Autor Téma: Příhody na téma Odhalení-prozrazení-nehody atd.  (Přečteno 25718 krát)

Offline stalevplence

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 12
  • Karma: 0
Re: Příhody na téma Odhalení-prozrazení-nehody atd.
« Odpověď #15 kdy: Ledna 30, 2015, 22:04:34 »
ahoj všem já nosím plenky protože musím a nosím je celej život a i když nosím schválně hodně volné oblečení s myšlenkou aby to nebylo vidět a poznat a bylo to hodně nenápadné mě přesvědčilo nedávné odhlalení na veřejnosti, jel jsem jednou v letě na pracák na kole zastavil jsem slezl z kola a měl jsem na sobě jednor. plenkové kalhotky a fakt volné kraťasy zamikám kolo a zamnou stály dvě cigánky a jedna povídá té druhé na hlas všimla jsi se jak měl vepředu velkou bouli a jak má velkej zadek tak velkej nemůže mít to vypadá jak kdyby pod těma kraťasy něco měl a ta druhá to se ti zdálo tak ho má velkýho a naaranžovanýho aby to bylo vidět a ta druhá zase ne ten tam něco má ja se otočil předem a ignoroval je a ona hned koukej tam něco má a co by tam měl a druhá hned no vypadá to jako kdyby měl plenu a další proč by měl plenu no a byly čím dál hlasitější tak jsem se naštval a otočil no a co tak mám plenu vadí vám to nechtěli by jste se bavit o někom jiným a sklapli na pár sekund a zachvilku fakt máš plínu kecáš tak jsem se naštval kouknul kde kdo je moc lií tam nebylo jen ty cigánky a na schodech dva cigáni a vedle nich cigáňata 4 tak ve věku 8 - 10 let,tak jsem nasraně stáhl kraťasy aby přestaly remcat až dolů ukázal plínu a hned oblíknul no mám no a co musím. Nejdřív čuměly a hned ty jo fakt on má plínku a zmlky já jen  nějakej problém.

a ještě jeden trapas a odhalení i když za mé celoživotní nošení plen z nutnosti jich bylo víc některé trapasy se dali překousnout ale některé byly dost kruté ale těma se chlubit nebudu, ale ne až ty tolik kruté mohu později napsat a mohu ještě jeden přidat do oběhu hned: Jednou jsem někde ve velkém hypermarketu už nevím kde to přesně bylo ale myslím že v Mostě v Interšparu jsem pociťoval že se mě plena nějak sune tíhou dolů po nohách tak jsem si ji občas povytahl a řešil rychle co stím tak mě nic jinýho zaplout do přebalovací místnosti řekl jsem si přebalovací tak přebalovací a za druhé nebyl čas to moc řešit. Tak kouknu nikdo tam nebyl tak jsem tam zaplul a začal se vslíkat stáhnul jsem kalhoty  a jejda plena byla tak plná že sotva držela tak jsem vyndal z batohu suchou a začal se přebalovat odlepil jeden lepík dole druhej dole jeden nahoře a když zbýval jen jeden tak tam vnikla uklížečka nejdřív kouknula zarazila se a zachvilku pardon a otočila se jako že chce odejít najednou se zastavila a říká v pohodě klidně pokračujte jsem bývalá zdr. sestrajen zamknu aby sem nikdo nevešel nechcete nějak pomoci aby jsme to tu nebrzdily dlouho ja jen drmoleně zakoktal že mě je to jedno ona že je jako bývalá zdr.sestra zvyklá tak že se nemám za co stydět že mě pomůže otočila a přistoupila ke mne říká hup na přebalovák to vás udrží tak jsem vylezl a s pomocí jsem byl položen do lehu z ruky mě vzala suchou plenu a krém položila vedle mě a jen dodala nestydíme se jsem zvyklá dala mě ruku z pleny stranou a odlepila zbylej lepík odkryla plenu a říká jeje to je hodně mokrý ja zrudnul a hrozně se styděl ona se jen zeptala z nutnosti či záliba ja zakoktal nutnos že se lečím pro enuresu tak jen asi mám ubrousky ja že jo sahl jsem do batohu a podal vytáhla pár navlhčenejch a otřela mě ohbí nohy varlata i penis a podbříško pak vzala mast a všechny kritická místa namazala pak vzala plínu požádala abych se nadzvedl podsunula pod zadek a zabalila podala ruku ja seskočil a hned ještě pomohla oblíknout ještě mě poplacala jemně po tváři a řekla v klidu ja už takovejch přebalovala spostu tak že když bude příště zapotřebí z nutnosti tak klidně jsem tu využil jsem její pomoc ještě jednou asi tak za 14 dní když jsem tam šel nakoupit tak se nabídla zdali nepotřebuji ja nevím tak jen dodala přijď ja tam jdu uklidit tak jsem šel zamkla požádala abych se položil a svlékla mě a přebalila pak už jsem jí tam víckrát nepotkal a teď už v mostě nebydlím.
« Poslední změna: Ledna 31, 2015, 00:30:17 od Bibinko »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Příhody na téma Odhalení-prozrazení-nehody atd.
« Odpověď #16 kdy: Ledna 31, 2015, 04:10:54 »
Tak trochu jsem byl odhalen, ještě když jsem před třinácti lety bydlel u rodičů, to jsem začínal s BDSM. Tak mi v pokoji našli řetězy, pouta, provazy, okovy, roubík atd. :D No, byl jsem u toho, ale otecko nic neříkal a odešel .)

Pak jsem byl odhalen jednou expřítelkyní, když se mi hrabala v mých věcech v úložném prostoru pod postelí a našla zásoby plen. Ono jí taky tak trochu zajímalo BDSM, tak jsem to svedl na to, že je dávám holkám, když je svazuju, ale ještě jsem jí to neřekl, byly jsme spolu krátce. No a tak se občas taky nechala zabalit :)

No a naposled jsem byl odhalen, když dvě kamarádky neměly přechodně kde bydlet, tak jsem je vzal na chvíli k sobě domů a jednoho večera jsem se vrátil řádně zpitej, vzal jsem si plínu a usnul jsem. Nepřikrytej :D (Spali se mnou v pokoji, ráno teda překvapení no :D ) Nikdy ale nic neřekli, za dva tejdny se pak stěhovali, ale tu dobu jsem se jim snažil co nejvíc vyhejbat :D

stalevplence: prosimtě, kup si klávesnici, která má mimo jiné klávesu čárku (to je ta, jak je tam taky otazník), ono se to bez nich nedá moc číst XD
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline Andy

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 50
  • Karma: 0
Re: Příhody na téma Odhalení-prozrazení-nehody atd.
« Odpověď #17 kdy: Února 12, 2015, 23:34:13 »
loni jsem byl měsíc odjetý a aniž jsem to očekával či mě to vůbec nepadlo.... nebo o to žádal.... otec během té doby přijel ke mě domů - aby posekal trávu kolem. Byl tam celý víkend. On má klíče.

Takže nemohl přehlídnout velkého plyšáka (se kterým spávám) ponechaného vesele si sedícího na posteli...
V kuchyni zase kojeneckou lahev...

Hold nevím co si asi myslel. Nemluvlili jsme o tom.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Příhody na téma Odhalení-prozrazení-nehody atd.
« Odpověď #18 kdy: Února 13, 2015, 14:56:44 »
co si asi myslel. - no co - uz to vi dlouho a ani netusis, kdy, jak a kde ses vlastne propalil  :mrgreen:

Nekdy je to jen "verejny" tajemstvi... Dulezity ale je, ze te nikdo neresi - to uz samo o sobe je docela vyhra.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »