Autor Téma: Jak mít z přítelkyně malou holčičku :)  (Přečteno 6244 krát)

Offline radek1017

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 63
  • Karma: -2
Jak mít z přítelkyně malou holčičku :)
« kdy: Července 24, 2014, 16:46:55 »
Tak po dlouhé době jsem zase aktivní a chtěl bych vás všechny poprosit o rady do začátku.

Mám novou přítelkyni. A rád bych zjistil jak by se tvářila na to kdyby nosila plenky a byla moje malá holčička  :) Důležitá informace je asi ta, že je ještě panna, někde na netových diskuzích jsem totiž četl, že když to holka ještě nikdy neměla a bude u poprvé mít plínku tak nějak by se jí to třeba mohlo hodně líbit....a rád bych taky zjistil jak moc mě zkrátka miluje. Chodíme spolu už asi tři měsíce. A řídím se tím, že nemám co ztratit, takže bych jí to chtěl říct co nejdříve, tak po troškách samozřejmě :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 1
Re: Jak mít z přítelkyně malou holčičku :)
« Odpověď #1 kdy: Července 24, 2014, 22:32:52 »
Zkus ji dát plínky,když má menzes a je u tebe doma a uvidíš co bude dělat-nadávat nebo to prostě vezme.Když si tu plínku vezme,tak máš z půlky vyhráno. :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Jak mít z přítelkyně malou holčičku :)
« Odpověď #2 kdy: Července 30, 2014, 01:33:02 »
Nevím no, jako reprezentantka něžnějšího pohlaví ti doporučuji s tím počkat. Z vlastní skušenosti jsem ve vztahu trvajícím 3 měsíce se ještě plně věnovala klukovi a ani jsem neměla pomyšlění na plínky. Moje plná mysl byla věnována jemu. Už to je na pováženou, když už třetí měsíc se vracíš k plínkam, zda si do ní doopravdy zamilovanej. V takovém případě, jak koneckonců píšeš, nemáš co stratit a dyžtak se k plínkám dostaneš alespon rychleji. Ale popravdě, jaká je pravděpodobnost, že potkáš dívku, co tě nebude mít za úchyla? Hodně malá, vždyt i zde na této stránce, kterou lidi vyhledávají proto, že mají něco do činění s plínkama, je nás holek tady šíleně málo. A z akčnějších jsem tady asi jen já. Ostatné to zde jen čtou a těžko by komukoliv přiznali, že se jim plínky líbí. A proto je to na uvážení, zda by ti nevadilo to risknout a myslet si, že právě ta tvoje je ta jedna ze sta, která je má ráda. V opačném případě jí můžeš lehce ztratit, protože tě bude mít za úchyla. Vím sama, že kdyby mi přítel řekl, že se mu líbí bondage, nebo latex,bylo by to v pohodě, ale kdyby mi řekl, že má rád třeba vomiting, už bych třeba byla smutná, že mu nemůžu udělat radost. Udělala bych to pro něj, ale né třeba každej tejden. Ale kdyby mi třeba řekl, že má rád odpaňování 15tiletých dívek (a s takovým klukem jsem se zde setkala doopravdy, jsou dívky, co chtějí být pro své vysněné už připravené a ne ty neskušené a pro ně je tady on) a kdyby mi řekl, že tohle dělá, tak bych to s ním asi ukončila. A stejně, nebo minimálně podobně se koukají na nás, co máme rádi plínky, ostatní lidé. Dej si doopravdy pozor. Pokus píšeš, že nemáš co stratit, tak okey, asi víš, jak na tom seš a o tuhle holčinu asi nestojíš. A ikdyž nevím, po jaké době absence ses k ní dopracoval, tak je to tvoje věc. Nicméně je taky docela pravděpodobné, že tě bude mít za úchyla, a to říkám jako holka, jak bych se třeba koukala na toho odpanovatele. Prostě nás tak lidi berou. Na stejné úrovni. Nevidí to jako my. Pečlivě se proto rozhoduj. Moje rada proto je třeba někdy, když budete venku a ted je léto, jde to často, a jí se bude chtít čúrat, tak nadhod, že mít plínku by ted bylo fajn, alespon bychom si nekazili chvilku.. Bude tě mít za romantika a zároven se dovíš, co na to říká. Třeba to alespon skusí pro příště a ikdyž z ní nebude nikdy milovník, vždy v létě to pár krát skusí a ty budeš mít mokro v kalhotech.

Citace: "gumplík"
Zkus ji dát plínky,když má menzes a je u tebe doma a uvidíš co bude dělat-nadávat nebo to prostě vezme.Když si tu plínku vezme,tak máš z půlky vyhráno. :)

Vložku si měním hned, jakmile je co i minimálně zašpiněná. A to mám ráda plínky, myslíš, že bych si plínky nechala na krámy? Ha Ha :D
« Poslední změna: Července 30, 2014, 19:27:58 od Bibinko »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Jak mít z přítelkyně malou holčičku :)
« Odpověď #3 kdy: Července 30, 2014, 07:18:57 »
Tak z mojí zkušenosti určitě na ní nijak netlač. Holka tě musí mít za prvé ráda. Ze začátku jsme jen tak blbli s plínkou (bavlněnou) a postupem času jsem jí ukecal do koupi jednorázovek a spali jsme v nich. Už mi kupuje jednorázovky a mám od ní mimi výbavičku. Potom s ní o tom mluv. Třeba jí nasměruj na tyto stránky, ať si udělá názor, že opravdu nikomu neškodíme. Každopádně moc nevěřím, že hned narazíš na holku co bude mít ráda plínky nebo latex, bondage atd. Prostě jí k tomu vychovat :-) A jak říkám, jestli tě holka bude mít opravdu ráda, tak to aspoň z části pro tebe udělá. Jinak žena si bere plínku když má menzes, ale jenom jako pojistku už na kalhotky s vložkou, kvůli prostěradlu a je spokojená. Plínku jen tak na krámy, to by byl asi sajgon :-) Prostě, najít si holku a makat na tom... Hodně štěstí :-)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline marco

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Karma: 4
Re: Jak mít z přítelkyně malou holčičku :)
« Odpověď #4 kdy: Července 30, 2014, 11:24:59 »
Citace: "pampergirl"

Vložku si měním hned, jakmile je co i minimálně zašpiněná. A to mám ráda plínky, myslíš, že bych si plínky nechala na krámy? Ha Ha :D

Tak moje bejvalá přítelkyně si na menzes brala plínku, vždy to měla velmi silné a byla tam větší stráta krve, a sama říkala že na noc není nic lepšího, a v klidu může spát. U nás byl vztah k plínkám vždycky jinej, obá jsme zdravotníci a plínky jsme brali za normální věc. Laik má asi větší problém se odhodlat.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline radek1017

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 63
  • Karma: -2
Re: Jak mít z přítelkyně malou holčičku :)
« Odpověď #5 kdy: Července 30, 2014, 16:57:18 »
Citace: "pampergirl"
Nevím no, jako reprezentantka něžnějšího pohlaví ti doporučuji s tím počkat. Z vlastní skušenosti jsem ve vztahu trvajícím 3 měsíce se ještě plně věnovala klukovi a ani jsem neměla pomyšlění na plínky. Moje plná mysl byla věnována jemu. Už to je na pováženou, když už třetí měsíc se vracíš k plínkam, zda si do ní doopravdy zamilovanej. V takovém případě, jak koneckonců píšeš, nemáš co stratit a dyžtak se k plínkám dostaneš alespon rychleji. Ale popravdě, jaká je pravděpodobnost, že potkáš dívku, co tě nebude mít za úchyla? Hodně malá, vždyt i zde na této stránce, kterou lidi vyhledávají proto, že mají něco do činění s plínkama, je nás holek tady šíleně málo. A z akčnějších jsem tady asi jen já. Ostatné to zde jen čtou a těžko by komukoliv přiznali, že se jim plínky líbí. A proto je to na uvážení, zda by ti nevadilo to risknout a myslet si, že právě ta tvoje je ta jedna ze sta, která je má ráda. V opačném případě jí můžeš lehce ztratit, protože tě bude mít za úchyla. Vím sama, že kdyby mi přítel řekl, že se mu líbí bondage, nebo latex,bylo by to v pohodě, ale kdyby mi řekl, že má rád třeba vomiting, už bych třeba byla smutná, že mu nemůžu udělat radost. Udělala bych to pro něj, ale né třeba každej tejden. Ale kdyby mi třeba řekl, že má rád odpaňování 15tiletých dívek (a s takovým klukem jsem se zde setkala doopravdy, jsou dívky, co chtějí být pro své vysněné už připravené a ne ty neskušené a pro ně je tady on) a kdyby mi řekl, že tohle dělá, tak bych to s ním asi ukončila. A stejně, nebo minimálně podobně se koukají na nás, co máme rádi plínky, ostatní lidé. Dej si doopravdy pozor. Pokus píšeš, že nemáš co stratit, tak okey, asi víš, jak na tom seš a o tuhle holčinu asi nestojíš. A ikdyž nevím, po jaké době absence ses k ní dopracoval, tak je to tvoje věc. Nicméně je taky docela pravděpodobné, že tě bude mít za úchyla, a to říkám jako holka, jak bych se třeba koukala na toho odpanovatele. Prostě nás tak lidi berou. Na stejné úrovni. Nevidí to jako my. Pečlivě se proto rozhoduj. Moje rada proto je třeba někdy, když budete venku a ted je léto, jde to často, a jí se bude chtít čúrat, tak nadhod, že mít plínku by ted bylo fajn, alespon bychom si nekazili chvilku.. Bude tě mít za romantika a zároven se dovíš, co na to říká. Třeba to alespon skusí pro příště a ikdyž z ní nebude nikdy milovník, vždy v létě to pár krát skusí a ty budeš mít mokro v kalhotech.

Ahoj, děkuju Ti za vyčerpávající odpověď. Musím říct, že jsi mě z 99,9% odhadla. Jen bych upravil některý věci. Já se k plínkám nevracím. Spíš patřím k té skupince co se ji líbí plínky na holkách a nemusí být nutně hned malé holčičky. Ale občasná výměna rolí nezaškodí, kdy budu v plínkách já. Jestli jsem zamilovanej? No těžko říct, víš moje priority jsou v tuhle dobu škola a na druhém místě práce. tyhle dvě věci hodně souvisí, protože kdybych nepracoval nestudoval bych už. Takže na vztah tolik času už nezbývá. Ale určitě je mi s ní hezky tojo, dokázal bych si představit s ní bydlet, sdílet některé věci. Říká mi jak mě miluje atd, dokonce si kvůli mně koupila i hezké prádlo, hodně moc chce, aby se mi líbila na to naše "poprvé" cítím to a i mi to říká. Chci si možná i otestovat co by pro mě udělala, protože zatím si přijdu, že ten "vztah" táhnu hlavně já. Ale moc Ti děkuju za radu ohledně toho léta, dá se to dávkovat a eventuálně včas zbrzdit.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Jak mít z přítelkyně malou holčičku :)
« Odpověď #6 kdy: Července 31, 2014, 00:51:06 »
Já jsem taky osobou, která nenosí plínky souběžně s hrou na dítě, ale jen proto, že chci. Ale asi bych se po třech měsících vztahu bála, že si mě partner v plínce odfotí a někdy v budoucnu zneužije. Asi bych to v takovéto fázi vztahu, ve které seš ted ty, chtěla i po partnerovi, aby je měl na sobě. Jinak je zajímavé číst, že partnerka ti říká, že Tě miluje, že si koupila prádlo pro Tebe, že se Ti chce líbit, ale že převažně ty táhneš vztah. Myslím, že ověřit si, co všechno pro Tebe dokáže udělat, můžeš, ale možná dostaneš vyhubováno, zda ti nestačí, co ti dává. Kdyby tě podvedla a ty bys chtěl nějakej důkaz lásky prosím. Ale jen tak? Nevím no.Máš málo času to nějak zjištovat. Uvidíš no. Držím palce :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline radek1017

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 63
  • Karma: -2
Re: Jak mít z přítelkyně malou holčičku :)
« Odpověď #7 kdy: Července 31, 2014, 07:28:55 »
No mně se zamlouvá ten nápad s těma plínkama, co jsi popisovala, asi začnu uskutečňovat ten. Jenže já ji už řekl, že ji chci něco důležitého říct, svěřit se, až se znovu uvidíme, co teď? Z toho musím nějak vybruslit  :D No víš, mně se zdá, že moc nedokáže pochopit, že já musím pracovat a občas ještě skočit do té školy a tak to mám těžké s volnem. A když už nějaké mám, rád bych se zregeneroval a odpočíval, jak se říká i pasivně, ten den, kdy přijdu z té práce, řekl bych, že mám psychicky náročnější až náročnou práci  :D  chápeš mě?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Jak mít z přítelkyně malou holčičku :)
« Odpověď #8 kdy: Srpna 01, 2014, 01:27:55 »
Jj, chápu, neboj. Popravdě by Ti měla být společnost dívky odpočinkem, ikdyž chápu, že ze začátku vztahu je to pro kluka asi stres, abys nic nepokazil, aby vše naplánované dobře dopadlo. Navíc i samotné plánování zabere čas, který nemáš. V tomhle je dobré mít vztah delší dobu, kdy přijedeš domů a vše je jak má být, nepotřebuješ nic plánovat, seš přirozenej (jako snad vždy), ale už to není tak o tom randění a jednom okamžiku, ale zvláště pak pokud spolu bydlíte, tak chápe, že po práci seš ospalej. Ani rande si nedáváš tesně po práci. Ale ze začátku musíš překousnout, že my dívky jsme hodně pozorné na každý detail. A když si jí naznačil, že jí musíš něco říct, nemusí to být nutně o plínkach, toho bych se nebála. Něco vymyslíš. Jen pomalu s tím. Pokud Tě ještě moc dobře nezná a neví, o co by eventuelním rozchodem přišla, tak pokud je to něco jako plínky, možná to ukončí. Ona to totiž při necitlivém předložení může brát jako pedofilii. Pozor na to!! A zda ví, o co by přišla, o tom rozhoduješ právě ted. I když nemáš moc času. Budu držet palce. Jen to vážně neukvap. A uvidíš, odměna přijde. Hlavně se na nic nehraj, at není za rok sklamaná. A nevyčítej ji, že pokud si i v létě na ní nenajdeš čas, že jí je to líto. Přes rok okey, k práci je tam i škola, ale v létě? Neříkám, že musíte na Bahamy, ale třeba chce odpolední/večerní procházky, co by Ti nahrávalo do karet. Neboj! Jen poznámka pod čarou, nevím, jak dlouho si byl nezadanej do doby, než sis našel tuhle přítelkyni, nicméně musíš se alespon na určitou dobu odprostit od kamarádů. Zní to tvrdě a jistě si ted spustím lavinu kritiky na mou osobu, ale čistě idealisticky vzato, a já to tak měla, že první rok vztahu jsem si doopravdy vystačila jen s přítelem v každé volné chvilce. Sklamalo by jí, kdyby si volný čas delil 50 na 50 na ní a kamarády. Ale to jen malá odbočka. Seš vážně moc blízko mít holku, co ti umožní vidět plínky realně na reálné osobě. Tak si to nepokaz. Mám pocit, že trochu tlačíš na pilu. Na vše krásné je čas, jen si to musíš od nás holek prostě zasloužit. A nemůže být vše v prvním roce vztahu. A nepočítej s tím, že se ti nějaká holka ukáže v plínce po 3 měsících vztahu. Jedině když jí přesvědčíš, že to má nějaký smysl. Já třeba plínky nosím když vím, že po ruce nebude WC, kterému z hygienického hlediska důvěřuji. Třeba jí nosím na nákupy, i dnes jsem jí měla pod skate teplákama, nebo taky večer na procházce. No řekni, pokud si z Prahy, když se procházíš po nábřeží a popíjíš víno, kam chodíš čúrat? Toy Toy jsou příkladem wc, kterým nevěřím. Myslím, že ani Tvoje přítelkyně si plínku jistě nedá jen proto, že se Ti to líbí. Já je třeba mám na sobě jednou za 2 týdny.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »