Autor Téma: predstaveni aneb něco osobniho  (Přečteno 33048 krát)

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re:predstaveni aneb něco osobniho
« Odpověď #30 kdy: Června 19, 2016, 09:40:54 »
nadrzeny> ale nezačne, těm lidem je to fakt jedno. Záleží jak to bere ten, co nakupuje, když to máš v hlavě srovnaný a nestydíš se, nehihňáš se, atd tak je to druhý straně ukradený. Já se v tom před lety hodil do vody a objel za den asi 5 krámků abych si pořádně zanakupoval :-)

Souhlasím, přeci jen co si budeme povídat, ti lidé se také musí chovat trochu profesionálně, jinak by jim tam nikdo nechodil. To je jako bych se já vysmál někomu u nás ve firmě, že si zaviroval počítač. Nebo že by se ti zubař smál, že máš kaz. Upřímně kdyby měl někdo v zdravotních potřebách blbé poznámky, tak hodně zvážím, jestli si nestěžovat a to se vsadím, že by ten člověk měl problémy.

Offline mirekkkk

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 64
  • Karma: -15
Re:predstaveni aneb něco osobniho
« Odpověď #31 kdy: Července 04, 2016, 03:33:45 »
Tak u mne je to tak, že mi je 60 a masturbuji od mala, později jsem začal čůrat do dětských látkových plen a přes ně jsem si oblékal maminčiny gumové kalhotky (později plastové), aby to neprotékalo. Seznámil jsem se poměrně nedávno s mladší partnerkou, které počůrávání (do plenek) nebylo proti mysli, takže se někdy hodíme "do gala", oblékneme si jednorázové pleny Tena Super Maxi s velkou savostí, a pak si přes to vezmeme normální oblečení. Někdy to jde ztuha džíny zapnout, zato pak to pěkně sedne v rozkroku. Partnerka si proto bere radši sukni, není to tak vidět, a stahovací kalhotky jí dělají dobře. V zadnici míváme pěkný anální kolík. Chodíme pak na procháku ven, jsme pochcaní a vzrušení, a když přijdeme domů, necháme si oblečení a když na nás přijde čůrání, prostě to pouštíme do plen. Večer obvykle už jsou plenky nacucané močí, tak se rozbalíme a plenky si navzájem vyměníme. Otevřeme si šampus a ty správné stránky na netu a navzájem pomalu popíjíme a onanujeme. A pak taky souložíme a čůráme na sebe. Na prostěradlo proto dáváme dvojitý igelit. Jsme oba hetero a oba DL, AB nás moc neláká..
A jak to máte vy? ;-)

Offline plenkyc

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 190
  • Karma: 1
Re:predstaveni aneb něco osobniho
« Odpověď #32 kdy: Července 04, 2016, 08:17:31 »
Tak že ti tiše zavidime...