Autor Téma: sen 2 dil  (Přečteno 17446 krát)

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
sen 2 dil
« kdy: Září 22, 2014, 10:38:54 »
Zčervenal jsem jak malé dítě. Jana toho využila a zkontrolovala můj rozkrok. Měl jsem také pleny. Ještě chvíli jsme si povídali o všem možném a rozloučili se. Za tři dny mi Jana volá, jestli nechci přijít  k ní domů. Odpověděl jsem, že velice rád. Jana bydlela v malém domečku na okraji města, přibližně půl hodiny jízdy autem. Dohodli jsme se, že k ní přijedu na víkend . Doma jsem si sbalil tašku s oblečením a jel k Janě. Když mne vítala, měla na sobě přiléhavou blůzku a kratší sukni. Povečeřeli jsme a vypili pár lahví vína. Jana toho vypila víc a alkohol jí dodal kuráže. Vstala a omluvila, že si odskočí, a za chvilku je zpět. Zaslechl jsem zvuk sprchy, a tak jsem si pustil televizi. Jana přišla během chvilky. Měla na sobě župan, posadila se vedle mě a já ucítil její parfém, který mi připadal strašně sexy. Položila mi ruku na stehno a pomalu jí posouvala do mého rozkroku. Můj kluk byl samozřejmě v pohotovosti. Rozhodl jsem se, že prozkoumám, co má pod županem. Ruku jsem pomalu posouval směrem k pasu. Narazil jsem na nějaké kalhotky. Jana vstala a rozepnula župan. Stála tam jen v těsných igelitových kalhotkách, pod kterými se rýsovaly látkové pleny. Jak jsem seděl,  měl jsem její  kůzlátka před obličejem. Nedalo mi to  a začal jsem si s nimi hrát. Jana poodstoupila a podala mi ruku. Vstal jsem a Jana mne odvedla do pokojíku,  kde  pustila rádio. V rohu pokoje rozsvítila slabou lampu a v jejím světle vypadala ještě více sexy, než při plném osvětlení. Rozepnula mi kalhoty a já se z nich vysoukal. Poté mne Jana položila na postel a sundala mojí „výstroj“. Také si odložila a položila se vedle mě na postel. Chvilku jsme jen tak leželi, když Jana zašátrala pod polštářem a vyndala gumičku. Tu navlíkla na mého kluka a začala si s ním hrát. Když byl dost velký, Jana se nade mnou rozkročila, schovala ho do své dírky a začala se pohybovat. Já jí začal masírovat její kůzlátka, které mezitím pěkně tvrdla. Během chvilky z nich bylo pevné pohoří. Po chvíli jsme si vyměnili pozice a za další chvilku měla Jana dost. Položil jsem se vedle ní a odpočíval. Jana si vzala na paškál mého kluka. Tak dlouho si s ním hrála, až začal chrlit. Když vše skončilo, Jana sundala gumičku a důkladně ho otřela. Poté jsem dostal do pusy dudlík. Jana si ho vzala taky. Po nějaké době Jana vstala a ze skříně vyndala na postel nějaké věci.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline babygeorge

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 0
Re: sen 2 dil
« Odpověď #1 kdy: Října 25, 2014, 17:47:30 »
Trošku možná nepřehledně napsané, ale pěkné ;)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re: sen 2 dil
« Odpověď #2 kdy: Října 26, 2014, 15:46:40 »
netvrdim že je vše přesně popořadě a uplne spravne po strance slohu , ale nenašel jsem nikoho kdo by to pred publikovaním projel a poopravil. Gramaticky to projelo kontrolou.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »