Autor Téma: ABDL 2010  (Přečteno 13407 krát)

Offline bulpitel

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 304
  • Karma: 0
Re: ABDL 2010
« Odpověď #30 kdy: Dubna 22, 2010, 21:40:16 »

Nema zmysel robit ziadne velke a radikalne zmeny v tejto stranke. Ziadna neprinesie nijaku prevratnu zmenu. Ludia su skratka pasivny. Vzdy budu chodit len citat a pozerat, vzrusovat sa....   A sami neprispeju nic. Urobia sa tu nad tim a idu prec.  vetsina ludi je takych. Zavriet forum by bola velka strata, kus cesty dozadu. Davat ceny a odmeny je utopia. Kto to bude platit, kto si cenu vyzdvihne. Ludia si sem nedaju ani krstne meno, nie este aby niekomu tu davali postovu adresu.

Spravit paralelnu stranku s ABDL tematikou a dat na nu najlepsie z tohto fora by nebolo na skodu. Dat tam najlepsie pribehy , nejake navody na plienky, hodnotenia plienok, odkazi na ine stranky s ABDL tematikou.... A urcite by to nevyzadovalo ziadnu narocnu pracu pretoze na to staci obycajne html. Stranka by bola volna , verejne pristupna tak ako teraz toto forum. A pod kazdym clankom tej stranky by mohol byt link na forum , co by ho propagovalo.

Toto forum by som nasledne uzatvoril pre verejnost a nechal ho pristupne len pre zaregistrovanych. kto chce citat , nech sa zaregistruje alebo prihlasi. Totiz ludia su lenivy. Nechce sa im prihlasit, a ked aj natrafia na nieco na co by pripadne aj zareagovaly, su odhlaseny. V prihlasenom stave je lahsie napisat prispevok, je k tomu blizsie poctom krokov.

Ten velky baner co mame hore na vrchu fora s napisom Babyland. Tu plochu by som vyuzil ako reklamnu plochu na propagaciu aktivneho zapajania sa do diskusii. Spravil by som z toho taky "build board" Mohol by tam byt aj pohyblivy gif v pripade ze by nebol prilis velky na data a nepretazoval procesor. menily by sa tam texty "preco je vyhodne prispievat do diskusii" , reklamne slogany kludne vymyslim. Staci si povedat.

Ja viem ze som sem nenapisal nic svetoborne. Ale ak by taketo upravy priniesli len 20% narast aktivity na fore, tak by som to bral ako uspech. Okrem ineho. Nikdy nieje neskoro vratit veci do sucastneho stavu.

« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »