abdl starší - jen převedeno z minulého fóra, zamčeno > Všeobecná diskuse o plenkách

Letadlo

(1/3) > >>

vyckis:
Ahoj přátelé plenkaři.Možná Vám přijde můj dotaz stupidní,ale musím se přiznat,že jsem ještě nikdy nikam neletěl letadlem.No a právě se naskytla možnost,letět na týden do Egypta a navíc jen s kamarádem,takže bez drahé polovičky.A mě napadlo,že bych si ten týden užil s plenkama.Takže bych se rád zeptal,kdo máte zkušenost s létáním,jestli třeba nebude nějaký problém na letišti s odbavením atd,když si sebou nabalím do kufru plínky a budu ji mít i na sobě.Aby třeba nebyla nějaka stupidní prohlídka nebo tak něco...nerad bych jim ukazoval co mám na sobě..:)

boy_in_nappies:
Já sem letěl mnohokrát i s plínkama a nikdy nebyl problém. Balík plen si přibalíš do zavazadla, co jde pod letadlo a nikdo se na nic ptát nebude.

mskvor:
Ahoj,

Já chodím v plenách i přes bezpečnostní prohlídku a pleny mám v příručním zavazadle a nikdy se nevyskytl nejmenší problém.

MS

Bibinko:
Já jsem absolvoval cestu do Egypta a zpět rovněž v plenkách. Balík nových byl v kufru a problémy nebyli žádné.
Dokonce jsem v tamním marketu narazil na celý regál plenek pro dospělé - cca 5-6 druhů... Takže kdyby byla nouze, tak je zažehnána  :lol:

vyckis:
Jj děkuju za info,přece jen se radši zeptám,než kdyby byl nějaky trapas...:)V tomto případě teda vzhůru na cesty s plínkou...:D

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi