Anketa

Oznámkujte tento příběh (jako ve škole)

1
3 (75%)
2
1 (25%)
3
0 (0%)
4
0 (0%)
5
0 (0%)

Celkem hlasů: 4

Hlasování ukončeno: Ledna 12, 2015, 22:53:29

Autor Téma: Plenkové rande 1.  (Přečteno 14902 krát)

Offline vacco

 • 50 a více
 • ****
 • Příspěvků: 54
 • Karma: 0
Plenkové rande 1.
« kdy: Ledna 12, 2015, 22:53:29 »
Bylo to nesnadné rozhodování, ale jak už to v životě chodí, ty krásné věci obvykle přichází buď zcela nečekaně, nebo se rodí pomalu, a tak trochu v bolestech. V tomto případě jí stálo hodně úsilí a přemýšlení se rozhodnout. Touha po poznání nepoznaného, touha po tom krásně zvrhlém, touha po tom, co je zakázané. Nic nového pod sluncem, už Adam s Evou podlehli a nyní podlehla i ona. Už si nic nevyčítá, jen se těší a je plná touhy. Už od rána myslí na to, jaké to asi bude... Cestou z práce její nervozita, ale i vzrušení stoupá.

Třebaže dnes od Pradědu fouká ledový vítr, je jí horko. Všude. Cítí, jak jí hoří tváře, ale hlavně cítí, že jí hoří podbříšek, že je vlhká a že už nyní touží k zbláznění... Za chvíli se mají sejít v restauraci hned u náměstí. Je její oblíbená, chodívá tam ráda. Dnes to ale bude jiné. Ví, že se sejde s mužem, který má podobně jako ona několik tváří. A dnes pozná tu, po které touží, pro tu zvláštní a krásnou zvrhlost.
Slíbil jí, že to bude krásné odpoledne, možná i večer, možná celá noc. Ona ví, že tyhle hrátky chtějí čas, aby to bylo to pravé a aby si oba užili. Také ví, že dnes se mu odevzdá ve veškeré své intimitě, stejně, jako on jí, když sama bude chtít...

Vchází a on sedí u stolu. Tváří k ní a lehce se usmívá. Jeho oči jí upřeně pozorují. Dívá se do těch jejích a hledá v nich...
Podvoluje se jeho pohledu a ví, že dnes to bude tak, jak chce nyní on. Co bude později, není důležité. Ví, že si prohlíží její postavu a nejspíše ji již ve své neortodoxní fantazii vidí téměř nahou. Nahou až na plenky, které budou obepínat její hříšné tělo. Vstává, vítá ji a lehce ji políbí. Tak, jako by byli staří známí. Jen oni vědí, že se ochutnávají poprvé a že mnoho a to už o poznání vášnivějších polibků ještě zažijí. Sedá si vedle něho, chce být blíže, chce, aby se jí dotýkal.

Na stole je připravená lahvinka vína. Je chlazená, ale schází skleničky na víno. On vezme lahev do ruky a nalévá víno do 3 decové skleničky. Nalévá tak třetinu. Bere do ruky karafu vody a dolévá skleničku až téměř po okraj. Sobě nalévá jen vodu. Připíjí si s ní a po napití jí šeptá: "Chci, abys hodně pila, ale nechci abys byla opilá, proto ta voda." Její pohled je tázavý a on jí vysvětluje: "Když budeš hodně pít, budeš hodně čůrat a to dnes oba chceme."
V ten okamžik jí znovu její tělo a podbříšek připomene, co jí dnes čeká. Dotkne se jeho ruky a pousměje se. Ano, i ona už ví, že to tak bude. Znovu se napijí.

Povídají si a popíjí. Ona si uvědomuje, že již brzy bude muset... On se na ní dívá a přesně ví, na co ona právě myslí. "Půjdeme?" ptá se a pozorně se na i dívá. Ona souhlasně přikyvuje.
Přivolává obsluhu a platí. Už dopředu jí řekl, že pro ně má penzion, který našel na internetu, dost daleko od Bruntálu, aby ji tam nikdo nemohl poznat. Ptal se jí, zda jí v tomto místě bude vyhovovat. Čekalo je 20 minut jízdy.
Při odchodu z restaurace chtěla jít na toaletu, tlaky močového měchýře již začaly být velké. On jí ale chytil za paži a zavrtěl hlavou. "Chvilku ještě vydrž."
Vedl ji k autu a pomalu se rozjel. Odjeli směrem na Krnov a hned za městem zastavil u lesa. V místě, kde je nikdo vidět nemohl.

"Teď si z tebe, holčičko, udělám miminko." Ona se na něj dívá, a přemýšlí, zda to ještě nemá vzdát, ale on sahá do tašky a vyndavá plenku. Ona se na ni dívá a ví, že to už nevzdá. "Tak pojď," říká a sklápí její sedačku. Jakmile je sedačka sklopená, posunkem jí naznačí, aby se posunula výše. Ona zavírá oči, ale udělá co chce. Kleká si před ní do prostoru spolujezdce a vyhrnuje jí sukni. Má na sobě i legíny, krásně jí obepínají. Pomalu, velmi pomalu jí je svléká. Ona otevírá oči a vidí, jak zálibně si ji prohlíží. Nevidí ale to, že na jejích kalhotkách je vidět vlhká skvrna. Jen tuší, že by tam mohla být, ví dobře, jak je vzrušená. Chytá mezi prsty lem kalhotek a pomalu je svléká... Odkládá je na sedadlo řidiče a jeho ruka lehce pohladí pysky její vzrušené kundičky. Je krásná, je moc hezky vyholená a je tak mokrá... Jeden z jeho prstů lehce vniká mezi pysky a hladí ji. Je vzrušená a začíná zrychleně dýchat.

Dívá se na ni, ale nepokračuje. "Kdepak, holčičko, ještě je čas," říká a sklání se k její kundičce. Lehce ji políbí a něžně zakrouží jazykem na poštěváčku. Pak jí naznačí, aby si držela nohy ve vzduchu. Ona jej poslechne a on rozbaluje plínku. Vkládá ji pod ní. Do rukou bere krém na mazání miminek a začíná jej roztírat všude tam, kde ji tím dovádí k šílenství. Vždy se ale zastaví ve chvíli, kdy hrozí, že se její rozkoš stane neovladatelnou. Nevynechává ani zadní dírku. Něžně ji promazává. Je už celá mokrá a chce se jí křičet, jak moc chce, aby pokračoval. Křičet se jí ale také chce i proto, že už moc potřebuje čůrat. A on to ví! Dobře to ví a zachycuje a upevňuje plenky. Cítí, jak jí je pevně dotáhl lepítky okolo stehen a zadečku.

Spokojeně si ji prohlíží a sklání se k jejím ústům. "Jsi krásná holčička," říká a vzápětí ji vášnivě políbí. Líbají se a ona se jeho polibkům oddává. "Holčičko, miminko, teď čůrej. Neboj se, pusť to..."
Ona ještě pořád vnitřně vzdoruje, ale její potřeba má navrch. Zavírá oči, uvolňuje se a vzápětí cítí teplý proud, který se rozlévá v jejích plenkách. Je to nádherný pocit a ona má co dělat, aby neprožila svůj první orgasmus, jako "velké miminko"...

Obléká jí legíny a vrací sedačku do původní polohy. Znovu se líbají. Oba už moc chtějí být v penzionu. Rozjíždí se a on bere její ruku do své. Pokládá jí na svůj rozkrok a ona si uvědomuje, že cítí, že má plenky i on... Znovu jí projížďí vlna vzrušení. Pokládá svou ruku do svého rozkroku a pohladí se přes plenky po kundičce. Cítí to teplo, ten tlak materiálu a přivírá oči. Její tělo křičí touhou po orgasmu, ale on bere její ruku do své a dalšímu hlazení zabrání. Dívá se na ní a usmívá se. "Vydrž holčičko"...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mskvor

 • 101 a více
 • *****
 • Příspěvků: 808
 • Karma: 4
Re: Plenkové rande 1.
« Odpověď #1 kdy: Ledna 13, 2015, 06:53:23 »
Ahoj,

Hezky napsáno, díky za to.

MS
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

 • Registrovaný uživatel
 • 101 a více
 • ***
 • Příspěvků: 594
 • Karma: -51
Re: Plenkové rande 1.
« Odpověď #2 kdy: Ledna 13, 2015, 11:48:46 »
No nevim, moje DL kamoska fungujue trochu jinak. Ale to je nakonec celkem jedno, nejsou prece vsechny zensky stejny. Ani ty ABDL.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline JiříS

 • Registrovaný uživatel
 • 101 a více
 • ***
 • Příspěvků: 135
 • Karma: 2
Re: Plenkové rande 1.
« Odpověď #3 kdy: Ledna 13, 2015, 18:50:36 »
Moc pěkný uš se těším na pokračování
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »