Autor Téma: Nesplněná představa  (Přečteno 9389 krát)

Offline Monicka777

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 36
  • Karma: 3
Nesplněná představa
« kdy: Října 07, 2014, 16:39:10 »
Sejdeme se ve městě kam zajdeme na kafe a relativně dost toho vypijeme. Když se ti začne chtít čůrat a chceš jít na záchod, tak tě zadržím a řeknu ať nikam nechodíš, že to vydrzíš a že pojedeme ke mě. Zaplatime, dopijeme a jdeme na šalinu. Schválně vyberu nejdelší cestu, ale to ty nevíš. Doma už mám nachystaný plinky, ale o tom nemáš tušení. Když dojdeme na zastávku zjistíme, že šalina má jet za 10 minut. Začíná se ti už celkem dost chtít čůrat a ptáš se mě jestli ke mě pojedeme dlouho. Odpovim ti, že vůbec, že u mě jsme za chvilku. Tedy cesta trvá 20 minut. Přijede šalina a my nasedneme. V šaline se ti chce čím dal víc a já tě jen sleduji, jak začínáš křížit nohy, aby si to po cestě zvládl. Když vystupujeme jsi už celkem zoufalý a já tě ujištuji, že za chvilku jsme tam. Když přijdeme ke mě chceš hned ukázat záchod, místo toho tě odvedu do pokoje a řeknu ti, že na záchod jen tak nepůjdeš. Vůbec nechápeš proč a jsi cely zoufalý, jak moc se ti chce. Začnu ti vyslikat kalhoty a řeknu že jedině kam se vyčůraš je plinka. Když ti sundám i trenky polozim tě na postel a podam plinku. Řeknu ti, ať nadzvedneš zadeček, že ti maminka dá plinku, aby se chlapeček nepočůral do postele. Poslušně ho nadzvedneš. Moc se ti chce a prosíš mě, ať si pospíším jinak se brzo počůráš. Položim pod tebe plinku a řeknu, že zadeček můžeš položit. Lehneš si pěkně na měkkou plinku po té ti ju protahnu mezi nohami a na bříšku zalepim a upravím. Pak řeknu tak a ted chlapeček může pěkně čůrat do plinky a maminka ho potom přebalí. Začnu ti lehce mačkat bříško v místě, kde je močový měchýř. Ty už to nevydržíš a začneš čůrat. Chvalim tě, jak jsi šikovný chlapeček a spokojeně se usmivam.

Budu ráda když napíšete vše co se vám líbí nebo nelíbí :-) je to moje první povídka tady :-)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline DLLove

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 67
  • Karma: 0
Re: Nesplněná představa
« Odpověď #1 kdy: Října 08, 2014, 01:37:36 »
škoda že je to len "povídka"  :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline DLTom

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 70
  • Karma: 1
Re: Nesplněná představa
« Odpověď #2 kdy: Října 09, 2014, 22:35:22 »
Jo fajnový, pokračování by se šiklo :-)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »