Abdl > Srazíky, akce a setkání

Nový sraz

(1/3) > >>

FrantaM:
Ahoj všem, bude nějaký nový sraz? Jsem tady nový, podotýkám, že plínky musím nosit kvůli inkontinenci, ale jsem rád, že jsem našel lidi, kterým to nevadí. Moje motto zní: "Když už plínky musím nosit, tak z toho nesmím dělat žádnou tragedii." Rád bych se seznámil i ostatními lidmi. Zdravím všechny "plenkaře", ať už ty, co nosí plínky pro svoje potěšení; anebo také ty, co plenky musí nosit kvůli svému zdravotnímu stavu. Rád se podělím o svoje osobní zážitky. Franta

boy_in_nappies:
Taky rád přijedu na sraz :)

PetrMyslivec:
tady se musí udělat nějaká nová základna, minimálně stránky, nebo alespoň blog, kde bude někomu na první pohled jasné, že se o ně někdo stará a má cenu tam chodit, protože třeba alespoň jednou týdně tam budou nové informace a návštěvníci budou mít chuť tam chodit právě z toho důvodu, aby nezmeškali třeba nějakou událost, jako je sraz - protože si myslím, že není nejmenší problém, když lidi, co se znají se navzájem obvolají telefonem a příští týden je sraz - vlastně první "sraz" co byl v moji režii se řešil den předem, ale je otázka, jestli by takový sraz měl smysl - já si myslím, že ne, protože tam právě nebude nikdo další, než ti, co se už dobře znají - jenomže kam mají chodit ti noví pro informace, že se vůbec nějaká taková akce chystá? Na stránky se kouknou jednou v lednu, pak v srpnu a aby se neřeklo, tak ještě v listopadu - pořád to samý řadu let -> nemá cenu se dívat, nic se neděje - neřeším a to je škoda... Až dám do kupy nějaký příběh a obsah spustím web veřejně, třeba to něčemu prospěje

nobody:
ono je to složité. Je pravda , že to tu extra nežije . Je to ale věcí nás všech co sem chodíme. Napsal jsem jeden příběh , ale cestou na stranky se to zaseklo a tím padem se to sem nedostalo. Mozna je to i u jiných uživatelů.

plenkyc:
Ahoj, podle  me fóru nechcípá. Jen se dostalo do fáze, kdy vše podstatné už bylo řečeno a není moc o čem se bavit. Chodim se sem dívat co je nového snad každé dva dny.
Srazu bych se rad zúčastnil, ty předchozí my vždy utekly kvili nedostatku času

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi