Autor Téma: Tomášek 3  (Přečteno 12092 krát)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Tomášek 3
« kdy: Ledna 30, 2014, 13:19:35 »
Ani jsem si nepřipouštěl že bych potřeboval znovu přebalit ale jako vždy moje zdání mě zklamalo , asi po čtvrt hodině jsem opět ucítil divný tlak v břiše který se velice rychle stupňoval. Myslel jsem si že jsou to jen větry ale opět jako ráno to byl velký omyl. Co chvíli jsem se zastavoval a snažil jsem se nějak toho tlaku zbavit ale čím více jsem se různými postoji snažil tlak zmírnit tím více se ozývala potřeba kadit. Začal jsem přemýšlet co jsem vše jedl že se mi chce dnes již po třetí kakat ale pak jsem si uvědomil co mamka říkala ráno o té pomoci s kakáním, musí my asi do jídla a nebo do pití dávat nějaké projímadlo . Běžel jsem za mamkou koukl se zda někdo nestojí vedle a oznámil jsem jí že nutně potřebuji kakat a v tu chvilku mamka odpoví docela hlasitě ale Tomášku od toho máš přeci plenky abys nemusel otravovat že potřebuješ na záchod a já nerušeně mohla nakupovat. Jenže to dopověděla zrovna ve chvilce kdy kolem nás procházela nějaká paní se svým asi tak čtyřletým synem a ten jí povídá mami vidíš ten velký kluk má taky plenky a mě říkáš že sem ostuda když nestihnu včas na záchod. No co budu říkat z rudl jsem a úplně jsem zapomněl na mojí potřebu kakat ale ne na dlouho po pár krocích se potřeba připomenula tak výrazně že už nemělo cenu jí nějak držet a pustil jsem obsah svých střev do pleny za krásného voňavého a zvukového doprovodu. Jakmile to mamka spatřila čapla mě za ruku a vedla mě k informacím. Opět přišla ta má spolužačka a otázala se potřebujete přebalit Tomáše,mamka řekla že jo. Ale odpověď která následovala od mé bývalé spolužačky mě jak se říká srazila na kolena. Řekla mamce ať si jde klidně nakoupit že se o mě postará sama že přebalovat umí že nemusí mít strach , mamka jí jen oznámila že jsem se tentokrát i pokakal jenže ona odpověděla to nevadí voda už je spravená tak to není žádný problém . Mamka jí podala čistou plenu s kabelky a řekla jí že si mě tu pak vyzvedne. V tu chvíli jsem si opravdu připadal jak batole. A se slzami v očích jsem odcházel na pospas osudu. Šárka (jak se moje bývalá spolužačka jmenovala) mě vzala za ruku a vedla mě do přebalovací místnosti kde mě položila na lehátko a začala mě pomalu svlékat,v tu chvíli mnou projelo divné brnění a ucítil jsem jak se mi začíná topořit můj ptáček. Svlékla mi kalhoty a začala mi rozepínat plénu . Pak mě omyla zadek a všimla si mého ochlupení nebylo ještě tak výrazné ale byl jsem na něj hrdý . Šárka řekla ale to je ošklivě chlupaté miminko a vytáhla z kapsy jednorázové holítko a začala mi holit okolí mého ptáčka a zadek a tím zničila poslední znak mé takřka dospělosti rázem jsem byl jak opravdové batole holí jak mimino. V tu ránu jsem se rozbrečel a Šárka sáhla do druhé kapsi a vytáhla z ní dudlík který my v rychlosti vrazila do úst se slovy snad by naše miminko neplakalo pod půjdeme za maminkou. Odmítal jsem vyjít s dudlíkem v puse ven a na můj odpor Šárka zareagovala tak že mě stáhla kalhoty a plenu a naplácala mi na holou můj pláč v tu chvíli přešel ve sténavý křik, po výprasku mě oblíkla a vytáhla s přebalovny ven kde už stála mamka s vozíkem plným nákupu. Divila se proč mám dudlík ,Šárka jí řekla že jsem brečel když mě holila a pak že jsem zlobil a dostal výprask. Cestou domů jsem se opět počůral a pokakal. Doma mě mamka    
udělala kaši a pak mě vykoupala přebalila a mohl jsem si jít hrát,zeptal jsem se mamky jestli bych nemohl jít na počítač abych se koukl  zda nemám nějaké vzkazy od kamarádů mamka mě odpověděla že můžu ale jen na hodinku pustil jsem počítač no a znáte to jak čas letí když jste na netu no co budu říkat místo hodiny s toho byli hodiny čtyři . Mamka se tam ani jednou nepřišla podívat tak jsem si naivně myslel že to bude v pohodě ale neměl jsem říkat hop dokud jsem nepřeskočil,asi to tušila nebo spíž věděla že to nedodržím . Když jsem se počítač chystal vypnout tak s náhle otevřeli dveře a v nich stála maminka s vařečkou v ruce všimla si že počítač stále běží a já sedím u něj ,v tom mamkou projel vztek a rozkřikla se že dokud u ní bydlím a ona mě živí tak jí budu poslouchat a když něco řekne tak to platí. Takto vzteklou jsem jí dlouho neviděl,křikla okamžitě to vypni a přijď do kuchyně věděl jsem že jí nemá cenu ještě víc dráždit ,počítač jsem vypnul a šel jsem do kuchyně kde namísto večeře následoval další  mamky výchovný rozhovor.“Takže  za prvé  Tomáši abys věděl tak počítač nezapneš celý týden a aby tě nelákal tak půjde s tvého pokoje do mého, za druhé pokud ti dovolím být na něm nějaký čas tak ten čas dodržíš jináč bude následovat výprask a počet překročené doby bude počet ran jak poznáš za chvilku, za třetí budeš za mnou chodit a oznamovat zda se ti chce na záchod a já určim zda tě posadím na nočník nebo potřebu vykonáš do plen jak mile se počuráš bez mého vědomí tak vtom budeš třeba celý den, v noci nadále platí jako do teď potřeba pouze do plen.“ Tak a teď ten výprask řekla jsem že tam můžeš být hodinu a tys tam byl čtyři což máme tři hodiny navíc za každou   hodinu navíc 10 ran takže to je 30 ran na holou a abys věděl jak jsem hodná tak tě nechám vybrat zda vařečka nebo pásek. Vybral jsem si vařečku ,mamka ke mně přistoupila svlíkla mi kalhoty a punčocháče a sundala nasáklou plenu a pak mi začala vyplácet  vařečkou 30ran na můj holí zadek mezi jednotlivými ranami dělala pauzy abych si výprask do syta užil. Po výprasku my dala suchou plenu a pak následovala večeře,divil jsem se že mi mamka místo lahve s kaší dala na stůl talíř. V duchu jsem si řekl že se po dlouhé době najím jak normální dospívajcí kluk a ne jak mimino ale to jsem netušil co mě čeká. Mamka přinesla kastrůlek s kaší a nandala mi pár naběraček na talíř , pak vzala lžíci a začala mě krmit , nenamítal jsem nic furt to bylo lepší než kojenecká lahev. Ale po chvilce mě přepadlo nutkání na kakání říkal jsem si počkám po jídle a pak řeknu mamce ale potřeba  neustále rostla a asi tak po minutě jsem se za krásného zvukového doprovodu pokakal . V tu chvíli mě mamka přestala krmit vzala talíř a odešla do kuchyně,za chvíli se ozval zvuk mixeru a pak přišla mamka s flaškou v ruce a říkala „myslela jsem si že jsme se jasně domluvili jak to bude fungovat s tvým chozením na WC,ale jak vidím tak ty se stále chceš chovat jak miminko tak já se tomu přizpůsobím a budu se k tobě chovat jak k miminku,takže  odteď budeš nosit plenky non stop bez možnosti použít záchod nebo nočník a zítra jdeme k doktorce oznámit že jsi se začal pokakávat.“
Hrklo to ve mně ale měla částečně pravdu začínali se mě plenky líbit a hlavně ta bezstarostnost chodit na záchod ale na druhou stranu jsem chtěl být jako každý sedmnáctiletý mladík a ty přeci plenky nenosí.

 
                     Pokračování příště:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline marco

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Karma: 4
Re: Tomášek 3
« Odpověď #1 kdy: Ledna 30, 2014, 21:37:43 »
Pěkně napsané. Jen bych možná dělal víc odstavců, takhle se ztrácím. Dostat na holou a ještě k tomu mokrou to musela bejt chuťovka.  :lol:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Tomášek 3
« Odpověď #2 kdy: Března 29, 2014, 18:07:48 »
Hej ty chyby..... :(
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline johan

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 20
  • Karma: 0
Re: Tomášek 3
« Odpověď #3 kdy: Března 30, 2014, 21:30:07 »
chtel bych to taky zazit
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Re: Tomášek 3
« Odpověď #4 kdy: Března 31, 2014, 08:06:20 »
  :D  Plienky sú úžasné a bez nich neurobím ani krok. Tiež mám rád ten ranný mokrý pocit po prebudení, ked je plienka poriadne nasiaknutá a plná.Ked som pokakaný, neponáhlam sa do kúpeľni dávať do poriadku, rád si to vychutnávam do maxima...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »