plenkovych kalhotkach, celkove chodim jako tucnak - nohy nemuzu dat k sobe - jsou tam plinky i nadilka z noci. Pokousim si je nechat, "simuluji" preziti detatka v dzungli:)... Po obede, kdy uz me fakt boli okoli vaginy, ktera neunavne chtli ven moc, ktera se nasledne vsakuje do plinek, si rikam, ze uz si je budu muset vymenit. Jeste se naposledy pocuram a ono ejhle!, plinky uz to nevydrzeny, resp. nedokazaly vsaknout a ja jsem si pocurala kalhoty!! Ooops! Tak, tohle je definitivne posledni signal k prebaleni.

Patek, 9.5., asi tak 18:00

Kdysi cerstve plinky uz jsou trochu mokre a ja jsem skoro zapomela, jake to je, sednout si na zachod a vycurat se tam.. Ovsem jinak me to netrapi, uzivam si posledni chvile, kdy jsem sama a muzu neomezene delat do plinek.. Davam si jeste projimadlo, ktere jsem nasla v krabicce s lekama, kupodivu ani neni prosle (kdo ho tak asi pouziva?). Ucinkuje docela rychle, nektere kamaradky, ktere si neustale pripadaji tluste si zkusily dat projimadlo na noc.. Netusily, ze to neucinkuje za osm hodin, jak bylo napsane na obalu, ale ze to muze byt taky rychlejsi, kdyz nemaji zacpu... Co se stalo, asi nemusim dodavat a jeste na skolnim vylete, coz bylo asi dva mesice pote, mely dve z nich pribalene plinkove klahotky, aby se to neopakovalo. Nemohla jsem se v duchu nesmat... Za dve hodiny uz mi se mi zacina chtit kakat, trohcu mi to napina zadecek, ale zkousim vydrzet..

Patek, 9.5., neco po 21:00

Tak ted uz je to docela fest, boli to, spatne se mi chodi a uz to zkratka potrebuju dostat ven.. Jdu ven, na zahradu a svlikam si triko, co kdyby to plinka neudrzela a ja si uspinila tricko. Na zahrade si nachazim prijemny koutek na trave a pouze s podprsenkou a plinami si tam leham. Zvedam nohy, asi tak, jak se to dela napr. pri....ehm, ted nevim.. no treba jako pri porodu. Mam je zvednute a zkrcene. Pomalu uvolnuji svaly a najednou...NIC! Co to? Zkousim trochu zatlacit a uz se to hrne.. na povrchu byla tuha vrstva, ktera mi ponekud zabranila vyprazdnit se.. Pri tom zatlaceni jsem si trochu ucurkla, ale primarni cil tohoto ukolu byl splnen. Asi dve minuty se mi do plinek hrnuly hovinka, docela me prekvapilo, ze to bylo bez doprovodnych zvuku. Stastna a prazdna vstavam a oblekam si triko.. Jdu po zahrade ke dverim a slysim, jak na me vola ma nejlepsi kamoska... Nemuzu nic delat, ona me videla, coz znamena, ze jsem ji take slysela a ja to nemam na co svest! Ooops! Jdu tedy za ni, nastesti se na chvili diva jinam, tak rychle dobehnu k plotu a stoupam si tesna za nej, at nevidi, co mam mezi nohama... Zepredu to jeste vypada dobre, ale zezadu uz je to pekne brutalni.. Konecne jsme dokecaly a ja muzu jit opatrne ke dverim.. Jeste stesti, ze to nedela hluk, kdyz kakam, protoze jsem jeste trochu upustila. Kamaradka sice vi o tom, ze jsem mivala plinky, klidne jsem o ni mohla o vikendu spavat, i kdyz jsem se v jeji posteli pokazde pocurala. Konecne jsem doma, ted uz o me nikdo nemusi vedet. Jdu do koupelny a leham si do vany. Pomalu odendavam vrstvy plinek az dochazim k posledni vrstve. Posledni tri vrstvy jsou uplne hnede. Davam je na igelitove prosteradlo, ktere je vedle a opet delam to, co jsem delala, kdyz jsem sla kakat - davam nohy nahoru a poustim sprchu.. Umyvam si intimni mista a kdyz jsem konecne hotova, oddeluji latkove plinky od igelitovych, ktere nasledne myju a od dvou externich, ktere nebyly pred igelitovou a konecne taky Tenu, ktera byla neporusena. Z ciste praktickych duvodu si ji nasazuji a jdu machat ty igelitove kalhotky. Na pokakane plinky kaslu, jdu je polonaha zanest do popelnice a cestou potkavam nasi sousedku, ktere je asi sedm roku a asi nechape oc tu jde.. Maximalne to vyzvani rodicum, ale coz o to, ja za to nemuzu, ze jsem mela ochable sverace..

Patek, 9.5., tesne pred koncem dne, tedy asi 23:30

Opet zkousim experiment... Vypiju nekolik litru vody a jdu si lehnout. O ustni hygiene se nezminuji, myslim, ze ji kazdy praktikuje a tak je zbytecne se tady o ni rozepisovat.. Opet si davam plinky, ikdyz ted jenom jednu jednorazovku (coz je tak vetsinou obvykle..) a jenom dve latkove.. cekam prival a nechce se mi vyhazovat dalsi latkove plinky..

Sobota, 10.5., 11:00

Budi me prasknuti dveri... Oops!!! Sakra rodice!!!! Do pr.. Lezim v posteli a jak spravne ocekavam, vchazi do meho pokoje mama.. Pod perinou jsem v triku a plince. Jejda, experiment funguje! jsem mokra! Ikdyz tentokrat to neberu jako vyhodu. "Pojd mi pomoct, mam v aute veci z chaty, tata jel jeste nakoupit, bude tu tak za hodku.." "Jasne mami, hned prijdu, jenom se obliknu.." "Ale co by ses oblikala.. Pojd tak, vsak v garazi te nikdo neuvidi.." "Ne, fakt ne, ja se stydim..." "Ale nech toho, nahou uz jsem te videla tisickrat, naposledy par minut predtim, nez jsme odjeli.." a strhava mi z legrace perinu, tak jak to delada, kdyz jsem nechtela vstavat.. Snazila jsem si zakryt trikem rozkrok, ale bylo to prd platne.. "Ty mas plenkove kalhotky?" "Ja..mami..noo.." "Ty uz mas zase ty problemy? Zajdeme zase za doktorkou, ok?" "Ne, mami..to jen..no, divala jsem se vecer na film vypila jsem hodne vody a nebyla jsem curat, tak jsem si radeji vzala plinky, mam tady jeste jedny, kdybych je nekdy potrebovala." "Ukaz, ja ti je svliknu, at to nevidi tata.." a rozlepila mi tenu. "Jejda, opravdu nechces zajit k doktorce, vsak za to se nemusis stydet, stava se to mnoha lidmem. Vzdyt jsem uplne pocurana. Vis co, radeji si nechej tu rezervni plinku a das si ji dneska na noc.. Ale tatovi zatim ani muk, jasny?" Prikyvla jsem.. "A pokud se zase pocuras, tak ti skocim nejake pliny koupit, nebo vlastne ne, mame tu jeste nejake latkove.." "Radeji mi je zajdi koupit, latkove nejsou moc pohodlne, protoze jich musi byt hodne.." "No dobre..vecer si je das, umis to jeste si je dat sama, ze?" Prikyvuju.. "no a v noci te prijdu zkontrolovat a kdyztak ti dam nove, dobre?" "Dobre..." cela ruda vychazim naha z pokoje a jdu mame pomoct... Skvele dny dopadly relativni katastrofou... Mama o vsem vi.. A navic me prijde zkontrolovat..

Nedele, 11.5., jedna hodina v noci

Spim a prichazi mama. Odkryva ze me perinu a dava mi nahoru triko. Ja jeste porad spim a pomaloucku se dostavam do polospanku.. Mama mi rozepina uchytky a kouka dovnitr, na moji vaginku.. Jsem mokra..a sakra..

Nedele, 11.5., odpoledne

Tata se kouka na fotbal a tak mame s mamou chvili, kdy muzeme byt samy.. Mama me premluvi a tak si na noc musim vzit plinky s tim, ze me zase prijde prebalit.. [V noci] zase jsem mokra...mama je bezradna, ale jeste ji premluvim, at nikam nejdeme.

Utery, streda, pokazde v noci

Tak uz je to v pohode... Uz byvam sucha.. Docela me to vydesilo, ale na druhou stranu to bylo zase super.. Mama me v noci prebaluje.. Parada.. Uz jsem domluvena s mamou, jak to budeme delat.. Do konce skolniho roku budu mivat plenky. Potom se uvidi. Ale nejspis si je vymohnu i na prazdniny, babicka se zpocatku zhrozi,proc bych mela ja nocit pliny?, ale potom uz to bude v pohode a nebude to vadit nikomu...

Ctvrtek, Patek, temna, temna noc..

Tak jo, uz je to ok, uz jsem v pohode, nemivam nehody a ani nechodim pred spanim na zachod. Ikdyz dnes jsem se do plin vycurala, ale to bylo jen tak, protoze se mi v noci nechtelo jit na zachod pres pul baraku, tak jsem se pochcila.. Hm, trochu jsem to protahla.. No tak se mejte, urcite si jeste nekdy budu vest takovyto "denik". Sice nevim kdy, ale nekdy urcite.. Pokud nahodou mate nejakou free stranku s povidkama v anglictine, tak prosim napiste do diskuse, nebo tak.. ja vim o par strankach s obrazky, vestinou tedy s zenamy, coz pro me neni zrovna action, ale nekde jsou i chlapi.. Pokud tedy vite o nejakych povidkach, tak prosim napiste. Muze byt v cestine, slovenctine i anglictine... Dikes a mejte se!!

P.S. Jak myslite, ze jsem zrovna oblecena? Ano, mate pravdu - v plinkach a podprsence..
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

kubat80

  • Host
Re: Počůraný víkend
« Odpověď #1 kdy: Června 24, 2007, 14:31:15 »
omlouvám se všem,ale jelikož jsem tady nový tak ještě nevím jak to tady všechno funguje,proto když jsem chtěl komentovat tuto povídku,tak jsem si myslel,že kliknu na citaci a pak napíšu komentář,ale asi jsem udělal blbost,protože už jsem na to slyšel dost názorů,tak se ještě jednou omlouvám všem a snad bude napříště vše v pořádku.jinak bych teda chtěl reagovat na tuto povídku a to tak,že jak jsem si to přečetl,tak se mi to moc líbilo a to nejvíce to,jak se vrátila maminka a uviděla že má její dcera plínky a jak ji v noci kontrolovala a taky přebalovala.opravdu super
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re: Počůraný víkend
« Odpověď #2 kdy: Června 26, 2007, 12:22:58 »
Trochu mě vadí, že je to bez diakritiky. Ale zajímavý
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

batoláko

  • Host
Re: Počůraný víkend
« Odpověď #3 kdy: Června 27, 2007, 20:25:15 »
Supr povídka taky bych chtěl takovou maminku.právě prožívám něco podobného naši jsou na dovolené mimo republiku.Takže užívám si plenkový týden. Xbigrazz
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline cft255

  • Čerstvé maso
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Re: Počůraný víkend
« Odpověď #4 kdy: Srpna 28, 2009, 14:06:31 »
tadle povitka byla fakt supur
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Pórek

  • Email nefunguje
  • 50 a více
  • *
  • Příspěvků: 50
  • Karma: 0
Re: Počůraný víkend
« Odpověď #5 kdy: Října 23, 2009, 22:17:40 »
Super příběh - jo jak je skvělé být domá sám...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

plenkabajunka

  • Host
Re: Počůraný víkend
« Odpověď #6 kdy: Října 24, 2009, 08:40:37 »
úplně super taky se ted na něco podobného chystám rodiče odjedou pryč a já budu úplně sama doma
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Pórek

  • Email nefunguje
  • 50 a více
  • *
  • Příspěvků: 50
  • Karma: 0
Re: Počůraný víkend
« Odpověď #7 kdy: Října 24, 2009, 22:01:24 »
Tak to ti moc závidím. Pak dej vědě co všechno jsi prováděla :lol:  :lol:  :lol: - píšeš příběhy celkem dobře...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

zvedavec0077

  • Host
Re: Počůraný víkend
« Odpověď #8 kdy: Května 31, 2012, 09:01:51 »
Citace: "plenkabajunka"
úplně super taky se ted na něco podobného chystám rodiče odjedou pryč a já budu úplně sama doma

Taky bych to s tebou zkusil, ale zel ziju na Slovensku.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Počůraný víkend
« Odpověď #9 kdy: Července 23, 2013, 16:07:06 »



KEBY NIEKTORY CHALAN NAPISAL O POCURANOM VIKENDE S CHALANOM, BOLO BY TO UZASNE. MOZNO NIEKEDY...?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »