Autor Téma: Hledám playmate  (Přečteno 7603 krát)

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Hledám playmate
« kdy: Září 15, 2014, 18:50:29 »
Kdo jsem: muž, 180cm/80kg, štíhlý, svalnatý (ale ne gorila), 20-30 let, switch (zvládám obě polohy, submisivní i dominantní)

Co mám rád: AB/DL (plenky jsou MUST HAVE - č. 1. ok, č. 2. být nemusí ale nebráním se), roleplay, sissy, bondage, prvky sm, stud a ponižování, anal, +/- hračky a pomůcky

Koho hledám: dívku či ženu 18-40 let, co má ráda podobné věci, sub/dom nehraje roli

Co chci: nepravidelná, občasná "play-dates", kde se oba můžeme vybouřit a užít si to, co si normálně neužijeme, přímý/klasický pohlavní styk není podmínkou (když už, tak spíše ty hračky...) , jde spíš o fantazie a uspokojení "úchylných" tužeb - to vše oddělené od "běžného života", absolutní diskrétnost podmínkou

Lokalita: nemám problém dojet kamkoliv v ČR

Co nehledám: lásku, vážný vztah, romantiku, prolínání do osobního života


Pokud jsi dívka-žena, kterou tohle oslovilo, vlož sem smajlíka a já se Ti ozvu. Domluvíme se na detailech a popř. i osobním setkání. (nejsem zde pořád, mám i "normální život", takže pokud nějakou dobu nebudu reagovat, neznamená to nezájem, určitě odepíšu)


Pokud jsi muž, co se chce vydávat za dívku, nepiš, je to blbé a k ničemu to nevede. Nemám zájem o představy a dopisování, chci akci na živo. A jsem hetero, takže smůla.

Pokud jsi uživatel fóra, co chce glosovat o nemožnosti najít ABDL partnerku tady, tak věz, že nemusíš - už jsem to četl stokrát. Šetři síly a místo na serveru, jen to zkouším "kdyby náhodou".
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re: Hledám playmate
« Odpověď #1 kdy: Září 15, 2014, 21:53:06 »
Tak nechci glosovat o ...., jen mě překvapilo, že si nejsi jist svým věkem (20-30 let)  :D

Hodně štěstí, anyhow.

MS
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline nuk-boy

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 0
Re: Hledám playmate
« Odpověď #2 kdy: Září 16, 2014, 04:49:16 »
Náhodou super inzerát. Srozumitelně a jasně napsanej. Ne jako ta většina ostatních blábolů. Bejt holka, tak i odepíšu, bo to působí dost věrohodně a rozumně nrozdíl od jiných.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »