Anketa

Oznámkujte tento příběh (jako ve škole)

1
1 (50%)
2
1 (50%)
3
0 (0%)
4
0 (0%)
5
0 (0%)

Celkem hlasů: 2

Hlasování ukončeno: Února 03, 2015, 13:53:38

Autor Téma: Plenkové rande 2.  (Přečteno 19337 krát)

Offline vacco

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 54
  • Karma: 0
Plenkové rande 2.
« kdy: Února 03, 2015, 13:53:38 »
Když zastaví před penzionem, její nervozita je ta tam. Myslí jen na to, jaké to bude, až se za nimi zavřou pokoje. I on má podobné pocity. Je pln touhy, pořád má před očima tu její krásnou kundičku, kterou jen před pár minutami balil do plínky. Pořád ještě cítí, tu její nádhernou vůni a pořád vzpomíná na to, jak se ona celá zachvěla, když vnikl jazykem mezi její pysky. Ale to byl teprve začátek...

V okamžiku, kdy vstupují do pokoje a kdy se za nimi zavírají dveře, přistupují k sobě a jako smyslu zbavení se spojují v dlouhém a vášnivém polibku. Ona mu svým tělem vychází vstříc, její jazyk jej vášnivě laská a její ruce se vrhají na jeho plný klín. Mačká jeho plenky a moc ho chce. Ale on od ní odstoupí. Dívá se na ni, dívá se jí do očí a pak z kapsy vytahuje růžový dudlík. Vkládá jí ho do úst a drží jí za ruce. "Od této chvíle jsi mé miminko. Já jsem Tvůj tatínek a Ty mě budeš na slovo poslouchat."
Nečeká na odpověď a začne ji svlékat. Odloží její kabát a ona před ním stojí v halence, její ňadra se dmou a na sobě má sukýnku a legíny. Bere ji za ruku a vede ji k posteli. "Musíme miminko přebalit. Podívat se, jestli je v pořádku a nic ho netrápí." Při posledních slovech ji již pokládá na lůžko a ona pokorně uléhá.

Kleká si nad ní a rozepíná halenku. Jde to snadno. Jeden knoflíček po druhém až se mu naskýtá pohled na její krásné a hebké bříško a prsa, zatím ukrytá v podprsence. Hladí ji a v duchu oceňuje, že má podprsenku s předním zapínáním. Rozepíná ji a jeho srdce plesá radostí nad tou krásou, na kterou se dívá. Nemůže odolat a sklání se k ní. Laská je jazykem okolí jejích bradavek, aniž by se jich samotných zatím dotkl. Vnímá její vůni a vnímá její hluboké a zrychlené dýchání. Ví, že je vzrušená, hodně vzrušená.
Zvedá se a spaluje ji pohledem svých očí. "Holčička je zlobivá. Ještě ne," říká a vzápětí bere její bradavky mezi své prsty. V prvním okamžiku je jeho dotyk ještě velmi něžný, ale hned v tom dalším jeho prsty stlačují již tak vzrušené bradavky a ona se celá zachvěje...

Hladí ji a posouvá se níže. Svléká sukýnku a hned po té také legíny. Nyní před ním leží jen v plence a v ústech má dudlík. On sám je ještě zcela oblečen až na bundu, kterou si svlékl hned u dveří ještě dříve, než se na sebe vrhli ve vášnivém polibku.
"Musíme teď miminko zkontrolovat," říká a hned na to líbá její krásné nohy. Je tak nádherná v té plínce... Je na ní již vidět, jak je počůraná a on sám se sebou musí hodně bojovat, aby se na ni nevrhl a konečně ji vášnivě neochutnal. Tak touží ji lízat, ale ještě ne...
Rozepíná lepítka plínky a sklápí ji mezi její roztažené nohy. Dívá se na tu krásu a ona má přivřené oči a lehounce tahá za dudlík. On se dotýká jejich stydkých pysků. Lehce, jen zlehounka. Nechce ještě, aby se udělala. Je si ale vědom, že moc nechybí.

Vstává a odchází do koupelny. Nechává ji tam trochu překvapenou ležet tak jak je. Vrací se zpět a nese zrcadlo, které sundal z háčku v koupelně. "Dívej se, holčičko, jak jsi krásná..." Ona otevírá oči a dívá se do zrcadla. Vidí své roztažené nohy, vidí kundičku, která je ještě stále trochu namazaná krémem, vidí roztažené závojíčky a vlhkou, opravdu hodně vlhkou dírku... Ten pohled ji odzbrojuje a jejím tělem projede obrovská vlna vzrušení... On ji chytá za ruku vteřinu před tím, než by se dotkla svého poštěváčku, po němž by nevyhnutelně následoval silný orgasmus! "NE," říká přísně a ona uvnitř křičí!!! Musí to mít, musí se udělat!

"Holčička je moc zlobivá!" Zvedá ji do sedu a hned na to ji tlakem paže donutí kleknout. Sám si sedá na lůžko a dává si ji přes svá kolena. Ona se na něho nevěřícně dívá a uvědomuje si, že se stane něco...
První plácnutí na její prdelce je sice cítit, ale je snesitelné. Vlastně se jí líbí. O to větší překvapení ji čeká, když druhé plácnutí znamená pálení a už velmi znatelné pocity zvláštní bolesti. Nikoli hrubé, násilnické, ale zvláštní, šťiplavé a trochu i ponižující.
Uvědomuje si, že tohle vždy chtěla... Vědět, jaké to opravdu je... S dalšími dvěma ranami si sotva má čas uvědomit svou touhu. To, co ale on nyní udělá, jí to připomene na nejvyšší možnou míru. Jeho prsty lehce vnikají do již totálně tekoucí kundičky a jeden velmi snadno, díky krému, kterým je namazaná, stejně snadno vniká do jejího análku. Ona cítí tlak jeho prstů a v ten okamžik dopadá jeho druhá ruka opět na její zadeček. V ten okamžik je už situace zcela nad její sílu a její tělo se zmítá v prvním, bouřlivém orgasmu.

On dobře cítí stahy jejího svalstva a jeho prsty pronikají hlouběji. Ona na pokraji sil, zatmívá se jí před očima a její orgasmus pomalu odeznívá... "Holčička je opravdu moc zlobivá," říká a navzdory svým slovům ji něžně jazykem laská po zadečku. Je krásně zarudlý a on pomalu uvolňuje sevření její kundičky a zadní dírky. Hladí ji a ona šťastně oddychuje. Nepřemýšlí o tom jak leží, o tom, že on si ji zálibně prohlíží. Přemýšlí o tom, že je jí krásně a že je čeká ještě mnoho hodin společného hraní. Co asi bude??? Co všechno jí ještě udělá? Klade si tuto otázku a ví, že ji čeká dlouhá, opravdu dlouhá noc...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »