Autor Téma: sen 1 dil  (Přečteno 9350 krát)

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
sen 1 dil
« kdy: Září 22, 2014, 10:35:26 »
Odmala mám zálibu v nošení plen a přes ně igelitové kalhotky. Doma jsem se s pochopením nesetkal, ba naopak. Když jsem si opětovně něco koupil , tak bylo jen otázkou času, než na to mamka přišla a vyhodila mi to. Pokaždé, když jsem si pořídil nové věci, netrvalo dlouho, a zase jsem o ně přišel.Takto jsme spolu „bojovali“ mnoho let. Překvapivý obrat nastal jednoho podzimního večera.  Jako vždy jsem přišel domů a šel do pokoje. Jak jsem vešel , ihned jsem zjistil , že jsem opět přišel o věci.  Neřešil jsem to a šel spát. Ráno (byla sobota), když jsem se vzbudil, oblékl jsem se a šel do kuchyně, kde seděla mamka. Ihned mi sdělila, že takhle to dál nepůjde, a že mám na výběr z několika variant. Dostal jsem na rozmyšlenou dva dny. Když čas vypršel, odpověděl jsem, že jsem si vybral variantu nošení plen veřejně. Mamka mi sdělila, že tato varianta znamená nošení plen trvale, a že se všichni  známí dozvědí, co jsem zač. Další věcí byla návštěva lékaře a získání potvrzení. Sice jsem ze začátku k doktorům jít nechtěl, ale bylo mi řečeno, že buď potvrzení nebo odstěhování. Absolvoval jsem tedy několik pohovorů s psychiatrem a přinesl potvrzení, že nošení plen je sice nestandardní, ale každý má nějakou chybu. Předložil jsem ho doma a doufal, že tímto vše skončí. Nosil  jsem je jen doma (po příchodu  jsem se  převlékl a vzal si pleny.) Asi po 14 dnech  mi Mamka sdělila, že budu nosit pleny oficiálně (doteď o tom kromě mne a mamky nikdo nevěděl.) Druhý den když jsem přišel do pokoje, uviděl jsem na posteli  čtvery nové plenkové kalhotky a dva balíky plen.  Na dotaz co to má znamenat , jsem dostal odpověď.   “Mluvila  jsem s doktorkou, se kterou jsi měl pohovory a ta řekla ,že když chci nosit pleny, tak  prosím, ale ať je nosím trvale 24 hodin 7 dní v týdnu.“ Druhý den ráno, když jsem vešel do kuchyně , mamka seděla u stolu a informovala mne, že doma budu chodit jen v plenkových kalhotkách, aby každý, kdo k nám přijde, viděl, co mám na sobě. Když se vypraly mé špinavé pleny, pověsila je na šňůru tak, aby každý poznal, co to je za prádlo. Na šňůru také pověsila plenkové kalhotky . Již nebylo tajemstvím, co jsem zač.
 

V noci jsem měl sen .

Na internetu jsem hledal dívku, které by nevadilo, že nosím pleny. Trvalo to celkem dlouho, než jsem jí našel. Jana, tak se jmenovala ona slečna, také  nosila pleny veřejně, protože před časem měla těžký úraz na koni a jedním z následků je nošení plen. Moc lidí neví, že je nosí. Dopisovali jsme si skoro každý den asi měsíc. Poté jsem navrhl schůzku v jedné kavárně. Když jsme se sešli, nikdo by neřekl, že tato slečna nosí pleny. Poseděli jsme asi hodinu a poté se rozešli. Po týdnu  mi přišel e-mail, že jestli mám zájem, tak se sejdem opět v kavárně. Odpověděl jsem, že velice rád. Jana měla na sobě volné tričko a sukni nad kolena. Sedli jsme si vedle sebe. Objednal jsem kávu. Když jsme ji vypili, optal jsem se Jany, jak je na tom s přítelem (jestli nějakého má). Odpověděla, že  jednoho měla, ale ten jí po úrazu opustil. Vadilo mu prý její nošení plen. Rozhodl jsem se, že se přímo zeptám, jestli je má na sobě. Odpověděla, že ano. Zeptala se, jestli je i já mám na sobě. Odpověděl jsem také ano. Jana navrhla, že půjdeme  projít. Rád jsem souhlasil. Když jsme procházeli lesíkem, rozhodl jsem se Janu poplácat po zadečku. Když jsem tak učinil, Jana se na mne otočila a zeptala se,  jestli to měla být kontrola, že má pleny. Než jsem stačil něco odpovědět,  vzala mi ruku a zasunula jí v pase pod sukni. Ucítil jsem, že nemá normální kalhotky. „Už jsi spokojený?“, zeptala se.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »