Autor Téma: sen 4 dil  (Přečteno 7825 krát)

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
sen 4 dil
« kdy: Září 22, 2014, 10:40:43 »
Když se dala dohromady, vyslechl jsem si pár jadrných výrazů, ale v jejích očích bylo jasně vidět, že by ráda pokračovala. Navrhl jsem,  že půjdeme domů, aby se dala do pořádku a Jana souhlasila.  Cestou jsem se však rozhodl zapnout vibrátor. Janou to opět zaškubalo a málem si sedla na zem. To sem jí provedl několikrát za cestu domů. Jakmile se za námi zaklaply dveře od domku, Jana ze sebe shodila šaty a stála jen v plenkách. Odešla do koupelny, kde odložila mokré pleny. Netušila, co jí provedu. Jen co pustila sprchu, jsem zapnul vibrátor na max. Ale jen na pár sekund. Jana sebou ve sprše tak cukla, až se posadila na zem. Přitom jí vibrátor vypadl. Zvedla ho a hodila po mně se slovy :„To si vypiješ“. Říkal jsem si, že naštvání přejde, ale když se osprchovala, prošla kolem mne, jako když nejsem. Když jsem po chvíli šel za ní, byla v kuchyni a něco kuchtila. Měla na sobě tričko a plenkové kalhotky. Přišel sem k ní a políbil jí. Odpověděla , že takhle si to nevyžehlím. Když sundala jídlo ze sporáku, vzal jsem jí do náručí a odnesl jí pokojíku, kde jsem jí položil na postel. Než stačila něco říct, dostala dudlík. Začalo ho cumlat.Chtěl jsem jí sundat tričko, ale Jana byla proti. Tak jsem ji rukou zajel do kalhotek. Zjistil jsem, že jsou vlhké.

pokracovani brzy
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »