Autor Téma: Nachytali vas nekdy policajti ?  (Přečteno 12713 krát)

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Nachytali vas nekdy policajti ?
« kdy: Května 29, 2014, 20:42:06 »
Me jo. Nedavno jsem nastinil, ze jsem si koupil takovy trochu vetsi auto - VW T4. Jsou to asi tri nebo ctyri dni, kdy jsem se vykaslal snad na vsechny obvykly bezpecnostni opatreni: Nasadim si takhle zvecera plinu, zapalim vesely cigaro a kufrik na kod s ostatnima hrackama otevrenej vzadu v salonu. Z okna se vali coud, zbystrim policejni vuz (uz asi prilis blizko,) ale vesely cigaro jsem stacil zhasnout a zahodit. I tak se ale policajti zastavili na kus reci (chlap a moc hezka zena.) Napred ze "Doklady a co tady delas," pozdeji se chteli podivat do utrob vozu. Slecna fizlice se zeptala, jestli prej nemam mimco... Polohlasem jsem ji rek, ze jsou to "moje hracky." Pan strazsmistr si mezitim proklepaval moje spinavy hadry s operatorkou pres radio (zadny nemam.) Aby me to este vic pobavilo, tak potom prisel s tim, ze "obrat kapsy," cimz jsem nedobrovolne ukazal i ten zbytek... Nakonec se mi prislusnici CNP omluvili za obtezovani a odjeli. A me zustal v hlave akorat vztek na me samotnyho, jakej jsem to blbec, protoze prdim na "bezpecnostni opatreni," na druhou stranu by mi ale nevadilo, kdybych se s tou slecnou fizlici potkal znova, kdyz nebude zrovna ve sluzbe... Dokonce se mi o tom i zdalo - pil jsem s ni nekde pivo. ABDL cestovatele to nemaji jednoduchy. Kdyby ty fizly videli jen pliny, muzu rict, ze jsem enuretik, ale takhle to zrovna nedopadlo... No nic, jmeno, prijmeni, SPZ... a srandy kopec - asi tak 50 kilometru okolo se policajti chechtaji este ted. Jsou to velky drbny...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re: Nachytali vas nekdy policajti ?
« Odpověď #1 kdy: Května 30, 2014, 18:43:31 »
No, veselý cigáro za volantem, tak doufám, že nikoho nepošleš do nemocnice nebo na krchov.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Nachytali vas nekdy policajti ?
« Odpověď #2 kdy: Května 30, 2014, 19:39:21 »
Ja jsem neridil, ja jsem tam uz aspon hodinu parkoval, kouril jsem vesely cigaro pred spanim. Nehlede na to, ze byt si rad dam pivo a kourim to, co kourim, tak trvam na tom, ze za volant se ma lezt s cistou hlavou a kdo to nedela, tak patri do basy.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re: Nachytali vas nekdy policajti ?
« Odpověď #3 kdy: Května 30, 2014, 22:08:55 »
Souhlas
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »