Autor Téma: Holky, zeny a plenky  (Přečteno 27641 krát)

Offline Defender

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 7
  • Karma: 0
Holky, zeny a plenky
« kdy: Ledna 03, 2015, 17:16:16 »
Zajimalo by me, proc je tato zaliba tak popularni mezi muzi a proc neexistuji divky, kterym by se libilo nosit plenky. Popripade proc o tom zeny nemluvi a je tak tezke nejakou divku s touto zalibou najit.Znate nejakou?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline DLLove

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 67
  • Karma: 0
Re: Holky, zeny a plenky
« Odpověď #1 kdy: Ledna 03, 2015, 18:29:45 »
toto by aj mna zaujimalo. Raz som na zoznamke stretol jednu holku, ale po par spravach sa odmlcala. co uz narobime, treba len dufat :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline fusak

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 149
  • Karma: 1
Re: Holky, zeny a plenky
« Odpověď #2 kdy: Ledna 03, 2015, 19:27:03 »
Dôvodov je viac, a sú dosť komplexné, ale načrtnem aspoň v hrubých rysoch dva hlavné:

1.) Ide o sexuálny fetiš, spojený s dráždením vonkajších pohlavných orgánov plienkou. Pohlavný dimorfizmus v tomto prípade jednoducho chlapom praje viac.
2.) Vzhľadom na odlišnú rýchlosť vývoja v dojčenskom a detskom veku je priemerný vek "odstavenia" od plienok u chlapcov vyšší, než u dievčat. Je teda vyššia šanca, že si nosenie plienok spoja s príjemnými pocitmi (pozri bod 1.). Pričom navyše, okrem vyššieho vekového priemeru je tu štatisticky významne vyššia početnosť horného percentilu vekového rozdelenia (= vyššia incidencia enurézy vo veku 4+ u chapcov, než u dievčat)

Pravda, každý sme nejaký a existujú baby/ženy, ktoré majú plienkový fetiš. Ale zmierte sa s tým, že ten pomer je odhadom tak 1:50, možno ešte menej. Presne to budeme vedieť až vtedy, keď bude táto otázka zaradená v dotazníku sčítania ľudu.

V konečnom dôsledku, páni - každému sa jednoducho neujde  :D
Takže máte možnosť hádzať udičky na tú jednu z 50, alebo si vychovať vlastnú, alebo zmeniť sexuaálnu orientáciu.
Každému podľa chuti.  :mrgreen:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline DLLove

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 67
  • Karma: 0
Re: Holky, zeny a plenky
« Odpověď #3 kdy: Ledna 03, 2015, 22:28:17 »
S tým dotazníkom si to zabil :)
« Poslední změna: Ledna 04, 2015, 23:48:30 od Bibinko »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Holky, zeny a plenky
« Odpověď #4 kdy: Ledna 05, 2015, 13:16:38 »
Dovolim si este jednu poznamku - zjistete si, jak vzrusit zenu a jak chlapa. Fyzicky vzrusit chlapa je mnohem jednodussi nez zenu, protoze ta ma "to vsechno citlivy" vicemene nekde schovany... To se nam panum jaksi nedeje. Znam osobne 3 zeny, ktery jsou AB, ale jen jedna z nich je DL... Staci ?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline fusak

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 149
  • Karma: 1
Re: Holky, zeny a plenky
« Odpověď #5 kdy: Ledna 05, 2015, 13:24:35 »
Áno, presne to sedí a zhruba aj ten pomer AB vs DL u žien.
AB je viac o pocitoch a nazvime to, životnom štýle, DL je pliekový sexuálny fetiš. A v pocitoch, tam sú ženy, na rozdiel od nás, doma :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mitja

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 57
  • Karma: 0
Re: Holky, zeny a plenky
« Odpověď #6 kdy: Ledna 06, 2015, 14:30:00 »
Ahoj všichni. Je to tak. Holky nemají potřebu nosit plínky, aby se zevně stimulovali. Jejich citlivé místa jsou úplně někde jinde. Proto to je většinou záliba kluků.Já osobně mám nejraději zabalování se do plen a nasledné první pohyby po zabalení.Hebký dotek látkových plen v imtimních partiích je prostě úžasný. Další vzrušivý pocit mám po vyčůrání se do nich. Pocit tepla a a vlhkosti, která opět stimuluje mé imtimní místa při rozlévání se do plínek a je jako ruka plížící se v trenkách. Tohle holka prostě nepozná, aspoň teda drtivá většina. Jsou výjinky, které jsou DL a ty by nám mohli sami říct, co je na tom tak vzrušujícího. Docela by mě to zajímalo od skutečné DL holky. Já mám to štěstí, že mojí manželku plínky vzrušují, ale sama neví, co přesně. Může to také být to, že ví, že to vzrušuje mne.Má ráda, když jí po plínkách hladím. Myslím tedy, že je několik málo žen, které mají citlivé vzrušující místa, kde se plínky dotknou. Jenže je jich málo, které zkusili plínky nosit. Tudíž nepoznaly ten příjemný pocit a proto plínky nenosí. Kdyby jsme mi kluci šířili plínky více mezi holky, možná by jich bylo časem víc. Jenže ještě chybí ta odvaha se přiznat k AB/DL. Mi to trvalo několik let.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline kropinda

  • Čerstvé maso
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 0
Re: Holky, zeny a plenky
« Odpověď #7 kdy: Ledna 07, 2015, 11:50:44 »
Dobré poledne pánové. Já jsem tedy DL jen občas... Spíše mě uspokojuje a vzrušuje starat se,pečovat o svého přítele který je ABDL. Ale jsou chvilky kdy si velmi ráda plínky nasadím... A na otázku co ženy může uspokojovat na plínkách: představte si že dle anket jen 30℅ žen dokáže dosáhnout vaginálního orgasmu a zbytek klitoriálního...jsem vděčná,že se mohu řadit mezi těch 30℅. Co tím chci říct?? Že ženské pohlavní orgány jsou kolikrát citlivější než mužské a takový pocit v plínce ta hebkost na poštěváček je vzrušující než samotný dráždění vagíny.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Holky, zeny a plenky
« Odpověď #8 kdy: Ledna 07, 2015, 13:58:00 »
Ta moje DL kamoska ma docela zajimavou vec mezi nohama (postevak to sice je, ale malokdy se vidi tak velikej.) To by asi i sedelo s tim, co je zde napsano od ostatnich a asi i odpoved na to, jaka zena (resp "jakou ji musi mit) aby mohla byt DL. Pritom ona sama je docela prcek (1,55 m.) A nez do me nekdo zacne rejpat, ze je to "mala holcicka," tak to treba i je, ale je o rok a pul starsi nez ja.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
Re: Holky, zeny a plenky
« Odpověď #9 kdy: Ledna 12, 2015, 12:50:41 »
Možná by tu byl ještě jeden důvod,proč je mezi plenkařema převaha kluků.Je to vlastně jen praktická pomůcka při autoerotice.Z dětství máme vsugerované,že plenky a plenkové kalhotky zadržují jisté produkty,které by jinak znečistily oblečení.No a právě tohle může být jeden z důvodů,proč si my,pánové, tak rádi oblékáme plínky.Dodnes si pamatuji z dětství lamentace mojí mámy nad pyžamem znečištěným mým spermatem.A nejen pyžamo.Myslím,že prostěradlo také bylo dost poznamenané.Bylo to veliké trauma,kdy jsem prostě "musel" a pak jsem najednou nevěděl,co s mokrýma kalhotama.Dnes si to dokážu ještě nádherně užít právě v plínkách a igelitových kalhotkách a nemusím přitom řešit kam s tím a co pak.Prostě naprostá pohoda.
Jinak z vlastní zkušenosti.Příjemný dotek hebké plenky a igelitu vnímám především na zadku,v tříslech,na podbřišku a potom přesně v rozkroku.Dotek plínky či igelitu na penisu zase až tak nevnímám.To mě dráždí spíš až když začnu přes plenku a igelit masturbovat.Zdraví g ;)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Valerie

  • Jsem modrej
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 45
  • Karma: 0
Re: Holky, zeny a plenky
« Odpověď #10 kdy: Ledna 17, 2015, 22:06:58 »
Citace: "kropinda"
Dobré poledne pánové. Já jsem tedy DL jen občas... Spíše mě uspokojuje a vzrušuje starat se,pečovat o svého přítele který je ABDL. Ale jsou chvilky kdy si velmi ráda plínky nasadím... A na otázku co ženy může uspokojovat na plínkách: představte si že dle anket jen 30℅ žen dokáže dosáhnout vaginálního orgasmu a zbytek klitoriálního...jsem vděčná,že se mohu řadit mezi těch 30℅. Co tím chci říct?? Že ženské pohlavní orgány jsou kolikrát citlivější než mužské a takový pocit v plínce ta hebkost na poštěváček je vzrušující než samotný dráždění vagíny.
Skvěle řečeno! Někteří pánové by holt potřebovali lekci z anatomie... ;)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline fusak

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 149
  • Karma: 1
Re: Holky, zeny a plenky
« Odpověď #11 kdy: Ledna 18, 2015, 13:06:22 »
Lekcie už mám za sebou, aj praktické cvičenia. Pravda, ďalším sa rozhodne nebránim.  ;)
U väčšiny ABDL má táto úchylka pôvod v detskom veku. A pohlavný dimorfizmus v detskom a dospelom veku sú dve rôzne veci.
Rád si prečítam ženský pohľad na to, prečo je štatisticky významne menej AB/DL žien, než mužov. Jeden názor tu už napísala Kropinda a ďakujem zaň. Aké je vysvetlenie podľa teba, Val ?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Holky, zeny a plenky
« Odpověď #12 kdy: Ledna 24, 2015, 11:45:51 »
Tohle mě docela rozesmívá.

Já jsem třeba ABDL, spíš to AB. Podle mě je spíš problém v mužských očekáváních. Vás v drtivé většině zajímá jen to vzrušení a pocit ohledně plenek. Nechci generalizovat, ale jsou to mé dosavadní zkušenosti, kterých není ze stránek jako třeba fetlife.com málo.

Nechci opět mluvit za všechny holky, ale pro mě je to o psychologických pocitech, o těch vzrušivých méně. A to je právě problém, vy, zdá se mi, očekávát, že si holka navleče plínku, vy si navlečete plínku a oba se neudržíte a začnete masturbovat nebo si to rozdáte. Tak to u mě jako u ženy vůbec nefunguje. Já mám ráda plenky, protože mi poskytují emocionální komfort, pocit, že nemám kontrolu, a AŽ POTOM se občas dostaví nějaké sexuální pocity. Ale co mi přišlo, tak u vás je to na prvním místě a s takovýma lidma nemá cenu se bavit v takové rovině, proč je holek málo, co mají rády plenky. Není jich málo. Když zavítáte na stránku fetlife.com, která se sice tváří na první pohed jako BDSM, tak naleznete tuny a tuny holek, které nosí plenky, cucají dudlíky, identifikují se mimo jiné jako třeba dvouleté, tříleté, šestileté - ne aby si vyhonily, ale pro emocionální komfort, což je asi těžké pochopit. :) Je jich hodně, ale většina se distancuje.

Snad se to nikoho nedotkne, ale můj názor je postaven na četných zkušenostech a vlastních pocitech a pozorováních, takže to tak berte.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re: Holky, zeny a plenky
« Odpověď #13 kdy: Ledna 24, 2015, 19:14:34 »
Citace: "Defender"
Zajimalo by me, proc je tato zaliba tak popularni mezi muzi a proc neexistuji divky, kterym by se libilo nosit plenky. Popripade proc o tom zeny nemluvi a je tak tezke nejakou divku s touto zalibou najit.Znate nejakou?

Nesmyslna otazka. Dle meho zalezi spise na tom, jak to berete vy a pak na tom, jak pristupujete k seznameni i vztahu. Prvni je dobre se tak nejak brat jaci jste. Druhe je dobre necekat, ze na vas holka vlitne s plenkou druhej den apod.

Odpoved na otazku : Znam a ne malo.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline fusak

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 149
  • Karma: 1
Re: Holky, zeny a plenky
« Odpověď #14 kdy: Ledna 24, 2015, 20:08:27 »
Citace: "anonymka19"
Tohle mě docela rozesmívá.

Já jsem třeba ABDL, spíš to AB. Podle mě je spíš problém v mužských očekáváních. Vás v drtivé většině zajímá jen to vzrušení a pocit ohledně plenek. Nechci generalizovat, ale jsou to mé dosavadní zkušenosti, kterých není ze stránek jako třeba fetlife.com málo.

Nechci opět mluvit za všechny holky, ale pro mě je to o psychologických pocitech, o těch vzrušivých méně. A to je právě problém, vy, zdá se mi, očekávát, že si holka navleče plínku, vy si navlečete plínku a oba se neudržíte a začnete masturbovat nebo si to rozdáte. Tak to u mě jako u ženy vůbec nefunguje. Já mám ráda plenky, protože mi poskytují emocionální komfort, pocit, že nemám kontrolu, a AŽ POTOM se občas dostaví nějaké sexuální pocity. Ale co mi přišlo, tak u vás je to na prvním místě a s takovýma lidma nemá cenu se bavit v takové rovině, proč je holek málo, co mají rády plenky. Není jich málo. Když zavítáte na stránku fetlife.com, která se sice tváří na první pohed jako BDSM, tak naleznete tuny a tuny holek, které nosí plenky, cucají dudlíky, identifikují se mimo jiné jako třeba dvouleté, tříleté, šestileté - ne aby si vyhonily, ale pro emocionální komfort, což je asi těžké pochopit. :) Je jich hodně, ale většina se distancuje.

Snad se to nikoho nedotkne, ale můj názor je postaven na četných zkušenostech a vlastních pocitech a pozorováních, takže to tak berte.

Milá anonymka19, ďakujem za ďalší pohľad. Prečo by sa mal niekoho dotknúť ? Je zaujímavý a ja si ho vážim. Odkryla si časť svojho ja, aby si nám pomohla pochopiť ženský pohľad. To sa cení.

Prvotná otázka však znela, prečo neexistujú DL/ABDL ženy.

Nuž, ony samozrejme existujú, ale nech sa na to pozerám z akejkoľvek strany, štatistika nepustí. Vyber si akékoľvek fórum/klub/stránku... , kde sa ľudia s takýmto zameraním stretávajú a nechaj si ich roztriediť podľa pohlavia, ten pomer nikdy nie je aspoň približne 50:50.

Pars pro toto:
ABDL klub na pokec.sk: 172:36
windelbabies.de: 5940:930. 4140 užívateľov pohlavie neuviedlo, počet je zaokrúhlený na +/-30, počítal som iba celé stránky z výpisu.

Je ten pomer na fetlife iný ? Myslím, že nie. To že sú ich tam tony, to svedčí akurát o veľkosti a geografickom zábere fóra.

Iná hypotéza však môže byť, že žien je približne rovnako veľa ako mužov, ale nechodia na fóra, neprejavujú sa. Potom by ma ale zaujímalo, že prečo.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »