Autor Téma: Tomášek 4  (Přečteno 13919 krát)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Tomášek 4
« kdy: Dubna 14, 2014, 23:44:21 »
Ráno mě máma vzbudila dala mi flašku s čajem,když jsem čaj dopil tak mě vzala za ruku a odvedla do koupelny. V koupelně jsem se všiml v rohu nočníku,mamka mě vysvlékla a sundala zcela naplněnou plenu ,divil jsem se že je tolik nasáklá asi jsem se v noci musel počůrat víckrát .

Posadila mě na nočník a začala napouštět vodu do vany . Jakmile jsem uslyšel zvuk tekoucí vody tak sem okamžitě začal čůrat. Poté mě mamka dala do vany a začala mě omývat. Po umytí mě osušila namazala celé tělo olejíčkem a hlavně zadek a okolí penisu . Pak mě ještě zasypala zásypem a dala mi čistou plenku a čisté věci.

Poté mi podala flašku se sunarem a oznámila že jdeme doktorce. Zalekl jsem se protože jsem si myslel že si večer dělá srandu z toho že oznámí doktorce že jsem se začal pokakávat. Ale jak nyní vidím srandu si nedělala. Do kabelky si dala dvě čisté pleny a flašku s čajem .

Když jsme dorazily k doktorce padl na mě strach a stud . Bál jsem se že bude čekárna narvaná jako vždy ale k mému štěstí byla docela prázdná jen jedna paní se svou dcerou a ty si něčeho nemohly všimnout protože zrovna vcházeli do ordinace. Modlil jsem se aby tam nebyli moc dlouho a do čekárny se nenahrnulo moc lidí nechtěl jsem totiž aby mě někdo viděl v plence ale byli tam opět k mému štěstí jen chvilinku. Sestřička nás po chvilce zavolala a my jsme vešli do ordinace. Kde následovala typická otázka od doktorky tak co vás k nám přivádí,co vás trápí .

Mamka neváhala a odpověděla máme problém s kakáním. Tomášek se začal pokakávat? Tak to je vážné budeme ho muset poslat na pár dnů do nemocnice na pozorování. Já pro zatím udělám běžné vyšetření, takže se Tome vysvlékni plenku si zatím můžeš nechat. Při této větě jsem zrudl snad i na zadku. Poté následoval slet otázek co a jak ,kdy a kolik atd. Poté se ještě zeptala jestli se mi nechce čůrat nebo kakat. Pak mi rukou pokynula abych si lehl na lehátko,poté mi začala prohmatávat břicho a ptala se jestli mě to někde bolí. Odpověď zněla že ne . Doktorka poté řekla sestře aby mi sundala plenku že ještě provede výtěr. Hrklo to ve mně , v duchu jsem si říkal výtěr ne to nesnáším. Sestřička mi sundala plenku dala pod mě přebalovací podložku a řekla ať se otočím na břicho a mírně vyšpulím zadek. Doktorka si vzala náčiní na výtěr a je sem se mírně začal třást , doktorka řekla ale Tomášku snad by si se nebál takový velký kluk. Jak mile se přiblížila k dírce ta jsem strachy sevřel půlky ,což jsem asi neměl dělat protože pak nastala situace srovnatelná s bojícím se dítětem u zubaře. Doktorka mi řekla Tomášku musíš se uvolnit nebo to bude bolet,poté poprosila mamku jestli by mě nepřidržela za ramena a sestřičce pokynula aby jí šla pomoc ,ta si natáhla latexové rukavice a přistoupila ke mně ,jemně mě plácla po zadku abych ho uvolnil a pak mi roztáhla půlky, bylo velice nepříjemné. Jak mile mi doktorka zasunula stěrku do konečníku tak jsem zaječel,ona se optala copak něco tě bolí, jen chvilinku už to bude a začala jemně stěrku nakrucovat v konečníku. Bylo to dost nepříjemné co chvilku jsem vykřikl a ku konci když už stěrku vysunovala s konečníku ven tak jsem se počůral. Doktorka řekla tak a hotovo ani to moc nebolelo viď , přikývl jsem . Pak řekla sestřičce že mi může dát plenku a já se pak můžu obléct.
Sestřička otevřela skřínku pod přebalovacím pultem a vyndala jednu plenu. Pak mi řekla ať si lehnu na záda a pokrčím nohy aby mě mohla dát plenu . Když mě jí chtěla strčit pod zadek tak se všimla že je podložka mokrá a zeptala se mě „copak Tomášku ty jsi se počůral, to si nemohl říct že potřebuješ čůrat. To s tebou opravdu ta mamka nemá jednoduché.“Doktorka mezi tím vypsala žádanku o přijetí do nemocnice.


Pokračování příště

P.S. prosím omluvte případné odchylky od původního příběhu ,odešel mi komplet komp, takže sem se to snažil napsat z paměti.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 338
  • Karma: 1
Re: Tomášek 4
« Odpověď #1 kdy: Dubna 15, 2014, 22:43:50 »
Jojo nádhera,už se těším na pokračování. :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Monicka777

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 36
  • Karma: 3
Re: Tomášek 4
« Odpověď #2 kdy: Dubna 20, 2014, 11:13:09 »
Už se těším na pokračování :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Tomášek 4
« Odpověď #3 kdy: Května 19, 2014, 21:33:02 »
Jak jsi na tom s textem?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re: Tomášek 4
« Odpověď #4 kdy: Května 20, 2014, 00:54:53 »
Prozatím se musím omluvit za prve jsem neměl  čas a tak trochu ani náladu na přemýšlení, za druhé po rozbití mého PC a totalně odepsaného hardisku musim celí příběh psat znovu je pravda že je moje chyba že nezálohuji ale teď už je to lepší mám i více volněji tak se budu snažit to během 14 dnů aspoň část pokračování napsat.Děkuji zatím za strpení a ještě jednou se omlouvám že to takhle dlouho trvá.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Tomášek 4
« Odpověď #5 kdy: Května 20, 2014, 19:56:54 »
Je škoda že se to stalo,krásně píšeš :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline filipemce

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 1
Re: Tomášek 4
« Odpověď #6 kdy: Května 26, 2014, 23:26:56 »
Mozem sa spytat, preco cely pribeh od zaciatku ? Ked v podsate od jednotky je ulozeny tu na fore ?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re: Tomášek 4
« Odpověď #7 kdy: Května 27, 2014, 22:55:57 »
Ano to vím musel jsem ho s fóra stáhnout a složit zpět do odstavců po kterých jsem ho sem ukládal . A ještě prosím o chvilku strpení zatím jsem napsal dva malé odstavečky pokračování ale mám moc práce a málo času na přemýšlení a psaní ale snad to do víkendu nějak sesmolím.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline filipemce

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 1
Re: Tomášek 4
« Odpověď #8 kdy: Května 30, 2014, 13:26:02 »
Tak drzim palce ;)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »