Autor Téma: sen 3 dil  (Přečteno 7723 krát)

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
sen 3 dil
« kdy: Září 22, 2014, 10:39:41 »
Zjistil jsem, že to jsou pleny a igelitové kalhotky. Jana mě do nich zabalila. Poté jsem  oblékl já jí a uložili jsme se ke spánku. Když jsem se ráno vzbudil, zjistil jsem , že Jana vedle mě už neleží. Zaslechl jsem nějaké šramocení a tak jsem vstal, a šel za zvukem. Když  jsem vešel do kuchyně (odtud zvuky přicházely), Jana stála u sporáku a něco vařila. Měla na sobě přiléhavé plenkové kalhotky a tílko. Já měl ještě na sobě noční výbavu. Jana se otočila a když zjistila, že za ní stojím, otočila se a podala mi hrnek s pitím a chleba s nějakou pomazánkou. Když jsem posnídal, odvedla mě Jana zpět do ložnice. Ze skříně vyndala jednorázové kalhotky a podala mi je. Došel jsem se osprchovat a převlékl se do denního oblečení. Jana se mezitím také oblékla. Chvíli jsme si povídali o zkušenostech  s partnery a problémech s tím souvisejícími. Přiznala se, že by chtěla vyzkoušet něco zvláštního. Ze skříně vyndala nějakou krabičku a podala mi ji. Když jsem jí otevřel, zjistil jsem, že je to vibrátor na bezdrátové ovládání. Když jsem si ho prohlížel, poočku jsem pozoroval Janu. Bylo na ní vidět, že je zvědavá. Podíval jsem se na ní a přímo se zeptal, jestli to chce vyzkoušet. Přikývla. Položil jsem ji tedy na postel, rozbalil pleny a schoval „přístroj“ do její dírky. Než jsem jí opět zabalil, odzkoušel jsem funkčnost. Vše bylo v pořádku. Asi po půl hodině jsem navrhnul, že půjdeme na procházku. Jana souhlasila . Pro jistotu si natáhla ještě igelitové kalhotky. Jelikož bylo venku celkem teplo, vzala si volné letní šaty. Šli jsme kolem letní restaurace. Zeptal jsem se, jestli si na chvilku nesedneme. Jana nic neřekla, tak jsme chvilku poseděli. Když jsme šli dál, zaslechl jsem hudbu z místní diskotéky. Navrhl jsem tedy, jestli si nepůjdeme „trsnout“. Janě se nápad líbil. Zapadli jsme tedy do davu a vrtěli se v rytmu. Při trsání jsem neúmyslně zavadil o ovládáni vibrátoru. Uvědomil jsem si, že ho mám u sebe já, a tak jsem ho zapnul do první polohy. Jana se vrtěla do rytmu a nic neříkala. Zapnul jsem na další stupeň a během chvilky se dostavil účinek. Jana se ke mne naklonila a řekla mi, že jestli to nevypnu, tak začne vzdychat. Chvilku jsem nechal tento stupeň a poté ho chtěl vypnout, ale omylem jsem přepnul na maximální výkon. S Janou to začalo škubat a vydávala zvláštní zvuky. Odvedl jsem jí do tmavého kouta a tam začala vzdychat ještě víc. Chtěl jsem vibrátor vypnout, ale nešlo to. Jana asi „trpěla“. Když  se mi ho podařilo  po pěti minutách vypnout, vzdychla a sdělila, že musíme domů, že se právě „udělala“. Chtěli jsme hned odejit, ale vzhledem k jejímu stavu to nešlo a my museli chvilku setrvat v koutku.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »