Autor Téma: Tomášek 6  (Přečteno 13184 krát)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Tomášek 6
« kdy: Ledna 24, 2015, 07:58:12 »
Po základním vyšetření a z odpovězení několika otázek ,mi pak sestřička dala čistou plenu a řekla ať si obléknu pyžamo  a půjdeme na pokoj. Ale k mé smůle bylo volno  prozatím jen v jednom pokoji a to jen železná postýlka s postranicemi pro malé děcka a mimina. Jelikož jsem byl menší postavy tak jsem tam v pohodě vešel ale moc se mi do ní nechtělo vždyť přece nejsem žádný mimino. Ale co jiného mi zbývalo, po chvilce přišla mamka s mými věcmi  a rozloučit se.
Když odešla vybalil jsem si věci a znuděně čekal na svoje spolubydlící a v duchu jsem si říkal
snad to nebudou nějací náfukové.  V toku svých myšlenek a dumání jsem usnul. Vzbudil mě až
hlasitý smích  a bujná diskuze o mě . Kluci z pokoje se vrátili a hned o mě začali komentovat
že jim přibylo nějaký mimino na pokoj ,doufám  že nám tu nebude furt bulet abychom si aspoň trochu odpočli. Já ležel přikrytý aby nepoznaly že mam na sobě plenu ale co budu dělat dál ,stejně se o tom že mam pleny dozví , tady jen těžko utajím a moje váhání netrvalo dlouho . Za chvíli se pohla klika od dveří a jak to kluci zpozorovali  okamžitě naskákali do svých postelí  a dělali že odpočívají, pak se otevřeli dveře a přišla do pokoje sestřička a štrádovala si to k mí posteli „hrklo ve mně a v duchu jsem si  říkal to snad ne ona mi bude kontrolovat plenu , tu ostudu před klukama  ne  přežíju“ Odkryla deku a šáhla mi do rozkroku zda nejsem počůranej , samozřejmě že jsem byl. Řekla mi ať chvíli vydržim že hned donese suchou plenu. To byla voda na mlýn pro ostatní kluky ,hned se začali posmívat no to je gol on má pleny no opravdový mimino . Tak to si užijem ,to bude smradu až se podělá odpověděl druhý. Pak se otevřeli dveře a vešla znova sestřička s čistou plenou v ruce .Došla ke mně a začala mě přebalovat , kluci se  na to samozřejmě koukali . Pak oznámila všem že za chvilku bude večeře ať jsi jdeme sednout  do jídelny. Moc se mně nechtělo jít mezi ostatní děti s plenou ale nic jiného mě nezbilo.
     Po večeři jsem si šel opět lehnout. Chvíli jsem přemýšlel o dnešních událostech  a za chvíli   jsem usnul.  

 Pokračování příště.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 338
  • Karma: 1
Re: Tomášek 6
« Odpověď #1 kdy: Ledna 25, 2015, 18:05:33 »
Pěkné pokračování,čte se to dobře až na některé pravopisné chyby,ale co,hlavně že to pokračuje a těším se na další díl.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Tomášek 6
« Odpověď #2 kdy: Února 02, 2015, 17:07:24 »
Mně se některé díly líbily dost. Umíš hezky vystihnout takové to ponížení pro kluka v pubertě, třeba to potkání spolužačky v obchodě a přebalení od ní atd. Ale pak jsou díly, včetně tohoto, kde to hodně zkracuješ a už to pak není  ono.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re: Tomášek 6
« Odpověď #3 kdy: Února 02, 2015, 23:07:15 »
Musím s tebou jenom souhlasit díly zkracuji protože jsem měl příběh napsaný celý a chtěl jsem ho pouze postupně vkládat jenže mi na kompu odešel hardisk a já byl línej zálohovat  tak jsem o něj přišel a tak jsem si stáhnul předchozí díly co už jsem na forum dal a jakmile mam chvilku čas tak napíšu nějaký ten odstavec a hned ho vrazím na forum ale budu muset napsat nějaký delší díl aby to vypadalo lepší protože se to pomalu přestává líbit i mě samotnému, jináč děkuji za skvělou připomínku alspoň vím včem se mám zlepšit když už to mám na štíru s tím pravopisem.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline frodo

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 44
  • Karma: 0
Re: Tomášek 6
« Odpověď #4 kdy: Února 28, 2015, 20:09:41 »
pjekný kdy budou další dili
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline komisar

  • Banánek
  • 10 a více
  • *****
  • Příspěvků: 31
  • Karma: 0
Re: Tomášek 6
« Odpověď #5 kdy: Března 05, 2015, 12:09:19 »
proboha frodo nauč se psát, to už je hnus doočí bijící.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »