Autor Téma: Tomášek 5  (Přečteno 10185 krát)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Tomášek 5
« kdy: Září 26, 2014, 00:29:59 »
 Druhý den ráno jsme se nasnídali , mamka mě přebalila do suché pleny a poté vyrazili směrem k nemocnici. Asi v půlce cesty jsem ucítil mírný tlak v  břiše, nevěnoval jsem tomu nějak zvláštní pozornost, tak jsem to ani mamce neříkal. Když jsme šli kolem obchoďáku tak se mě máma zeptala jestli něco nechci koupit a jestli nepotřebuji na záchod. Odpověděl jsem že koupit nic nechci a na záchod že zatím taky nepotřebuji ačkoliv tlak v mích střevech se neustále zvětšoval, ale říkal jsem si že to musím vydržet protože nemocnice je od obchoďáku jen kousek.
   Čím blíž jsme se k nemocnici blížili tím se mi víc a víc chtělo kakat. Když už byla vidět brána nemocnice řekl jsem mamce že potřebuji nutně kakat . Ta mi jen odpověděla že teď musím vydržet protože za chvilku už jsme v nemocnici. Moje potřeba kakat pořád sílila a mě se zdálo že se nemocnice spíše vzdaluje nežli přibližuje. Když jsme dorazili ke vchodu ,mamka otevřela dveře vešli jsme do vestibulu a mamka začala hledat nějakou příjmovou kancelář,taktně jsem mamce připomenul nutnost moji potřeby kakat ale ta my jen odsekla že teď nemá čas hledat záchod a ať se klidně pokakám že od toho mám přeci plenu. Dlouho jsem neváhal a mírně jsem za tlačil a za krásného zvukového doprovodu se mi můj obsah střev začal přesouvat do mé pleny.
     Po chvilce vyšla s jedněch dveří docela mladá a od pohledu sympatická sestřička a optala se mamky koho nebo co hledá ,  ta jí řekla že potřebuje najít příjmovou kancelář. Sestřička jí požádala aby jí půjčila přímací správu mamka tak učinila a sestřička jí  začala pročítat a pak řekla chvilku se posaďte  já to předám paní doktorce a ta si vás tu vyzvedne,mamka tedy řekla že počkáme ale ne zapoměla se sestřičky zeptat kde by mě mohla přebalit,sestřička se nevěřícně podívala a řekla mamce že mě přebalí ona ať počká zde na chodbě . Sestřička mě vzala za ruku a odvedla do malé místnosti kde bilo jen lehátko potažené igelitem,řekla mi ať si lehnu někam odešla a po chvíli se vrátila  s vozíkem plným plínek a ostatních věcí na přebalování . Rozepnula  mi rifle  stáhla je a spatřila mou zplna naplněnou plenku . Odborně jí rozepnula  a  uviděla v ní mou hnědou nálož,a tak tady ubrousek nepomůže  to budeme muset pod sprchu,zapnula mi zpátky plenku řekla mi at vstanu a jdu sní. Myslel jsem že mi dá i kalhoty  ale to jsem, se mýlil vzala mě za ruku a ja šel jak malí mimino jen v mikině a plence po chodbě nemocnice a ke všemu ještě za ruku . K mé smůle byla chodba narvaná rodičemy a dětmi takže jsem byl pro smích všem dětem i rodičům kteří zde byli.
     Museli se divit že jde takhle velký kluk se  sestřičkou v podělané pleně zdálo se mi že to trvá věčnost . Když jsme dorazili do sprch tak mi sestřička sundala mikinu a poté i plenu , pak mě osprchovala a dala mi čistou plenu odvedla zpět do místnosti kde mi natáhla kalhoty a poslala mě ven čekat za mámou. Asi tak po pěti minutách přišla doktorka a vzala nás k sobě do ordinace kde jsem se musel vysvléct . Ze začátku se mi do to moc nechtělo styděl jsem se že mám na sobě plenu.  Ale v tom mě doktorka zaskočila ,řekla mamce aby mi pomohla svléct a plenu že má hodit do koše že mi sestřička pak dá čistou.

Pokračování brzo
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline babygeorge

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 0
Re: Tomášek 5
« Odpověď #1 kdy: Října 05, 2014, 21:56:21 »
pěkný ;)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline VENDI

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 153
  • Karma: -2
Re: Tomášek 5
« Odpověď #2 kdy: Prosince 28, 2014, 21:30:04 »
Velice pěkný příběh. Už se těším na další
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline johan

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 20
  • Karma: 0
Re: Tomášek 5
« Odpověď #3 kdy: Prosince 28, 2014, 22:31:19 »
ja se taky teším na dalšie pokračovaní
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »