Autor Téma: Psycholog  (Přečteno 16506 krát)

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Psycholog
« kdy: Prosince 03, 2014, 23:05:01 »
Ahoj všichni,

poslední dobou mám docela deprese, co souvisí s mým vnitřním AB já. Rád bych se obrátil na psychologa, ale to je kámen úrazu. Kde najít nějakého s otevřenou myslí? Zkoušel jste to už někdy někdo? Jak jste dopadli/nedopadli?

Díky
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Nunanek

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 15
  • Karma: 0
Re: Psycholog
« Odpověď #1 kdy: Prosince 04, 2014, 12:46:55 »
Ahoj. Asi bych větší pochopení očekával v soukromé sféře,než si někoho nechat přidělit státem, tedy placeného pojišťovnou. Ale stejně riskuješ. MNoho lidí na tebe může pohlížet jako na blázna. Nemají chuť to pochopit, ani nemusí. Hlavní je, se tím ABDL nezotožňovat, ale spíš si říct, že jiný už nebudu. Musím to v sobě přijmout. Uleví se ti. Není potřeba někoho léčit, pokud tato aktivita neškodí tobě ani nikomu jinému.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline PetrMyslivec

  • Moderator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re: Psycholog
« Odpověď #2 kdy: Prosince 04, 2014, 13:51:41 »
Souhlas a pokud chceš, tak se můžeš trochu rozepsat co přesně tě tíží a třeba i tady můžeme tvůj problém vyřešit, stejně tak by mohlo malou úlevu přinést i samotné vyzpovídání se. Také je dobré si ujasnit, respektive se podívat dopředu jak by to vypadalo, když by byl tvůj problém již vyřešen (čeho chceš dosáhnout) a pomocí toho se dá krásně dopátrat koho by bylo nejlepší oslovit, nebo kým / čím daný problém řešit.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Psycholog
« Odpověď #3 kdy: Prosince 09, 2014, 16:49:20 »
Citace: "anonym12345"
Ahoj všichni,

poslední dobou mám docela deprese, co souvisí s mým vnitřním AB já. Rád bych se obrátil na psychologa, ale to je kámen úrazu. Kde najít nějakého s otevřenou myslí? Zkoušel jste to už někdy někdo? Jak jste dopadli/nedopadli?

Díky

Me to "lezlo na nervy" az tak, ze jsem to zebe chtel dostat pryc. Radeji ani nebudu psat jak, abych zase nedostal napomenuti nebo rovnou ban. Takze plan "nech toho" sice nezabral (ani "silou vule,") ale depky uz davno odpadly. A pokud je nekdy mam, tak z neceho jinyho.

Prvni dotaz: kolik ti je ?
Druhej dotaz: Proc ti to lezena nervy a co jeste krome toho ?
Treti dotaz: Mas partnera ?

Pokud je na prvni dotaz odpoved cca "pod 24," tak ti to s vekem mozna prestane vadit, cimz se dostavam k bodu dva: vnitrtni roazpor mezi "nema se to/velky lidi tohle nedelaji" a "libi se mi to." Pokud zijes sam a sam, je "normalni" ze ti kdeco vadi mnohem vic. Me taky (a ziju sam.)

Pkoud je vsechno nebo jen neco jinak, tak napis neco vic...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Psycholog
« Odpověď #4 kdy: Prosince 10, 2014, 04:08:12 »
Citace: "anonym12345"
Ahoj všichni,

poslední dobou mám docela deprese, co souvisí s mým vnitřním AB já. Rád bych se obrátil na psychologa, ale to je kámen úrazu. Kde najít nějakého s otevřenou myslí? Zkoušel jste to už někdy někdo? Jak jste dopadli/nedopadli?

Díky

Ahoj Anonyme. Tak já ti odpovím mou zkušenost také anonymě. Jsem tu sice zaregistrovaný roky.

Setkal jsem se s tím u lidí kolem osmnácti. Jde vůbec o zjištění svých skutečných sexuálních pudů jaké můžeš pozorovat sám na sobě - to je jedna věc, a nebo stejně jako já můžeš žít do poměrně vysokého věku jako já v domněnce, že by jsi měl mít zcela "normální" sexuální touhy tak jak tě na to připravují/vychovávají od dětství.
Já jsem AB i gay. Ale že jsem na kluky jsem si poprvé připustil teprve až v 25ti. Do té doby jsem tohle odmítal. Ale bylo to ve vnitřím rozporu. Dlouho jsem se trápil. Protože ikdyž jsem mockrát randil s holkama. Nepřitahovaly mne. Spíše jsem s nimi byl dobrý kamarád.

Test, který jsem se kdesi dočetl - kterým jsem objevil že jsem gay, bylo že jsem si zpětně vzpoměl na jeden z prvních erotických snů vůbec co jsem měl v pubertě. Tehdá se mi zdálo o sexuálníh hrátkách s bratránkem se, kterým jsem byl v té době dobrý kamarád.

Pokud ale v tomhle nebude zakopaný pes a jde spíše jen problém s tím že jsi AB.

Jsi AB. To již nezměníš. Stejně jako kočka je kočka, ježek je ježek, když z linky Volkswagenu vyjede auto, tak to Fiat Panda nebude.
Kočka je perfektní stvoření a má na světě své místo. Stejně jako ježek. A nebo i jakékoliv auto.

Všichni jsme různí.

Snažit se udělat ze sebe něco jiného ti přivodí jenom trápení, stejně jako když třeba rodiče očekávají od svého dítěte ve škole dobré známky, aby se dostalo na dobrou školu a tak, ale to dítě na to prostě nemá. Jiný příklad je že bys chtěl aby dopravní letadlo letělo až do kosmu.

Dokud se nepřijmeš bude přetrvávat rozpor v tom co na sobě odmítáš, nebo si přeješ být (ale nejsi). Ale jednou až dospěješ k tomu se přijmout uleví se ti a konečně si dovolíš užívat darů co jsi ve výbavě dostal.

Ty jsi AB již z výroby.
A já z vlastní zkušenosti vím, že ti nezbyde nic jiného než to přijmout. A proč by také ne?

Kočka je kočka a je to bezvadné supr zvíře.
Být AB je také supr. Je to zábava.
Já vím, je to divné, aby dospělý měl tyhle odlišnosti. Ale ono snad každý člověk má nějaké své vlastní neobyčejné sexuální touhy, které ho vzrušují (třeba fetishe - to je neběžnější)

Mě se třeba na tom že jsem AB líbí, že mám takovou děstkou, rodinnou, šťastnou přirozenost. Spávám každý den s pyšákem, kterého mám rád. Sbírám i kreslím obrázky, které jsou takové dětské, veselé. Baví mě to moc.
Já jsem dospělý, ale malý kluk v uvnitř. Mazlík co má rád pohodu, klid, láskyplnost. : )))

Milý Anonyme, kdy jsi se naposledy pochválil, udělal pro sebe něco hezkého, dobrého, pozitivního?
Buď na své vnitřní dítě být nadále tvrdý, odmítavý, ne-dobrý... tím budeš jen dál v sobě hromadit strach, trápení, smutek... tvému dítěti v sobě tím jen ubližuješ.
A nebo teď můžeš otevřít oči. A začít jednat správně.

Doporučuji ti shlédnout dokument NEVÍTANÍ (2009).
Třeba se v tobě hned sepne něco, a omluvíš se sám sobě, svému vnitřnímu dítěti, budeš žádat o jeho odpuštění a hlavně budeš chtít být jeho kamarád. Poznat ho, hrát si s ním, ono ti samo ukáže jak je báječné. Ale k tomu dojde až po nějakém čase. Až se ty i ono přestanete bát, mít strach.

A pokud budeš hledat něco na to, tak zajdi do lékárny ať ti dají lásku, trpvělivost, obejmutí, mazlení, respektování,... mám vyzkoušeno, že nejsilnější ta láska. Ale sám budeš cítit co by jsi zrovna potřeboval. Výhoda je, že na tyhle léky nic nestojí.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re: Psycholog
« Odpověď #5 kdy: Prosince 10, 2014, 20:19:41 »
takova dlouha zprava :)

jen doplnim svuj osobni pohled . Pred nejakou dobou jsem navstivil sexuologa a po nekolika sezenich sem se dozvedel , ze (jak se asi nekde tady psalo) kazdy clovek je original a kazdemu se libi neco jineho. To ze ses AB je proste v tobe zakodovano a nikdo to nezmeni. Stejne jako nikdo nezmeni ze se nekomu libi nosit pleny ci podobne veci ci obleceni. Proste kazdy mame v sobe neco zakodovano .
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline vyckis

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 56
  • Karma: 0
Re: Psycholog
« Odpověď #6 kdy: Prosince 11, 2014, 10:01:09 »
Přesně tak.Každý máme něco v sobě..:)A proto měj na paměti,že není psycholog jako psycholog.Osobní zkušenost nemám,ale slyšel jsem i o takových,kteří se staví do role vymýtače ďábla a to co je v tobě chtějí vyhnat ven.:( místo toho,aby ti pomohli s tím žít a naučit se sám sobě porozumět.V každém případě souhlasím s tím,jak už tady bylo psáno,že nejprve musíš pochopit sám sebe,najít k sobě cestu.Přeju hodně štěstí,ať se ti to podaří.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »