Autor Téma: Východné Slovensko  (Přečteno 6807 krát)

Offline marcus13

  • Čerstvé maso
  • Příspěvků: 4
  • Karma: 0
Východné Slovensko
« kdy: Ledna 04, 2015, 13:18:57 »
Som 27 ročný chalan, ktorý rád experimentoval. Vyskúšal som si rolu tatinka až nakoniec som sa dostal na druhú stranu a stal som sa miminkom s rozkrokom plným plienok. Táto záľuba v plienkach so všetkým čo k tomu patrí mi však ostala.
Hľadám niekoho (najlepšie holku) na nezáväzný pokec o plienkach, prípadne aj niekoho z východného Slovenska na stretnutie.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline abjanko

  • milujem ked mam plienky aj gumene gate a som pocikany a niekedy si lahnem do kocika a pohojdam sa
  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 34
  • Karma: -4
  • Milujem plienky a aj gumene gate.
Re: Východné Slovensko
« Odpověď #1 kdy: Ledna 07, 2015, 21:02:05 »
Ahoj. Mne je 33 a paci sa mi ked som v plienkach , som skor DL ale niekedy .. Chcem sa opitat , pisal si ze si miminko (babo) zovsetkim co ktomu patry. Co vsetko mas a co sa ti paci.
   ja mam rad ked mam velky balik aspon 4plienky a nane aj gemene gate .,nikedy aj cumel a a lahnem a pohojdam sa v mojom kociku a pocikam . Mam v pivnicy starsi ale pekny kocik , klasika velky hlboky ruzovy kocik LIBERTA '90roky.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline marcus13

  • Čerstvé maso
  • Příspěvků: 4
  • Karma: 0
Re: Východné Slovensko
« Odpověď #2 kdy: Ledna 08, 2015, 09:17:53 »
Som AB/DL. Keď som začínal bol som DL. Priateľke som robil otecka až raz sme si úlohy vymenili a ja som sa ocitol v plienkach. Táto pozícia sa jej viac páčila a tak sa o mňa starala a ja som ostal v plienkach až do jej odchodu do zahraničia. Pričom som plienky využíval na všetko. Boli to najkrajšie chvíle aké som zažil. Po rozchode som sa plienok nejak nevedel zbaviť a tak si ich dávam poriadny balík pred spaním alebo ak som doma sám a využívam ich naplno.
Mám iba zakladné veci plienky, cumle, fľašu, púdre a veci ktoré som našiel z detstva.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline miki

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 42
  • Karma: -4
Re: Východné Slovensko
« Odpověď #3 kdy: Ledna 08, 2015, 18:42:52 »
Ahoj, a odkial si, rad by som sa stretol
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »