Autor Téma: Tak tohle bude vážné  (Přečteno 40945 krát)

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Tak tohle bude vážné
« Odpověď #15 kdy: Dubna 16, 2014, 20:37:40 »
K tomu není co dodat. Bavit se o kouření s nekuřákem je jako řídit auto bez volantu.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re: Tak tohle bude vážné
« Odpověď #16 kdy: Dubna 16, 2014, 21:16:34 »
Nemit jinou moznost, tak si jeste reknu ok. Ale v hodne vlacich kuracky casti jsou, takze zbytek jsou jen kecy. Mimochodem, ted uz se bavis s kurakem, kterej budto jede karou, nebo vybere jinej vlak, nebo jednoduse 3 hodky bez ciga da :-)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Tak tohle bude vážné
« Odpověď #17 kdy: Dubna 16, 2014, 21:35:58 »
O žádným vlaku, kde by se dalo kouřit, nevím. A ČD v žádným vlaku, to vím jistě.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline xsat

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 63
  • Karma: 3
Re: Tak tohle bude vážné
« Odpověď #18 kdy: Dubna 16, 2014, 21:43:24 »
Aby bylo jasno, nejsem principiálně proti kouření, příležitostně si taky zapálim ale to spíš "aby se neřeklo" než že bych z toho něco měl.
To že ty tu jízdu vlakem bez cigára nevydržíš ale fakt není nikoho problém než jen tvůj. Stejně tak jako se nekuřák, když vejde do kuřácké restaurace, nemůže dožadovat, aby to všichni típli. To že jim třeba kouř vadí je jejich problém, ne problém restaurace, když jim to vadí, nemusí tam chodit. A rozhodně jsem proti tomu, aby do toho restauracím kecal nějakej zákon. Když jdu do restaurace, hospody, baru nebo tak, a vim že se tam kouří, že mi načichnou hadry a že tam nebude dejchatelnej vzduch, ale když tam chci, tak se s tim prostě smířim.
Ale stejně to platí i obráceně. Když je nekuřáckej vlak, tak to buď prostě přežiju, nebo tim vlakem nejedu. Víc už k tomu nemám co říct.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Online boy_in_nappies

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 289
  • Karma: 2
Re: Tak tohle bude vážné
« Odpověď #19 kdy: Dubna 16, 2014, 22:03:45 »
Já sem kuřák, ale byl bych pro zákaz kouření v hospodách, vlakem jezdím tedy velmi málo,ale když, tak prostě akceptuji, že se tam nekouří a zapálím si po vystoupení.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline kluk-v-plenkach

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 85
  • Karma: -2
Re: Tak tohle bude vážné
« Odpověď #20 kdy: Června 10, 2014, 09:19:24 »
Chápu kamery na pracovišti, ale že je někde mají i na WC a prý i ve sprchách, to mi přijde vážně moc (pokud si osoba nevymýšlí, ale snad ne). Snad nějaké soukromí by se mělo dodržovat.. to není moc příjemné, když jdu na WC a kromě toho, že mi někde i minuty hlídají jak dlouho se*u, tak mě ještě budou hlídat i obrazově (snad to mají alespon bez záznamu).
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline VENDI

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 153
  • Karma: -2
Re: Tak tohle bude vážné
« Odpověď #21 kdy: Listopadu 22, 2014, 05:50:56 »
Takže vážení.:
1. Kamery na WC  a ve sprchách či koupelnách jsou totální blbost.
Vysvětlím: Od roku 1998 vlastním koncesní listinu na montáž , opravy a revize veškerých zabezpečovacích a kamerových systémů. Také jsem jich několik namontoval. Takže s tím, že tady někdo vykládá, že mají kamery na WC a ve sprchách je naprostý nesmysl.

2. Kouření ve vlaku? Já sám jsem kuřák a neřekl bych že zrovna sváteční. Když však někdo nevydrží cca4 hodiny bez cigarety, tak nevím co si o tom mám myslet. Představte si, že by dotyčného donutila finanční situace jít pracovat na šachtu. Co by dělal potom? Tam jsou přísné kontroly! Stačí jak mu před sfáráním ještě na povrchu najdou jen cigaretu bez zapalovače, tak si pro něj hned přijede kriminálka. Tolik k vysvětlení k druhé věci.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »