Autor Téma: Holky, zeny a plenky  (Přečteno 27636 krát)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re: Holky, zeny a plenky
« Odpověď #15 kdy: Ledna 24, 2015, 21:03:43 »
Ano, druhe pohlavi obecne na ruzne diskuse, fora, apod tolik nechodi. Proc ? Protoze :-)

Zde na foru se povedlo - par uzivatelum, modri vedi - znechutit druhemu pohlavi (v dost velkem procentu) jakoukoliv aktivitu. Proc ? Protoze :-)

Budto se na dotycnou uzivatele vrhli jak vyhladly pes na uzene, jak kazdej chtel seznameni, kazdej chtel prebalit apod. Nebo se na dotycnou uzivatele vrhli (modri opet vedi) s tim, ze to je kluk/muz/debil co se za zenu/divku/slecnu pouze vydava z nudy. Dokonce zde jeden clovek chtel kopii obcanky :-D

Panove, to ze ma holka rada plenky neznamena, ze je 1) volna, 2) ma zajem o to se prebalovat od rana do vecera, 3) pripadne prebalovat vas, 4) ma podobne zajmy, ci zivotni nazory.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Holky, zeny a plenky
« Odpověď #16 kdy: Ledna 24, 2015, 21:34:29 »
Citace: "anonymka19"
Tohle mě docela rozesmívá.

Já jsem třeba ABDL, spíš to AB. Podle mě je spíš problém v mužských očekáváních. Vás v drtivé většině zajímá jen to vzrušení a pocit ohledně plenek. Nechci generalizovat, ale jsou to mé dosavadní zkušenosti, kterých není ze stránek jako třeba fetlife.com málo.

Nechci opět mluvit za všechny holky, ale pro mě je to o psychologických pocitech, o těch vzrušivých méně. A to je právě problém, vy, zdá se mi, očekávát, že si holka navleče plínku, vy si navlečete plínku a oba se neudržíte a začnete masturbovat nebo si to rozdáte. Tak to u mě jako u ženy vůbec nefunguje. Já mám ráda plenky, protože mi poskytují emocionální komfort, pocit, že nemám kontrolu, a AŽ POTOM se občas dostaví nějaké sexuální pocity. Ale co mi přišlo, tak u vás je to na prvním místě a s takovýma lidma nemá cenu se bavit v takové rovině, proč je holek málo, co mají rády plenky. Není jich málo. Když zavítáte na stránku fetlife.com, která se sice tváří na první pohed jako BDSM, tak naleznete tuny a tuny holek, které nosí plenky, cucají dudlíky, identifikují se mimo jiné jako třeba dvouleté, tříleté, šestileté - ne aby si vyhonily, ale pro emocionální komfort, což je asi těžké pochopit. :) Je jich hodně, ale většina se distancuje.

Snad se to nikoho nedotkne, ale můj názor je postaven na četných zkušenostech a vlastních pocitech a pozorováních, takže to tak berte.

Kde se to da podepsat ?

Ja jsem poznal dokonce nekolik zen, ktery v tomhle chodi, s jednou chodi kamos (a hrajou si jen spolu, coz je samozrejme v poradku - ale nijak nam to nebrani spolecne chlastat a hulit) a ty dalsi dve - jedna zije v Mexiku a tu druhou jsem poslal nedavno do haje. Dal nema cenu to rozvadet - kdyz si chci s nekym hrat, tak to nesmi byt "nucene." Jednak musi byt dostatecna duvera, dal je treba brat v uvahu, ze ten/ta s kym si hraju ma taky svoje (a casto odlisny) preference a taky je potreba nejaka ta prirozena inteligence. Kdyz nepocitam tu AB exkamosku, tak jsem za poslednich asi 6 tejdnu odmitl PET zen - jedna se mi "proste nelibila," jedna je -18 - bezpecnostni a prakticky duvody a zbytek to nema v hlave v poradku (bipolarita, drogy...) A s hranim si na mimi to vazne nema co delat.

Hrat si na mimi je velka sranda (soulozit nemene,) ale nelze mit "vsechno za jakoukoliv cenu." Zejmena toto posledni by mel mit v hlave kazdej potencialni zajemce o nejaky intimni sblizovani se s jinymi. Kdo prilis slinta touhou, odpuzuje. Kdo je projevuje "prilis velkej" nezajem, nedava ani dostatecnou duveru. Pokud to nekdo nema v hlave zcela v poradku, tak ma mozna sanci ulovit nekoho, kdo uz je poradne namol... Ten nekdo se nasledne bude asi hodne divit co se to deje, kdyz se probere s kocovinou a oknem po flamu predchozi noci. Pak asi nejspis hodne rychle a hodne daleko utece.

Ve vsem je treba nejaka rovnovaha, extremisti nevydrzi v zadnym vztahu prilis dlouho. Dal to asi nema vyznam nejak rozebirat.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Holky, zeny a plenky
« Odpověď #17 kdy: Ledna 25, 2015, 00:42:10 »
Co se týče těch fór - tak si spíš myslím, že se ženy míň projevují, než, že by jich bylo míň. Já jsem taky spíš všude jako "pozorovatel". Důvodů si myslím je hned několik: za prvé teda ti muži, kteří to berou tak, jak jsem popsala v prvním příspěvku. Druhá věc: spousta třeba ani neví, že jsou AB. To zní sice trochu hloupě, ale vysvětlím - u ženy se tak nějak očekává, že je ta zranitelnější, mazlivější, dětinštější, mají rády pohádky, princezny, hello kitty - aspoň já to vidím všude kolem. Nebere se to od nich jako "slabost" (u pánů to samozřejmě také není slabost, ale rozumíte), takže nemá ani nutkání zkoumat a hloubat, prostě si ty AB touhy "vybije" úplně normálně tímto způsobem. Do tohohle se sice nezahrnují ty plínky, jen čistě to AB chování a potřeby, uznávám. Třetí věc, co mě napadá, je i to sexuálno. Muži mají víc tendencí se na takové stránky přihlašovat s nějakým očekáváním, kdežto ženy tohle moc nepotřebují - jasně, je spousta vyjímek, ale připadá mi to taky jako jeden z legitimních důvodů.

Co se týče toho fetlifu - myslím, že tam je to minimálně vyrovnané. Statistiky tam konkrétně žádné nejsou, ale co vidím příspěvky, tak pořád jen postujou holky, které hledají tatínky potažmo maminky nebo tak, z velké většiny. Je to, myslím si, taky proto, že je to dělané formou sociální sítě, ne jen plytké forum, a v tom se zase holky vyžívají víc. Moct si různě upravit profil a všechno. Taky to má jakousi nálepku bezpečnosti a nepřílišné anonymity.

Jinak dost zajímavá diskuze. :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Holky, zeny a plenky
« Odpověď #18 kdy: Ledna 25, 2015, 16:30:10 »
Vlastne jsem nenapsa vcera, ze ty damy co znam osobne nejsou tri, ale CTYRI. Ta posledni me videla v Praze v "Atelieru" nekdy v listopadu 2013... Ale zadny hry se nekonaly. Me to ale nevadi  ;)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Holky, zeny a plenky
« Odpověď #19 kdy: Ledna 25, 2015, 17:37:53 »
Myslím si že problémem proč je málo hetero,bi žen v tomhle "oboru" je dáno tím že ženy chtějí muže který se tak i budou chovat jak  po sexuální stránce tak i běžném životě. Já osobně mám v tomhle hledisku velice experimentální choutky a sem schopnej akceptovat v podstatě jakoukoliv ženskou uchylku. Ale nejvíce mě táhne představa najít si mladou  submisivní  slečnu v mém věku na kterou časem vytáhnu myšlenku aby si vzala dudlíka a podle reakce uvidím jestli i plenky  :D . Zajímalo by mě, jestli to někdo z vás už zkoušel a jestli to má šanci na úspěch  taková metoda lehkého a pomalého naznačování a stupňování od dudlíka až po ...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Holky, zeny a plenky
« Odpověď #20 kdy: Ledna 25, 2015, 20:30:02 »
Měl jsem jednu, se kterou jsem to takto udělal. Nicméně po čase, když už v tom byly oblečky, plíny, BDSM, prostě všechno, tak si uvědomila, že něco takového nechce a odešla ... :) No, tak hledám dál .)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu