Abdl > Prodám / koupím / hledám

koupě: Jitex ze 60-tých let.

(1/5) > >>

Jan:
Koupím plenkové kalhotky Jitex ze 60-tých let.
Nabídněte!
SZ

Mircaa:
Tak ty už asi nikde neseženeš, možná u nějaké maminy která si takové  věci, není myšleno zrovna kalhotky ale třeba
oblečení a pak když je dítě veliké tak s hrdostí ukazuje jak byli kdysi malinké.
Jeden čas prodávali silonové a ve vnitřku byl vlepený igelit šedivý a bylo to jako plenkové kalhotky.
Dělala to fy. Sillesia v Opavě. Ale už asi není, léta jsem od nich nic nekupoval. Byli super a lehké a kouzelné.
Zkus rozhodit sítě a uvidíš snad se někdo ozve z domova nebo zahraničí. Za to nic nedáš. Chce to trpělivost.
Před semišákem je měli v Kotvě až do velikosti 6 v bílé barvě. Stály asi 45Kč, kupoval jsem čtvery a u kasy
stáli hasiči a hasili tu mojí červenou hlavu, no to jsem tenkrát nestíhal. Ale byli taky fajn. Navlékací.

boy_in_nappies:
Já bych chtěl vůbec vidět,jak vypadaly...z dětství si to pamatuju jen malinko...

Jan:
Vypadaly skvěle,jemný silonový úplet a uvnitř v širokém rozkroku,igelit v přírodní barvě,od pasu do pasu.Krásně voněly a byly ohromně vzrušující.
Máma mi je dávala na spaní ještě ve třinácti letech, potom už prý je přestaly vyrábět, a dostával jsem jen asi doma šité.
Nemáte někdo alespoň foto?

vyckis:
Tak jak jsi to teď napsal,tak si je vybavuju.Našel jsem jedny mezi starýma věcma ve sklepě v jednom kufru.Musím uznat že byly fantastické.Měli takovou bílošedou barvu s modrým potiskem(kytičky myslím).Ale nevím,kde skončily.Tehdá jsem je vzal a vrátil zpět do kufru a dnes už tam není ani ten kufr. :x

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi