Autor Téma: Pátek jako miminko  (Přečteno 13728 krát)

Offline petra

  • Čerstvé maso
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 0
Pátek jako miminko
« kdy: Června 28, 2014, 18:12:10 »
Je mi 25 a nošení plenek jsem jako malá nesnášela, ale asi před 2 roky jsem brouzdala internetem a narazila jsem na různá abdl videa. Začalo se mi líbit nošení plenek, ale nebavilo mě to nosit samotné. Proto jsem začala hledat nějakou maminku, která by se o mě třeba jen na víkend postarala. Našla jsem ji! Začala jsem si psát  s Dominikou, které je 40 a moc ráda se stará o adult. Domluvily jsme se, že bych za ní na víkend přijela. Blížil se ten osudný víkend, v pátek ráno jsem si zabalila nejdůležitější věci a jela jsem na vlak. Cesta trvala asi 2 hodiny. Ve vlaku se mi úplně třásly nohy, byla to moje 1. zkušenost.. co když něco udělám blbě...  Vlak zastavil a já pomalu vystoupila. Když v tom sem ji uviděla! Mávala na mě vysoká dlouhovlasá bruneta... Nastoupila jsem k ní do auta. V autě se mě ptala na různé otázky, když v tom jsme zasatvily před malým baráčkem na konci vesnice.  Od chvíle co jsem vkročila do domu, jsem nemohla mluvit. Dominika mě vzala a položila na postel. Dala mi plenku, dudlík, čepičku na hlavičku, dupačky, botičky a rukavičky. Cítila jsem se být jako správné miminko. Dala mi dokonce i nové jméno, teď jsem byla Prdelka... Posadila mě na židličku, vytáhla v lednice přesnídávku a začala mě krmit. Byla jsem celá vzrušená, neudržela jsem se a počůrala jsem se do mé plenky. Maminka to bohužel poznala, vzala mě ze židličky a šla mě nahoru do ložnice přebalit. Jelikož byl už večer, uložila mě ke spánku do její velké postele. Byla jsem tak unavená, že jsem hned usnula. V sobotu mě nakrmila, přebalila, pak si se mnou chvilku hrála. Kolem 11. mi řekla, že náš víkend skončil. Já jsem se oblékla a jela domů :)

Ps: Tenhle příběh je skutečný a opravdu se stal mě :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re: Pátek jako miminko
« Odpověď #1 kdy: Června 28, 2014, 22:21:42 »
Jé tak to jsi se poměla,já bych taky za ní rád přijel.Nedala by jsi mi na ni kontakt?Plosím.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re: Pátek jako miminko
« Odpověď #2 kdy: Června 30, 2014, 12:02:49 »
Taky prosim o kontakt, a taky odkud cca je.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline boy_in_nappies

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 289
  • Karma: 2
Re: Pátek jako miminko
« Odpověď #3 kdy: Června 30, 2014, 22:34:48 »
Asi si někdo nevšiml, že je to v sekci příběhy... A tudíž je to jen virtuál... hoňka za monitorem...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re: Pátek jako miminko
« Odpověď #4 kdy: Července 01, 2014, 17:19:28 »
No a já se bál, že do toho už nikdo nerejpne...

Kdo ví co to vlastně je ??? Vím kdo to ví... AUTOR/KA
Je mi divné, že ještě nikdo nenapadnul autora/ku ohledně pohlaví... Chi chi chi
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re: Pátek jako miminko
« Odpověď #5 kdy: Července 01, 2014, 19:54:37 »
to jsme nechali tobě  :?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Pátek jako miminko
« Odpověď #6 kdy: Července 05, 2014, 23:15:58 »
Taky mám pocit, že pohlaví bude ve skutečnosti trochu jiné ... Ale spíše si to všichni myslíme proto, protože ABDL / DL holek je tu tak málo, že se všechno, co je od holky, zdá, jako fake. Například jsem si tu nedávno pomocí SZ psal (a nejen psal) s jednou velmi příjemnou holčinou, kterou tady 99 % lidí odsoudilo k mužskému pohlaví :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re: Pátek jako miminko
« Odpověď #7 kdy: Července 06, 2014, 09:04:37 »
Právě proto a z těchto důvodů, již "předem varuji", před případnými pokusy a výlevy na toto téma...

BUDU NEKOMPROMISNÍ !!!
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »