Autor Téma: Letadlo  (Přečteno 17379 krát)

Offline vyckis

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 56
  • Karma: 0
Letadlo
« kdy: Května 05, 2014, 08:55:15 »
Ahoj přátelé plenkaři.Možná Vám přijde můj dotaz stupidní,ale musím se přiznat,že jsem ještě nikdy nikam neletěl letadlem.No a právě se naskytla možnost,letět na týden do Egypta a navíc jen s kamarádem,takže bez drahé polovičky.A mě napadlo,že bych si ten týden užil s plenkama.Takže bych se rád zeptal,kdo máte zkušenost s létáním,jestli třeba nebude nějaký problém na letišti s odbavením atd,když si sebou nabalím do kufru plínky a budu ji mít i na sobě.Aby třeba nebyla nějaka stupidní prohlídka nebo tak něco...nerad bych jim ukazoval co mám na sobě..:)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline boy_in_nappies

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 289
  • Karma: 2
Re: Letadlo
« Odpověď #1 kdy: Května 05, 2014, 09:13:30 »
Já sem letěl mnohokrát i s plínkama a nikdy nebyl problém. Balík plen si přibalíš do zavazadla, co jde pod letadlo a nikdo se na nic ptát nebude.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re: Letadlo
« Odpověď #2 kdy: Května 05, 2014, 11:31:14 »
Ahoj,

Já chodím v plenách i přes bezpečnostní prohlídku a pleny mám v příručním zavazadle a nikdy se nevyskytl nejmenší problém.

MS
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re: Letadlo
« Odpověď #3 kdy: Května 05, 2014, 16:22:11 »
Já jsem absolvoval cestu do Egypta a zpět rovněž v plenkách. Balík nových byl v kufru a problémy nebyli žádné.
Dokonce jsem v tamním marketu narazil na celý regál plenek pro dospělé - cca 5-6 druhů... Takže kdyby byla nouze, tak je zažehnána  :lol:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline vyckis

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 56
  • Karma: 0
Re: Letadlo
« Odpověď #4 kdy: Května 06, 2014, 07:55:32 »
Jj děkuju za info,přece jen se radši zeptám,než kdyby byl nějaky trapas...:)V tomto případě teda vzhůru na cesty s plínkou...:D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline marco

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Karma: 4
Re: Letadlo
« Odpověď #5 kdy: Května 06, 2014, 12:07:57 »
Ahoj, nedávno jsem absolvoval služební cestu do Barcelony letadlem. V Praze na letišti si mě vzali celňáci bokem kvůli kufru. Nebylo to kvůli plínkám ale jednorázovým cévkám, jsou v hliníkovém obalu a těžko se jim to prosvěcovalo. A dál měli trochu problém s tubou Menalindu v příručním zavazadle. Naštěstí jsem si nechal v nemocnici napsat papír jak v ČJ tak AJ že trpím těžkou formou inkontinence a jsou to pro mě nezbytné zdravotní pomůcky, bez kterých nemohu být.  
Je pravda, že se pánové opravdu hodně červenali, když jsme přebírali kufr a vysvětloval jsem jim, na co ty věci mám  :lol: a pěkně jsem si jejich potupy užíval. Na cestu zpět jsem nechal kopii papíru v aj v kufru tak aby při otevření byl dobře viditelnej. Žádnej problém už nenastal.
P. S. do hotelu jsem poslal email že jsem inko a jestli mi mohou dát do postele podložku. Po příjezdu bylo vše připravené a v koupelně byl koš na plínky a větší množství kosmetiky a víc ručníků.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Letadlo
« Odpověď #6 kdy: Května 12, 2014, 14:16:47 »
Ja nelitam, ale moje kamoska lita. Jednou jsem ji byl vyprovodit na letiste a dival jsem se, jak se ji Guradia Civil (spanelsky cetnictvo) hrabe v kufru... AB/DL dukazu bylo, ze si to neumite predstavit. Duvod ? Jeden zapomenutej balicek s (sic!) dzusikama (3x200 m.)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline malaJohank

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 0
Re: Letadlo
« Odpověď #7 kdy: Května 12, 2014, 14:51:45 »
tretioko: To bych asi nepřežila, kdyby mi na letišti někdo takhle prohraboval kufr s těmahle věcma. :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline vyckis

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 56
  • Karma: 0
Re: Letadlo
« Odpověď #8 kdy: Května 13, 2014, 07:14:51 »
no já právě taky ne,takže proto jsem se zeptal.. :D asi bych byl rudější,jak ruský prapor.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline DLLove

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 67
  • Karma: 0
Re: Letadlo
« Odpověď #9 kdy: Května 13, 2014, 11:05:33 »
ja si myslim, ze ti co by to prehrabovali by sa hanbili viac  :lol:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline marco

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Karma: 4
Re: Letadlo
« Odpověď #10 kdy: Května 13, 2014, 12:37:32 »
To můžu potvrdit, nevím, jestli už jsem to někam nepsal, ale to je jedno.
Musím sebou neustále nosit batoh, kde mám věci na cévkování a zásobu plínek. A byl jsem takhle na nákupu v Makru. Udělal jsem celkem velkej nákup, a jak odcházím od pokladny tak mě zastavil chlap z ochranky a jestli můžu s ním dozadu informace. Nechtěl jsem se hádat a žádná čorka nejsem. Došli jsme dozadu k prázdnému stolu, a jestli můžu vyndat obsah batohu na stůl. Jsem si říkal, počkej šmejde tě vytrestám  :lol: Otevřel jsem batoh a začal vyndavat cévky, dezinfekce, pak sterilní rukavice, u injekčních stříkaček již značně znejistěl, ale chtěl, abych pokračoval. Protože užívám některé léky injekčně tak jsem vyndaval ampule. Pán z ochranky byl nějaký červený a jen pozoroval a tak jsem přešel do větší kapsy batohu kde mám uložené věci na přebalování, začal jsem tahat nejdříve savé podložky pak menalind, vlhké ubrousky, kapesníčky, zásyp, no a přišlo na řadu to nejhorší plínky, první šla Abri form M4 2x pak Abri flex 2x a Tena Flex plus taky 2x. Chlap nic neříkal, jen blbě civěl. A já na něj ,,to jste ještě neviděl plínky pro dospělé? Neznamená, že když jsem mladej (25let) tak musím bejt na 100% zdravej, trpím těžkou formou inkontinence a tyhle věci musím mít všechny sebou, abych se mohl přebalit. Už je všechno v pořádku a nebo chcete vidět co mám v kalhotech že jsou tak velký? byl celej rudej chudák dostal ze sebe jen, že všechno v pořádku a že se omlouvá za zdržení. V tu chvíli šel okolo někdy v kvádru s kravatou a koukal na stůl pak na mě na ochranku, zastavil se pak,  jestli je nějakej problém. Jsem řekl že ano. Musel jsem vyskládat všechny tyhle zdravotní pomůcky takhle veřejně a cítím se zostuzen a asi to nenechám jen pro sebe. Řekl, že se hned vrátí a že to spolu vyřešíme, trvalo to asi 3 minuty a přinesl láhev vína asi v hodnotě 150Kč s tím že se omlouvá jménem společnosti Makro a za nehorázné chování svého podřízeného  :lol:
Od té doby po mě kouká, ale nic neřekne.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline DLLove

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 67
  • Karma: 0
Re: Letadlo
« Odpověď #11 kdy: Května 13, 2014, 14:43:25 »
viem si predstavit pocity toho ochrankara  :lol:
chudak
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Letadlo
« Odpověď #12 kdy: Září 23, 2014, 14:51:42 »
S drzkatym sekuritakem uz jsem jednou taky vybehl tak, ze se ke me uz potom ani jednou nepriblizil. Ale tahle story je ponekud off-topic.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »