Autor Téma: Zpátky do plenek: 3. kapitola - Dva kluci v plínkách  (Přečteno 13323 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Zpátky do plenek: 3. kapitola - Dva kluci v plínkách
« kdy: Března 10, 2014, 21:58:54 »
"Tak to vidíš, Marjánko, že jsme měli pravdu. Fakt to nesedělo, že by se Jirka začal zničehonic počůrávat a Vlastík měl nehody taky. Tak jo, kdo chce kam, pomožme mu tam. Oba je zabalíme do plenek a bude to. Já pro ně vymyslím pravidla, která se budou bezpodmínečně dodržovat. Vlastík u nás zůstane už dneska, ať si můžeš ještě před nástupem do nemocnice zajet za svým bratrem. Tak teď oba naše chlapečky zabalíme do plenek. Jiřík dostane suché a Vlastík je bude mít taky, když po nich tolik touží a nebude mít na sobě mokrý a studený kalhoty,“ prohlásila moje mamka.

Odsunula jemně Vlastíka od skříně a vzala tam dvě plíny. Jednu podala jeho mamince. Ta řekla Vlastíkovi, ať si lehne na zem a za chvilku už měl dole kalhoty a místo mokrých slipů dostal plínu. Mně mamka přebalila taky a potom vzala použitou plenku a Vlastíkovy mokré věci. Jeho mamka se s ním rozloučila a řekla mu, ať je hodný, nezlobí a chová se způsobně jako malej chlapeček, když jím tak chce být. Pak obě odešly pryč. Ještě chvilku jsme na sebe navzájem koukali. Stáli jsme před sebou oba jen v tričkách a plínkách. Byl to opravdu zvláštní pocit. Dva stejně staří kluci, kteří mají na sobě plínky jako malé děti.

"Teda řeknu ti, Jirko, že tohle byl fakt šok. To jsem nečekal. Musely nás snad poslouchat za dveřmi. Já to opravdu v tu chvíli leknutím pustil do kalhot. To je to, co jsem ti říkal, že jsem měl nehody občas i přes den. Hlavně, když jsem se pořádně leknul tak jako dneska,“ pověděl mi Vlastík, když se konečně vzpamatoval.

"No, taky koukám jako to tele na nový vrata. Nečekal jsem, že to praskne. No, ale co. Aspoň je to venku a my si můžeme oba užívat v plenkách. Tak co, jakej je to pocit mít je na sobě? byl jsem zvědavý na jeho pocity.

"No, co ti mám říkat. To je super pocit. Jsou úžasně měkoučké a mají pěkný barvy. Jsem jenom zvědavej, jaký pravidla tvoje mamka na nás vymyslí,“ odpověděl mi.

Vrátili jsme se zpátky k autodráze. Já jsem po chvilce odešel pro pití. V lednici jsem vzal pro nás oba velkou colu a k tomu z linky dvě sklenice. Nikde jsem nikoho neviděl a z toho jsem usoudil, že moje mamka vzala Vlastíkovu na nádraží. Vrátil jsem se do svého pokoje. Vlastík seděl na bobku u autodráhy a zkoumal svoji plenku. Když jsem se na ní podíval, tak jsem hned viděl, že se počůral.

"No a co na to říkáš teď? Jaký máš pocit z právě počůrané plínky?“ zeptal sem se ho a nalil pro nás oba limču do skleniček.

"Je to ještě lepší pocit než jsem si představoval,“ odpověděl mi a zhluboka se napil limči.

Hráli jsme si dál s autodráhou. Byl na nás pěkný pohled. Dva chlapci v tričkách a plínkách. Za chvilku jsem cítil a slyšel syčení. Bylo mi jasné, že jsem se zase počůral do plínek. Asi tak za dvě hodiny přišla moje mamka a nesla tašku s věcmi. Trochu přerovnala moje věci ve skříni a potom tam vyskládala to, co přinesla. Byly to Vlastíkovy věci. Na psací stůl dala i jeho učebnice. Za chvilku přinesla ještě další balíky plenek.

"No, když jste na to dva, tak bude holt spotřeba trochu jiná. Tak teď si oba sedněte na postel a poslouchejte, co vám budu říkat."

Udělali jsme, co nám řekla a ona se posadila na židli naproti nám.
"Takže jsem vymyslela pravidla. Když vás oba tak baví nosit plínky a používat je, tak prosím. Budete je ale používat stále a na vše. Oba máte zákaz chodit na záchod. Do plenek budete čůrat a taky kakat. Sami sobě si je měnit nebudete, ale vzájemně, když tu nebudu, můžete. Je mi jasné, že asi budete chtít, abych s váma zacházela jako s malýma klukama. Tak dobrá. Na to budu ještě muset sehnat pár věcí, ale něco už mám, a tak začneme hned. Vlastíku, ty zítra do školy už nepůjdeš, omluvím tě. Jinak jsi měl pravdu, je vyhlášeno od středy volno a to až do Vánoc, takže budete téměř měsíc doma, když se do toho zahrnou vánoční prázdniny. Po celou tu dobu budete doma a nosit i používat svoje plínky. Když budete chtít jít ven, tak mi to řeknete a já vás obleču, když budu doma. Pokud ne, tak oblečete jeden druhého. Také počítejte stím, že budete nosit oblečení přiměřené dětem, co mají plínky. Teda místo triček na ven to budou body, punčocháče a protože se ochlazuje, tak oteplovačky. Od zítřka má sněžit, tak se budou hodit. Doma budete buď v tričkách, nebo budete mít taky body. Na noc dostanete každej dupačky a taky velkej fusak, do kterého vás zabalím. Z toho, když budu doma, vylezete až vám řeknu. Pojedu je koupit hned ráno. Co se týče jídla, tak se můžete sami rozhodnout, zda budete chtít krmit, nebo budete jíst sami. Pokud budete chtít krmit, tak to bude hodně často z láhve. Pokud budete zlobit a porušovat pravidla, tak budete potrestáni a to oba bez rozdílu, kdo je poruší. Zítra odpoledne budu v práci a vy se budete starat o sebe sami. Tento týden mám ještě služby, ale od pondělí jsem doma, a tak se budu o vás oba starat. Když si vyměníte plíny, tak je dáte do modrého koše v koupelně a nikam jinam. S tebou, Vlastíku, zajedu příští pondělí na kontrolu s nohou. Taky jsem pro vás oba objednala moc pěkné věci, které budou koncem příštího týdne. Jsem zvědavá, co na ně řeknete. Při večeři mi řeknete, jak jste se rozhodli ohledně krmení,“ prohlásila mamka rozhodnutým hlasem. Potom odešla a nechala nás oba o samotě.

"To teda koukám, Vlastíku, jak se to rozjíždí. Teda, upřímě řečeno, kakat se mi do plinek moc nechce, ale proč to nezkusit. Na ven bude teplé oblečení docela příjemné. Vezmi to z druhé strany. Budeme pěkně stále v teple a když se nám bude chtít na záchod, tak to normálně pustíme do plenek a bude to. Jen nevím, jak s tím krmením. Něco by mě bavilo jíst normálně, ale zase zkus si to představit. Třeba takovej čajík před spaním. Pěkně hajáš v postýlce, zapnutej ve fusaku, cucáš lahvičku a potom už jenom usneš a zdají se ti krásné dětské sny. To by nemuselo být špatný. Jinak je super, že budeš taky doma. Můžeme si hrát celej den a o nic se nestarat,“ pověděl jsem mu.

"No taky na to koukám, a le bude to třeba docela fajn. Na ven to bude fakt bomba. S tím kakáním souhlasím, ale bude se to muset zmáknout. No a co se týče krmení, tak co tvojí mamce dát návrh, že jíst normálně, ale piti bumbat z lahviček? To by snad šlo,“ odpověděl.

To byl fakt dobrej nápad a já jsem s ním souhlasil. Když jsme si povídali, tak si ani jeden z nás nevšimnul, že jsme se svorně počůrali do plenek. Jenom pruh na plenkách se u obou zbarvil víc do modré. Bylo mi jasné, že dlouho bez přebalení nevydržíme. Asi tak za hodinku se začalo stmívat a za další se ozvala mamka z jídelny, ať uklidíme autodráhu a jdeme na večeři. Rychle jsme uklidili a šli spolu dolů. Cítil jsem, jak se plenka začíná prohýbat a i Vlastíkova pěkně nabobtnala. Mamka nás posadila na židle, na kterých byla vždy rozložená podložka na přebalování. Když jsem si na ni sednul, tak v plence pěkně začvachtalo. Potom nám nandala večeři a my se s chutí pustili do jídla. Když jsme dojedli, tak nám řekla, ať zůstaneme ještě sedět.

"Tak jo, kluci. Nejprve chci vědět, jak jste se rozhodli ohledně toho krmení. Taky ti chci říci, Vlastíku, abys mi začal tykat a říkal mi teto. Budeš tady u nás asi dost dlouho, a tak je to pro všechny lepší. Jinak si tě ohlídám, co se týče tvojí nohy. Jestli budeš dělat hlouposti, jako třeba zkoušet cvičit, tak tě klidně zabalím do tak silnejch plen, že se nepostavíš na nohy."

"Tak jo, budu ti rád říkat teto. A co se týče krmení, tak jsme vymysleli, že bychom jedli normálně, ale veškeré pití bychom chtěli z lahviček pro prcky,“ odpověděl Vlastík.

"Ok, beru. Takže hned vám dám oběma pěkně lahvičky a vy je vybumbáte až do dna. Nejdřív vás ale přebalím do suchého. Jak tak vidím, mají toho plíny už dost,“ řekla.

Odvedla nás do koupelny, kde jsme dostali každý suché plenky .Když jsme byli přebalení, tak jsme šli do obýváku. Tam nás posadila na pohovku a každému přinesla lahvičku s čajem. Já jsem neváhal a dal si dudlík od láhve do pusinky a začal pěkně cucat čajík. Vlastík mě chvilku pozoroval, ale pak i on začal sát čaj. Když jsme vyprázdnili obsah, tak nás mamka poslala do pokoje si ještě hrát. Vytáhnul jsem videohry a po zapojení jsme hráli závody s autama.

"Tak co, jak se cítíš teď v plínkách a co říkáš na bumbání z lahvičky?“ zeptal jsem se ho po chvilce.
"No, co ti mám povídat, je to super pocit. Nic nemusím řešit, hlídat se, abych neměl nehodu. Těším se na spaní v plínkách. Budit se v mokré studené posteli je dost nepříjemné. A co se týče bumbání, tak je to pohoda. Těším se na další dny,“ odpověděl.

Hráli jsme asi tak hodinu videohry a pak pro nás přišla mamka, že je čas jít se koupat a na zabalení plenek na spaní. Když jsme byli čistí, tak nás odvedla do mého pokoje a rozprostřela na zem podložku na přebalování. Ze skříně vyndala jednorázové i froté plenky. K mému údivu měla v ruce i igelitové kalhotky.
"Tak jo, Vlastíku, lehni si na zem na tu podložku. Pokrč kolena a dej je od sebe, ať tě můžu zabalit do plinek na spaní."

Udělal, co po něm chtěla. Mamka si vedle něj rozprostřela igelitové kalhotky, na ně dala jednorázovou plenku a potom složila dvě froté plíny. Zašla ještě do skříně pro krém a vlhčené ubrousky. Krémem pořádně namazala Vlastíkovi nejdřív zadeček a když pod něj dala plenky, tak i předek. Potom si utřela ruce a protáhla mu mezi nohama froté plenky. Vytáhla je až na pupík a ujistila se, že jeho pindík míří dolů do plenek. Pak mu nasadila a zalepila jednorázovou plenky a vše ještě pojistila igelitovými kalhotkami, které zapnula na bocích knoflíky. Celou tu dobu jsem ho pečlivě pozoroval. Bylo na něm vidět, že si péče doslova užívá. Když byl hotov, tak dostal čistý kabátek od pyžama a po něm přesně zabalila i mě.

"Tak jo, kluci, zatím budete spát v tričku, ale už zítra budete oblečení jak malé děti. Teď se ještě dívejte na televizi a potom, až vám přijdu dát dobrou noc, tak zhasnete a budete pěkně spát. Taky dostanete na spaní mléko a donesu vám lahvičku s džusem, pokud se probudíte v noci a budete mít žízeň. Ráno vstanete až pro vás přijdu. Po snídani pojedeme do speciálního obchodu, kde prodávají oblečení přesně pro takové malé réztomilé kluky jako jste teď vy dva,“ řekla a odešla z pokoje.

Koukali jsme se na televizi asi tak hodinu a potom už nás mamka poslala spát. Popřáli jsme si dobrou noc a po chvilce jsem už spal. Než jsem stačil usnout,tak jsem ucítil zvlaštní svíravý pocit v mém bříšku. Než jsem začal přemýšlet, co se děje, tak už jsem spal.


                              Pokračování příště.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Zpátky do plenek: 3. kapitola - Dva kluci v plínkách
« Odpověď #1 kdy: Března 10, 2014, 22:38:58 »
Výborně to pokračuje, jen tak dál! Nikde se nic neopakuje, všechno se to krásně rozvíjí :) Super a díky! :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re: Zpátky do plenek: 3. kapitola - Dva kluci v plínkách
« Odpověď #2 kdy: Března 11, 2014, 12:03:02 »
Velice krásný a moc pěkně se to vyvíjí už se moc těším na pokračování.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline johan

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 20
  • Karma: 0
Re: Zpátky do plenek: 3. kapitola - Dva kluci v plínkách
« Odpověď #3 kdy: Března 11, 2014, 19:15:55 »
ja se taky teším na pkračovaní
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline DLLove

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 67
  • Karma: 0
Re: Zpátky do plenek: 3. kapitola - Dva kluci v plínkách
« Odpověď #4 kdy: Března 11, 2014, 19:40:04 »
parádny príbeh
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline marco

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Karma: 4
Re: Zpátky do plenek: 3. kapitola - Dva kluci v plínkách
« Odpověď #5 kdy: Března 12, 2014, 20:51:33 »
Nádhera už se těším na pokračování
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »