Autor Téma: Seni Quatro  (Přečteno 29850 krát)

Offline nuk-boy

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 0
Re:Seni Quatro
« Odpověď #15 kdy: Července 07, 2015, 20:59:48 »
Jsou to 100% lepítka. Seni quatro jsem používal, ale tragická lepítka jsou jedním z důvodu, proč jsem přešel na ID slip maxi a spokojenost.

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re:Seni Quatro
« Odpověď #16 kdy: Července 08, 2015, 09:49:07 »
Tak opravdu netuším, protože třeba ještě bude rozdíl v šaržích, protože já na nich měl přesně co co popisuješ u Abri, jenom ta vrstva - nelepivá byla po přejetí prsty jenom "matná", jako nějaká parodie na suchý zip :) což je i možné ve tvém případě (netvrdím, že nemáš pravdu), protože jestli si dobře vzpomínám, tak i podobnou pitomost jsem postřehl u plenek Tena, které po přechodu na bezigelitovou verzi měla nějaký čas obyčejná lepítka.

Já měl konkrétně tyto Seny: http://www.pilulka.cz/seni-super-quatro-large-10-ks-ink-plen-kalhotky a v popisu je uvedeno: "Kalhotky mají speciální lepicí pásky se suchými zipy..."

Offline xsat

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 63
  • Karma: 3
Re:Seni Quatro
« Odpověď #17 kdy: Července 08, 2015, 18:41:05 »
Ono popisky e-shopů je třeba obecně brát s rezervou :) např. v Lékárně mají v podrobném popisu Depend Slip Super Plus L napsány věci jako "prodyšné" a "Výrobek má čtyři suché zipy pro umožnění opakovaného použití", ačkoli jsou to igeliťáky s lepítkama.
Btw. ty Seni jsi kupoval kdy? Já loni v zimě.

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re:Seni Quatro
« Odpověď #18 kdy: Července 08, 2015, 19:02:39 »
V půlce března - já to beru s rezervou, jenom vím, co jsem viděl na vlastní oči :) stejně tak jsem se setkal i s tím, že zahraniční verze jiných kalhotek které mi dovezla firma z CZ skladu byly v detailech odlišné, v e-shopech mají už nafocené nové verze Tena, ale stejně vozí staré apod... pravdu se nedozvíme, dokud někdo nekoupí a nehodí fotku, ale do toho se mi osobně nechce, protože ať už jsou ta lepítka jaká chtějí, na jednom se alespoň shodneme - jsou tragická :)

Offline marco

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Karma: 4
Re:Seni Quatro
« Odpověď #19 kdy: Července 08, 2015, 19:48:53 »
Lepítka u seni quatro a abri form air plus jsou úplně totožné, oboje plínky mam, jen bych řekl že u seni držejí o trochu lépe, stejnak používám bodýčko nebo teď v horku zapínací špendlíky a nic potom nepadá :D