Autor Téma: Vzpomínky na minulost  (Přečteno 130954 krát)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Vzpomínky na minulost
« Odpověď #90 kdy: Května 03, 2016, 14:02:18 »
Presne tak jak pise gumidek, pokud to pujde - zviditelnit fotky neregistrovanym, ovsem pouze v tomto tematu - tak to nastavim. Pokud to vsak nepujde, musite se prihlasit aby jste dane fotky videli jako nyni.

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
Re:Vzpomínky na minulost
« Odpověď #91 kdy: Července 12, 2016, 13:41:42 »
Ahoj všem příznivcům retro věciček a hlavně retro plenkových kalhotek.
Mám takový malý dárek neregistrovaným fandům ABDL.V tomhle vlákně je množství zajímavých fotek historických plenkových kalhotek,ale ty nejsou přístupné neregistrovaným.Chápu,že ne každý má potřebu se zde registrovat a třeba by si rád některé foto prohlédnul.Založil jsem si úložiště,kam budu tu popisované fotky historických kalhotek také umisťovat.Něco málo tam už je,ale nemám tolik času,abych nahrál všechny fotky.Postupně ale budou přibývat.Navíc jsem ve stadiu ověřování,takže ještě netuším,co se bude dít.Třeba to bude časem i nepřístupné,ale snad to zvládnu napravovat.Když,tak se tu objeví nový odkaz.
Tady je ten nynější: https://1drv.ms/f/s!ApxASTDAVXwZgQ9fK-DrJTBug2Aw
Na úložišti jsou jen fotky bez roztřídění a bez komentáře.V podstatě platí to,co je psáno zde.A musíte si to přiřadit jednotlivým typům kalhotek.
Budu rád za postřehy i komentáře.Zdraví g
« Poslední změna: Července 12, 2016, 13:50:03 od gumidek »

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Vzpomínky na minulost
« Odpověď #92 kdy: Srpna 04, 2016, 20:51:09 »

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
Re:Vzpomínky na minulost
« Odpověď #93 kdy: Září 26, 2016, 15:18:30 »
Ahoj všem příznivcům retro plenkaření.Dlouho jsem tu nic nedal tak to po krásném létě napravuji.Sice nic nového,ale zato naprosto přísně retro - kalhotky,šňůra i kolíčky.Takto to mohlo vypadat na půdách,zahradách či v sušárnách.Chybí k tomu jen řada šňůr s plínkama.Hezké pokoukání,g

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Vzpomínky na minulost
« Odpověď #94 kdy: Září 26, 2016, 16:10:11 »
Moc hezké fotky, Gumídku, díky.

MS

Offline nikos28

  • Jsem modrej
  • 50 a více
  • *
  • Příspěvků: 82
  • Karma: -2
Re:Vzpomínky na minulost
« Odpověď #95 kdy: Září 30, 2016, 21:56:59 »
moooc krasne ;)

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
Re:Vzpomínky na minulost
« Odpověď #96 kdy: Října 04, 2016, 11:32:17 »
Ahoj příznivcům retro plenkaření.
Podařilo se mi nahrát nějaké nové fotky do výše zmíněného úložiště na adrese: https://1drv.ms/f/s!ApxASTDAVXwZgQ9fK-DrJTBug2Aw
Je tam i kontaktní mailová adresa,tak se nestyďte mi napsat.Rád uvítám různé postřehy,názory,nabídky nebo jen pokec.
Samozřejmě můžete využít i zdejší možnost poslání soukromé zprávy.
Hezké pokoukání,g ;)

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
Re:Vzpomínky na minulost
« Odpověď #97 kdy: Října 25, 2016, 10:43:18 »
Ahoj příznivcům historických hezkých věciček. Dnes se na vás obracím s prosbou o pomoc. Získal jsem nový kousek do sbírky, ale nemohu určit, kdo tyto kalhotky šil. Na kalhotkách štítek je, ale značně nečitelný a navíc i mě neznámý. Tak nějak s pomocí lupy (té skleněné, opravdu zvětšující) a s pomocí internetu jsem předběžně odhadnul, že výrobcem kalhotek by mohlo být družstvo Míroděv Ostrava. V tom případě by to byl další výrobce plenkových kalhotek na území Československa, možná i Čech. Kalhotky jsou už značně poničené používáním. Podle materiálu igelitu a podle jeho stupně ztvrdnutí odhaduji, že ty kalhotky opravdu pamatují období Československa. Můžete mi poradit či pomoct? Přikládám foto kalhotek i označovacího štítku. Díky,g
Ještě pro neregistrované - foto umístím i na své úložiště (viz odkaz výše)

Offline mirekkkk

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 64
  • Karma: -15
Re:Vzpomínky na minulost
« Odpověď #98 kdy: Října 28, 2016, 02:49:18 »
Je to moc pěkné, ty fotky, já mám plastové kalhotky jenom jedny, dovoz z Německa. Důležité je, aby těsnily a neprosakovaly, když už jsou plenky nasáklé močí, zejména při procházkách venku v plence. Nedávno jsem v parku viděl dámu kolem šedesátky, měla v těsných džínách nějak moc velký zadek a jsem skoro jistý, že měla na sobě plenky. A bylo vidět, že jí trochu vzadu na stehnech prosákly, šel jsem za mí a přemýšlel, zda ji mám oslovit, ale neodvážil jsem se. Třeba byla jen inkontinentní, se sexem to nemuselo mít nic, a mohla by se urazit. Ale zato já byl mocně vzrušený a po návratu domů jsem si to musel udělat ještě v předsíni a skoro celou noc jsem myslel na ni, masturboval a čůral do mých oblíbených TENA Slip Maxi. Jestlipak si to ta paní taky udělala sama po návratu? To už se nikdy nedozvím, a tak si aspoň představuji tu její velkou zadnici a mokrý rozkrok a tu lepší, čili erotickou variantu.. :)

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
Re:Vzpomínky na minulost
« Odpověď #99 kdy: Listopadu 04, 2016, 11:06:22 »
Zdravím všechny příznivce retroplenkování. Nemám sice nic nového, ale jen jsem přidal nějaké fotky na úložiště - tentokrát gumové kalhotky na plenky od družstva Vkus Hradec Králové. Tak můžete kouknout.
Mám informaci k těm předešlým zapínacím kalhotkám z Míroděvu Ostrava. Podle vyjádření prodejce ty kalhotky nosila osoba narozená v roce 1965. Což by asi znamenalo, že to jsou jedny z prvních zapínacích kalhotek na plenky z Československa. ???
Ještě adresa úložiště: https://1drv.ms/f/s!ApxASTDAVXwZgQ9fK-DrJTBug2Aw
Hezké pokoukání,zdraví g.

Offline svycarsko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 187
  • Karma: 1
Re:Vzpomínky na minulost
« Odpověď #100 kdy: Listopadu 04, 2016, 21:10:29 »
To bývaly nádherné kalhotky, jen škoda, že toto již nepamatuji  >:(

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
Re:Vzpomínky na minulost
« Odpověď #101 kdy: Prosince 05, 2016, 12:31:49 »
Ahoj všem fandům igelitového retra. Dnes nic nového, jen bych potřeboval poradit. Při focení na úložiště jsem objevil malé nedorozumění. V předešlé prezentaci jsem sem dával fotku kalhotek,které jsem považoval za výtvor z dílen Oděvy Přeštice. Ale až teď jsem pořádně prohlédnul štítek a zjistil jsem, že tohle z Přeštic není. Navíc mají stahovací gumky v pase umístěné volně v tunýlku. Ty přeštické mají gumku ještě prošívanou. Pomůžete mi identifikovat výrobce? Dávám sem opět fotku těch kalhotek a také detail štítku. Vše je umístěné i pro tu neregistrované na úložišti. Plus něco nového - z Oděvy Přeštice. Díky za pomoc,g
Ještě přidávám odkaz na úložiště: https://1drv.ms/f/s!ApxASTDAVXwZgQ9fK-DrJTBug2Aw
« Poslední změna: Prosince 05, 2016, 12:44:47 od gumidek »

Offline VENDI

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 153
  • Karma: -2
Re:Vzpomínky na minulost
« Odpověď #102 kdy: Ledna 31, 2017, 11:08:59 »
Krásná galerie. Vzhledem k mému věku pamatuji všechny výrobky, neb jsem je používal pro syna i pro dceru. Inku pamatuji také. Kalhotky nebyly špatné. Škoda, že to skončilo.

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
Re:Vzpomínky na minulost
« Odpověď #103 kdy: Února 14, 2017, 11:52:15 »
Ahoj,na úložiště jsem nahrál opět něco nového. Tedy staronového, jsou tam fotky kalhotek z NDR.
Budu rád,když mi napíšete.Ať už postřeh, poznámku či jen pokec,g  ;)

Offline dieta2

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 8
  • Karma: 0
Re:Vzpomínky na minulost
« Odpověď #104 kdy: Února 17, 2017, 16:36:34 »
Jéj tieto si pamatam, daval som si medzi latku a igelit jednu plienku aby boli vyformované a nasadil som si ich priamo s igelitom na telo. To bol prekrásny pocit.