Autor Téma: Do kolika let jste se v dětství počůravali  (Přečteno 23045 krát)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Do kolika let jste se v dětství počůravali
« kdy: Února 25, 2014, 04:02:36 »
:roll: Ahoj všichni chci se zeptat do kolika let jste se v dětství počůrávali ať už ve dne či v noci:  :oops:  Já jsem se přes den přestal počurávat ve čtyřech  letech a v noci v patnácti a poté sem se občas začal v noci počůrávat v sedmnácti a od té doby mě to vydrželo až do teď ale jen s tím rozdílem že se nyní počůrávám úmyslně a  vědomě. Díky všem za odpovědi. : :lol:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline boy_in_nappies

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 289
  • Karma: 2
Re: Do kolika let jste se v dětství počůravali
« Odpověď #1 kdy: Února 25, 2014, 09:31:22 »
Já jsem se počůrával i přes den do druhé třídy, tedy sedmi let. Pak jsem od devíti let začal znova a počůrávám se i přes den dodnes. Dá se tedy prakticky říct, že jsem se nikdy na záchod nenaučil.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Do kolika let jste se v dětství počůravali
« Odpověď #2 kdy: Února 25, 2014, 09:43:24 »
Já se počůrával do tří, dva týdny bez plíny přes den jsem se se přestal počůrávat i v noci. Pak jsem se chvíli počůrával přes noc asi v osmi, ale jen ani ne měsíc. :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline marco

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Karma: 4
Re: Do kolika let jste se v dětství počůravali
« Odpověď #3 kdy: Února 25, 2014, 22:37:45 »
Já začal v 23 letech. Nejdřív občas. Teď každou noc.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline DLLove

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 67
  • Karma: 0
Re: Do kolika let jste se v dětství počůravali
« Odpověď #4 kdy: Února 25, 2014, 23:29:38 »
ja som prestal asi v troch rokoch, no a okolo 20 som začal dobrovoľne  :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Do kolika let jste se v dětství počůravali
« Odpověď #5 kdy: Února 26, 2014, 09:28:44 »
Do koľkých rokov som sa pocikával, si nepamätám, ale začal som s tým pred desiatimi rokmi a niekedy sa stane, že sa aj pokakám ako aj dnes ráno. Nechcelo sa mi výjsť z postele...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re: Do kolika let jste se v dětství počůravali
« Odpověď #6 kdy: Února 26, 2014, 10:46:27 »
No, tot otázka. Jo dlouho jsme to tahly až do třetí třídy což tenkrát byla dlouhá štreka v plínách.  :oops:
Ale v tý době se nikdo moc nesmál druhým neb tam u nás kdysi, dnes bydlíme jinde, každý druhý-třetí
točil plíny ve dne v noci. Pamatuji jak mamča šla do drogerky a chtěla vel. 4/5 kalhotky, byli jen igelitky
a byli super. Za pusinu a hodně toho vydrželi. Prodavačka toho měla ve skladě po škatulích privela.
A jak hezky voněli když byli nový a měkoučký. No a po patnáctým roce věku se potají kupoval igelit a gumičky
a šilo se ručně. Jo to byli nervy by jsme nebyli odchyceni a zjištěni.
No je toho víc ale dnes už nic. Tak hurá do gatí a plínky ssebou. Bez nich  to není ono, žééé...  :lol:  :lol:  :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Andy

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 50
  • Karma: 0
Re: Do kolika let jste se v dětství počůravali
« Odpověď #7 kdy: Února 26, 2014, 18:31:36 »
Prosím vás - jak si můžete pamatovat, kdy jste se přestali počurávat - když to obyčejně bývá ve věku 4-6 let. Já na dobu před sedmým rokem, mám jenom pár vzpomínek.

Před měsícem za mnou seděl v autobuse kluk tak 18 let se stejně starou kamarádkou a bavili si o tom kdy přestali používat dudlíky. No klučina říkal že ve čtyřech letech.... Jak si to může někdo pamatovat?

No jelikož nemám žádné vzpomínky které by potvrzovali že jsem se řekněmě už v době školky počurával, a nepamatuji si ani na "problémy" v noci... tak myslím, že to bylo asi jak je to běžné, tedy že do věku čtyř let se ještě může nastat malá nehoda...

V dospělosti jsem se k tomu vrátil v 18ti letech. Jelikož si pamatuji že jsem si dovezl svým autem první "oranžový" balík pampersek ze supermarketu.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline DLLove

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 67
  • Karma: 0
Re: Do kolika let jste se v dětství počůravali
« Odpověď #8 kdy: Února 26, 2014, 19:50:35 »
andy
napriklad ja si to tiez nepamatam, ale aspon u mna existuje taka kronika, ze rodicia.  :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Do kolika let jste se v dětství počůravali
« Odpověď #9 kdy: Února 27, 2014, 15:20:08 »
Andy: jednak první vzpomínky já mám od dvou let, takže si pamatuju občas ještě i přebalení, a jednak mi to prarodiče i rodiče řekli.

Dokonce mám vzpomínky, i jak jsem byl v kočárku; první vzpomínku mám, když mě byly necelé dva roky, pamatuju si ještě jak mě vlastní mamka přebalovala do toho obrovského paklu látkových plen. Když mě byly přesně dva roky, tak od nás odešla. Každý má ty vzpomínky jinak :)

Táta za mnou přišel v osmnácti, že moje matka není vlastní, že ta vlastní od nás odešla, když mi byly dva. Ovšem to nevěděl, že o tom celou dobu vím, protože jsem si to pamatoval :) Byl hodně překvapen :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline Andy

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 50
  • Karma: 0
Re: Do kolika let jste se v dětství počůravali
« Odpověď #10 kdy: Února 27, 2014, 16:21:30 »
tropix: tak to klobouk dolů! že si tohle pamatuješ.

Já jsem si vzpoměl jen na jeden záblesk vzpomínky kdy jsem byl v kočárku a byl se mnou brácha který kočárek táhnul a byla vedle něj i mamka... a pamatuji si ten okamžik, jelikož pustil ten kočárek a on se rozjel díky mírnému spádu chodníku a já se bál že ten kočárek nazazí do nečeho a já vyletím z něj ven. hehe naštěstí se nic nestalo.

Ale pamatovat si přebalování, wow to je teda něco.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Do kolika let jste se v dětství počůravali
« Odpověď #11 kdy: Února 28, 2014, 09:34:26 »
Ja si taky pamatuju par veci, kdy mi este nebyly ani tri. A vim, ze uz pred tema tretima narozkama jsem pliny nemel. Za to dudlik jsem nenechal prakticky nikdy a pliny pouzivam tak nejak jednou za cas (ale mozna bych to asi delal casteji, kdyz by to teda slo.)

PS: Vyjit z plinek ve veku nad tri roky uz povazuju za ponekud za caru, pokud k tomu neni nejaky duvod.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline surgut

  • Čerstvé maso
  • Příspěvků: 4
  • Karma: 0
Re: Do kolika let jste se v dětství počůravali
« Odpověď #12 kdy: Března 18, 2014, 05:05:03 »
Zdravím. Já si osobně taky pamatuji na dobu zhruba od 2 let. Defacto se moje vzpomínky týkají převážně trénování na nočník. Okrajově pak plenek a ostatních věcí. Moje mamka a rodiče vůbec jsou super, ale v období útlého dětství si mamka nedokázala představit dítě starší 2 let v plínách přes den (( starší sestra už ve 2 neměla i přes noc)). Trénování začlo někde v 1,5 či 1 a 3/4 (( samozřejmě do 2 let si to nepamatuju, to vím od sestry a z vyprávění)) a bylo to takové klasické posazování na nočník dřívejší doby. Mamka byla v tomhle docela přísná. Právě od 2 let si pamatuji to vysazování na nočník, někdy i ty boje a breky--nechtěl jsem tam sedět a časté nehody ((možná nějaké tresty)).I přes snahu jsem byl přes den v látkových plenách zhruba do 2,5. Pamatuji se, že jsem pak dostával na okno nějakou drobnost, když sezení na nočníku bylo úspěšné. Čili ve 2,5 jsem začal chodit sám na nočník a o chvíli později jsem byl bez plen i v noci. Ještě mám jednu vzpomínku z období 2-3 let věku. Pamatuju si, jak mi mamka po koupání před spaním dávala klasickou tlustou látkovou plínu. Na dudlík si nepamatuji. Jsem s ním akorát na fotce jako novorozenec, to samé dětská flaška. Klasickou dětskou dřevěnou postýlku si naopak pamatuji. Tu jsem měl tak do 3 let a mám vzpomínku, že mě jednou hlídala starší sestra, já jsem zlobil a ona mě do té dětské postele dala. Pamatuju si ten řev. Jelikož jsem byl nemehlo a neuměl se dostat ven. Tak jsem měl smůlu.

Je to sice mimo téma, ale myslím si, že moje ABDL má souvislost právě s nuceným vysazováním na nočník. Jako ABDL se mi líbí představa mít přísnějšího rodiče, kombinace abdl věcí, plen a trénování na nočník. Asi to není náhoda, že zrovna hledám přísnějšího rodiče a chci prožít období věku 2-3 let. Je to defacto zrcadlení mého útlého dětství. Jako opravdový rodič bych byl ale naopak liberál-myslím v otázce trénování na nočník. V tomhle bych se snažil asi přizpůsobit vyspělosti dítěte. Čili nevadilo by mi, kdybych měl dítě v 1,5 přes den bez plen, ale na druhou stranu bych nebláznil, když by to dítě mělo plíny do 2,5. Myslím si, že do 2,5 je to normální a to i dle publikací odborníků. Raději mít dítě ve 2 letech v plínách než dítě, které má pak kvůli chlubícímu se rodiči negativní vzpomínky, ba dokonce i nějaké psychické bariéry. Osobně nemám rád takové ty dokonalé matky a jejich dotazy ve stylu. Vašemu je 1,5 či 2 a má ještě plínky??? No to je šílené.....To pak tedy nechápu, co by měli dělat rodiče s 2,5 a staršíma v plenách??? Nuceně je vysazovat, trestat je?? Doufám, že nejsme 100-150 let zpátky, kde se mimina ((i 1 rok stará)) přivazovala k nočníku, dokud nočník nepoužila....Nedá se slučovat lenost některých rodičů, kde dítě ve 3-4 letech neví, co je nočník a rodičů, kteří mají děti, které zkrátka třeba na to nejsou zralé. Docela se mi udělalo zle, když jsem četl o "milujících babičkách", co učí své 1,5 leté vnoučky na nočník tak, že jim preventivně ještě před každým posazením na nočník nasekají na zadek. To mi u takových prcků hlava nebere. Ale každý je jiný. Ono způsobit někomu trauma do dospělosti, které může poznamenat jeho celý život, je jednoduché. Nastalý problém však už musí řešit ten, kterého se týká. Nikoliv ten, kdo ho způsobil. A v tom je taková trochu hořkost.


Omlouvám se Všem za slohovou práci a trochu psycho analýzu. Snad je to alespoň trochu zajímavé k počtení.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
Re: Do kolika let jste se v dětství počůravali
« Odpověď #13 kdy: Března 19, 2014, 15:10:08 »
S počůráváním jsem asi veký problém neměl.Sice jsem míval v posteli igelit snad do nějakých šesti osmi roků,ale myslím si,že to bylo jen pro sichr.Spávali jsme se segrou na parádním gauči v obýváku a tak to máma jistila.Já měl problémy opačného rázu.Opačného - myšleno opak přední části těla.To však máma nějak smysluplně neřešila,jen hudrovala.A plínky a gumové kalhotky jsem už nenosil.Ani za trest :cry:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mirekkkk

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 64
  • Karma: -15
Re: Do kolika let jste se v dětství počůravali
« Odpověď #14 kdy: Května 01, 2014, 02:41:14 »
V dětství jako běžné děti, záliba v počůrávání mě "postihla" v pubertě, kdy jsem začal taky intenzivně onanovat s polštářem, a protože byl starý a odložený, začal jsem do něj občas čůrat. Problém byl vyřešen zcela teprve s používáním plenek pro dospělé, kdy je největší rozkoš si to udělat do zcela nasáklých plen; chce to používat hodně savé typy a plastové kalhotky. Zdravím stejně postižené, a kdo z vás onanoval s polštářem, prý to mají v oblibě často dívky.. ? :oops:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »