Autor Téma: najvacsie decke plienky.  (Přečteno 4449 krát)

Offline abjanko

  • milujem ked mam plienky aj gumene gate a som pocikany a niekedy si lahnem do kocika a pohojdam sa
  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 34
  • Karma: -4
  • Milujem plienky a aj gumene gate.
najvacsie decke plienky.
« kdy: Dubna 03, 2014, 22:07:44 »
Ake su  znackky deckych plienok s najvacsou veľkosťou.napríklad ako su DryNites 30-50kg.  Lebo ja mám 165cm a 60kg . A Plienky pre dospelych najmenšiu veľkosť u nas nemaju . Ak viete prosím poraďte mi.   Dakujem
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: najvacsie decke plienky.
« Odpověď #1 kdy: Dubna 04, 2014, 01:04:53 »
Tak si objednej z eshopu? :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline Honziik

  • Čerstvé maso
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 0
Re: najvacsie decke plienky.
« Odpověď #2 kdy: Dubna 22, 2014, 13:45:51 »
Já mám dětské plenky nejradši, ale bojím se, jestli mi sednou. Mám přes 70kg a přes 180cm...
Poradíte mi nějakou značku a velikost která toho hodně udrží a je příjemná? Nejlépe dostupná v ČR, abych nemusel objednávat přes internet.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: najvacsie decke plienky.
« Odpověď #3 kdy: Dubna 24, 2014, 14:14:42 »
Ono to bude trošíčku problém, píšeš "aby to hodně udrželo", ale přitom zmíňuješ dětské plíny.. každý, kdo je skusil ví, že toho až tak moc neudrží, hned se zvětší, musíš čúrat na vícekrát a prakticky se nehejbat, aby to neproteklo, nemluvě o tom si v nich sednout.. já je používám jen pro pocit, doopravdy se zvětší, a na extra kakání v nich není moc místa.. takové ty s lepítky dokonce, pokud si je dá na sebe větší dospělák, tak při sednutí praskají lepítka.. mám s tím problém i já a to mám 51kg.. používám huggies training pants, jsou snad v každem tescu a jsou na natahovací pás, ne lepítka, problém je mimo zmíněné věci i cena, 9 ks 200 korun.. srovnatelné jsou s pampers 6  jsou taky v pohodě, ale jak jsem psala, je problém s lepítky.. (bohužel pampers 7, na které čekám, až budou v prodeji, jsou zatim jen mimo ČR)skus ty huggies.. :) snad jsem poradila :) :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Jake

  • Email nefunguje
  • 50 a více
  • *
  • Příspěvků: 100
  • Karma: 0
Re: najvacsie decke plienky.
« Odpověď #4 kdy: Dubna 24, 2014, 21:42:01 »
huggies training pants ... to máš na mysli pull-ups ? :)
pokud jde o ně, tak ty se docela dají, ty natahovací strany toho vydrží opravdu dost, ale pohodlné to moc není. savost určitě nic moc, to by řešila noční verze, jenže tyhle plínky jako obvykle na našem trhu chybějí  :x .
můžeš vyzkoušet hodně těhdle trénovacích plínek, mimo huggies jsou třeba tesco easy-ups, v dmku seženeš babylove, v lidlu toujors atd. ale huggies jsou jednoznačně největší.
další možnost mimo velikosti 6 klasických dětských plínek jsou ještě plínky na noc.
to jsou drynites, které určitě nasadíš bez problému. savost je o něco lepší, to chce nejlépe vyzkoušet ;) . ty používám já, tak kdyžtak další dotazy bez problémů ;) . ještě jsou underjams od pampers, ale ty na našem thnu seženeš jen ojediněle. z mého pohledu jsou trochu lepší, kdyžtak se podívej do vlákna o huggies pull-ups, tam je moje porovnání  ;)
snad je toto dost uspokojivá odpověd  :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »