Autor Téma: Jak skladuju plenky  (Přečteno 9760 krát)

Offline malaJohank

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 0
Jak skladuju plenky
« kdy: Května 10, 2014, 16:13:54 »
Napadlo mě se s vámi podělit (spíš s mladšími ročníky :)), jak skladuju doma u rodičů plenky - třeba vám to v něčem pomůže.

Pod postelí mám spoustu věcí, takže větší krabice s plenkama se tam celkem pohodlně ztratí. Je čistě bílá, nenápadná a je oblepená z vrchní strany izolačkou, takže vypadá jako zalepená. Ze spodní strany je zalepená pouze z části, takže když ji otočím, je do ní dobrý přístup. Pokud by někdo z rodičů nááááhodou otevřel krabici, což je dost nepravděpodobné, tak by narazil asi na pět vrstev papírů a sešitů do školy, které zakrývají plínky z vrchní strany. Mně se to zatím osvědčilo. :)

Dudlíky schovávám do kapsičky u staré kabelky, která je rozbitá a visí mi na věšáku.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tyrion

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 94
  • Karma: 4
  • 30, Switch, MDLB i DDLG
Re: Jak skladuju plenky
« Odpověď #1 kdy: Května 10, 2014, 21:59:26 »
Když jsem bydlel u rodičů měl jsem vlastní pokoj rodiče by se mi nikdy ve věcech nehrabali, takže to byla celkem pohoda, stačila zavřená skříň... Bylo v ní teda víc neřestí než jen plenky, ale nikdy to nebyl problém.

Teď bydlím s kamarádem (který o abdl nic neví) v bytě, taky tu mám vlastní pokoj a taky by se mi nehrabal ve věcech. Plenky mám v zavíratelné skříni přibližně ve výšce oči a nijak extra je neskrývám, protože mi tam nikdo neleze... Ale jednou jsme řešili rekonstrukci cizího bytu a kamarád mi ukazoval, jak tam řešili dveře... Stál vedle mé šatní skříně, normálně ji otevřel a mezi ním a  celým mým plenkovým vercajkem byly jen otevřené skříňové dveře... Já jsem viděl jak kamaráda, tak plenky, on se naštěstí do skříně nepodíval, ale teda... Byl to dobrodružný moment :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Lookin' for action ^^

Offline babygeorge

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 0
Re: Jak skladuju plenky
« Odpověď #2 kdy: Října 21, 2014, 21:25:41 »
OOOOOOOOOOh fuck, bych se asi posral na tvym místě, tos musel mít tep tak 5876567876 na 6787589876 :D asi hodně silnej moment... ale co no, třeba je taky abdl :DDD
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re: Jak skladuju plenky
« Odpověď #3 kdy: Října 21, 2014, 23:27:21 »
Já je mám schované v posteli s úložným prostorem tu otvírám pouze já rodiče mi do ní nelezou i když jsem byl mladší tak mě pár mých skrýší mamka objevila ale vždy mlčela a nic na to neřekla.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »