abdl starší - jen převedeno z minulého fóra, zamčeno > Dupačky, overaly, body a další oblečení

Oholení na celém těle - jak na to, čím?

(1/5) > >>

Andy:
(Sorry že to vkládám sem, ale nevěděl jsem lepší kategorii...)

Chtěl bych se zeptat jestli se tu někdo holí na celém těle... nebo aspoň na nohách, břichu... apod.

Já jsem totiž už několikrát na zkoušku se pokoušel oholit třeba nad kolenem nohu... běžným holítkem, se kterým si holívám vousy.
Bylo to příšerné. Chlouky za dva, tři dny... jak dorůstají, se potom zachytávají třeba za pyžamo. Je to nepříjemné, štiplavé, bolí to.
Také hned po oholení to docela bolí... Možná že moc tlačím na holítko těžko říct.

Já bych byl moc rád bez chlupů : )))
Teď jsem viděl nějaké ABDL fotky kde byli pózující kompletně vyholení a to se mi moc líbí!!!

Já jsem převeším AB... a ono být chlupatý... moc na AB nenavazuje. Ale to je čistě můj názor. Mě se to tak líbí, bez chlupů.

Můžete mi poradit jak na to? Co koupit, jaký je postup.

Já ani když si holím.... nepoužívám ani pěnu. Prostě se sprchuji, oholím se a je to.

boy_in_nappies:
Zkus kompletní ošetření laserem

bracesfan:
Laser je nesmysl - je to drahé, velmi bolestivé, výsledek nejistý.
Holítko je nejjednodušší - na holení nic nebolí, pouze může být kůže mírně bolestivá. Stačí použít dezinfekci jako po holení tváře - nejlépe dobrý balzám po holení. Další možnost je depilační krém - ale i to je drahé, velká spotřeba, výsledek krátkodobý a proměnlivý.
Dále epilace - voskem nebo strojkem. Vosk je nešikovný, patle se to. Epilátor je nejlepší řešení - ze začátku to sice taky dost bolí, ale zvykneš si. Při opakované epilaci je účinek docela dlouhodobý a pocit úžasný.

Andy:
bracesfan - předpokládám že máš tedy s tím zkušenost. Epilace okay.
Díval jsem se na internetu po nějakých strojcích... Je to vlastně něco co používají ženy.
Já o tom nevím vůbec nic.
Podle popisu u zboží se ty stroky používají za sucha.

V čem je ten pocit potom úžasný? Co máš přesně na mysli?

Fallen_Angel:
Zajímalo by mě, jestli má bracesfan s laserovou epilací zkušenosti, když tvrdí, že je to nesmysl. Sice zkušenosti nemám, ale myslím, že to je zdaleka nejlepší řešení. Holení se žiletkou je úplně k ničemu, už druhý den mě to štípe jak to roste, navíc to prostě píchá, tenhle způsob je katastrofa a nehodí se pořádně ani na to holení obličeje. Žádná výhra není ani vosk, nebo cukrová pasta, sice to vydrží déle a kůže je po tom příjemně hladká, ale to je tak celé. Navíc když to budeš dělat poprvé, tak máš zábavu na celý den a to nepřeháním. Další věc je, že je rozdíl si tím depilovat slabě zarostlá místa a hustě zarostlá. Já bych dal nohy, břicho a tak v pohodě. Ale dáš tím i klín? Vzhledem ke své vysoké toleranci k bolesti (a věř mi, že to bolí dost) jsem to zkusil a ano, výsledek je fajn, ale za to se s tím po malých kouscích piplat to nestálo. Takže za mě osobně vyhrává ten laser.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi