Autor Téma: Nikolka batoletem: E2#8: Dobře strávený čas  (Přečteno 8003 krát)

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Nikolka batoletem: E2#8: Dobře strávený čas
« kdy: Října 29, 2014, 00:27:14 »
Mlčky jsme seděli a objímali se. Musela jsem myslet na to, co asi teď dělá táta. Snad mě nepodrazí. Chtěla jsem teď co nejvíce spát, abych nemusela přemýšlet a vzbudit se až zítra.

"Járo, já bych chtěla ještě spát", smutně jsem se na něj podívala. Usmál se na mě.

"A ty nechceš večeři?", zeptal se mile. Neměla jsem na nic chuť, tak jsem jen zavrtěla hlavou. Vstala jsem a podívala se na něho. Na klíně měl mokrý flek. Jak jsem měla tu plínu nasáklou, tak teď to má na i on na kalhotech. To je ostuda!

Díval se na mě. Bylo mu jasné, na co teď myslím. "To je v pořádku, Nikol, pojď do postele", usmál se na mě, jak nejlépe mohl. To mě trošku uklidnilo.

Z krabice vyndal dvě plíny, chytil mě za ruku a odvedl do postele. "Jestli ti to nebude vadit, přebalím tě. Koupil jsem asi slabší pleny a teče ti to okolo. Máme i mokrou postel.

Zčervenala jsem. Posadil mě na druhou, suchou, polovinu letiště. Nic jsem nenamítala. Položila jsem se na záda, zavřela oči a nechala ho, ať to tedy udělá.

Rozbalil ty dvě plíny, co přinesl, tu mojí pomalu rozepl. Zvedla jsem zadek. Vytáhl jí a strčil pode mě ty dvě čisté.

"Chvilku lež", řekl a odešel vyhodit tu promočenou plínu. Vrátil se z navlhčeným ručníkem a otřel mě. Trochu mě pálil zadek. Pak mě zabalil do těch dvou plen. Měla jsem teď v rozkroku docela balík, ale rozhodně to nebylo nic proti tomu, do čeho mě máma navlíkala doma. Styděla jsem se před ním.

"Máš i mokré tričko, dám ti ho usušit", prořízl ticho. Sedla jsem si a už bez studu ho sundala. Když mě takhle viděl, myslím, že už mě může vidět celou nahou. Navíc včera v noci jsem taky spala bez trička a podprsenky, ale to mě neviděl. Jen mě objímal.

Přikryl mě, dal tričko na topení a pak se ke mě přitulil. Nepovídali jsme si. Ale v hlavě se nám honilo spousty věcí. Nevím, na co myslel on. Já se hrozně bála, jak to dopadne. Snad táta pro mě přijede a mámě nedá nic vědět. Musím mu říct celou pravdu, jinak mě určitě pošle zpátky domů.

Protože jsem celé odpoledne spala, nemohla jsem teď usnout. Ležela jsem zády k Járovi. Ten ke mě byl přitisknutý a objímal mě. Pomalu pousouval jeho ruku od pasu výš. Nahmatal mi prso. Začal ho hladit. Bylo mi to moc příjemné. Přestávala jsem myslet na všechno okolo.

Dala jsem si ruka za záda a nahmatala mu břicho. Jela jsem rukou pomalu níž a níž. Měl trenky. Vsunula jsem ruku dovnitř a našla jeho chloubu. Začla jsem ho laskat a pomalu přetahovat.

Přetočila jsem se na záda. Přestal mi hladit prsa a vjel mi rukou do plíny. Chtěla jsem něco namítnout, ale začínalo to být vzrušující. Prstem mi přejížděl po poštěváčku.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu