Autor Téma: Tomášek 2  (Přečteno 11263 krát)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Tomášek 2
« kdy: Ledna 13, 2014, 00:53:24 »
Druhý den brzo ráno mě probudil velký tlak ve střevech který pořad sílil zkusil jsem si prdnout a to jsem neměl dělat, protože tlak náhle povolil a celý obsah střev se mi rázem nahrnul do pleny . Koukl jsem na hodiny a zjistil jsem že je teprve půl šesté a mamka stává až půl sedmé to snad ne budu muset vydržet ještě hodinu než mě máma přebalí . Po chvíli se mi začalo chtít čůrat co jsem mohl dělat musel jsem to pustit již do dosti nasáklé pleny. Potom jsem si znova lehl do a usnul když mě přišla mamka vzbudit tak jsem koukl na hodiny a bylo půl deváté divil jsem se že mamka nejde do práce . Zkontrolovala mi pohmatem plenku a řekla že mě přebalí až po snídani já jsem hned odpověděl že chci přebalit hned že jsem se pokakal,mamka mi řekla já vím a taky to cítím ale řekla jsem až po snídani tak po snídani a nediskutuj nebo v tom budeš až do oběda. Věděl jsem že nemá cenu mamku dál rozčilovat protože když mamka něco řekne tak to platí a od doby kdy se naši rozvedli tak její slovo platí dvojnásob neposlechnutí znamená výprask na holou. K snídani jsem opět měl krupičkovou kaši ve flašce ale tentokrát měla nějakou zvláštní chuť ,řekl jsem to mamce a ta odvětila že je naprosto v pořádku a ať ji koukám spapat celou no co tak jsem jí spapal což jsem asi taky neměl dělat protože asi po deseti minutách se mi chtělo kakat znovu ještě jsem nebyl přebalený tak jsem to tentokrát bez váhání pustil a v tu chvíli přišla ke mně mamka a řekla no vida jak Tomášek pěkně kaká když se mu pomůže. Vůbec jsem nechápal jak to myslela ale bylo mi to v tu chvíli úplně fuk měl jsem jen zájem aby už mě mamka přebalila,tak jsem jí znovu řekl jestli by mě nepřebalila a začal jsem si stahovat pyžamo a rozepínat pleno což jsem už teprve dělat neměl jak jsem hned vzápětí poznal. Mamka mě hned napomenula že mi říkala že ona rozhoduje kdy mě přebalí a kdy ne a pohotově vzala z linky vařečku a dala mi na zadek přes tu podělanou plenu no moc to nebolelo ale obsah pleny se mi rozmazával všude a dokonce místy mezi nohama lezl ven . Po výprasku mě mamka vzala do koupelny a umyla mě a přebalila . Dala mi flašku s džusem a řekla že si můžu jít hrát. Moje cesta vedla rovnou k počítači abych si zkontroloval mejli. Jenže vtom mě mamka zastavila a řekla copak si mimina hrají s počítačem a donesla mi krabici s hračkami pro mimina ani nevím kde to sebrala něco asi bylo po mě a ten zbytek asi od známých. Toto budou ty dva měsíce tvé hračky na počítač budeš smět jen když budeš hodný a vysypala obsah krabice na podlahu byli tam všelijaká kousátka, chrastítka ,gumové hračky ,plyšáci ,autíčka,panenky apod. Po chvíli hraní jsem se počůral,bylo mi divný že jsem necítil žádnou potřebu čůrat že bych se někde nastydl to snad ne,chvíli jsem přemýšlel proč mě máma nutí hodně pít ale v mých myšlenkách mě přerušila mamka .Volala mě k obědu a oznámila mi že má po obědě pro mě překvapení. Chvátal jsem celí nedočkaví co to bude za překvápko. Po jídle mi mamka podala flašku s čajem a řekla mi až ho vypiji tak půjdeme nakupovat do města oči se mi rozzářili a myslí se mi prohnala velká úleva ha konečně chvíli bez plen to bude žůžo. Chvátal jsem vypít čaj a mezi tim se mamka převlíkla a řekla tak šup teď oblečeme Tomáška a přinesla do obýváku věci, ale ne to snad nemyslí vážně říkal jsem si v duchu když jsem uviděl na vrchu hromádky plenu ale myslela. No tak šup ať tě přebalím a mužem jít odporoval jsem že plenu nechci že jsem takřka dospělej a tak se po městě nebudu producírovat v pleně,ale marně dostalo se mi rázné odpovědi copak takřka dospělí lidé se běžně počůrávají v posteli asi ne viď a buď rád že ti ještě na krk nepověsim dudlíka no co jsem mohl dělat. Nechal jsem si dát plenu a vyrazili jsme do města. Venku se mi zdálo že se na mě každý kouká a snad každý vidí 17 letého mladíka  prohánějícího se po městě v pleně. A ke vší smůle jsme ještě potkali jednu mamky známou která mě doslovně rentgenovala pohledem . Ahoj  Báro to je tvůj  Tomášek ten už ale vyrostl kolik mu je . Mamka odpověděla že jo a že je mi 17 let. No to už je skoro ženich a zůstala koukat na můj rozkrok ve kterém se krásně rýsovala moje plena , a po chvíli pokračovala v rozhovoru ale jak koukám on je nějaký nemocný že nosí pleny. Ale ne vždyť víš záchod byl pro něj vždy slabá stránka , začal se znovu počůrávat . V tem okamžik jsem zrudnul asi až na zadek . Asi ještě pul hodiny si povídali co a jak  a pak se rozloučili a pokračovali jsme v cestě za nákupy. Po chvíli cesty se mi začalo chtít čůrat řekl jsem to mamce a ta mi jen řekla od čeho si myslíš že máš plenu,až dorazíme do obchoďáku tak tě přebalím . Když jsme dorazili do obchodu tak mamka hned zamířila na informace pro klíč od přebalovací místnosti. Následoval jsem jí což jsem opět neměl dělat jak se v zápětí ukázalo. Dorazili jsme k informacím kde stála zády k nám docela pěkná slečna  a na otázku co má mamka za přání odpověděla že by potřebovala klíč od přebalovací místnosti že musí  přebalit kluka . Sáhla pro klíč na věšák a otočila se a vtom mě polilo horko a zároveň mnou projelo mrazení  protože když se slečna otočila tak jsem poznal že jde o tu mojí kámošku , byla tam na brigádě. Pozdravila mě a ptala se co mám za přání já ,odpověděl jsem že nic že jsem tady s mamkou ona jen řekla aha tak se měj jo a neteče nám voda už jí sice spravují ale zatím ještě neteče takže mi nemuže opláchnout zadek mamka odpověděla že není potřeba že sem se jen počůral no prostě trapas největšího kalibru. Pak  jsme šli k záchodům kde se nacházela přebalovací místnost a mamka vzala klíč a odemkla dveře a vtom se před námi rozprostřela malá místnost opatřena velkým lehátkem s gumovou matrací a umyvadlem pod kterým byl koš na použité pleny,mamka mě v rychlosti přebalila a pak jsme šli vrátit klíč k mé hrůze jsem musel jít také protože vchod do prodejny byl zrovna kolem informací .Mamka poděkovala a  vrátila klíč,slečna jí odpověděla kdyby mě potřebovala zase přebalit tak ať příjdeme že nás pustí přes informace aby jsme nemuseli přes pokladny které byli na druhém konci prodejny.  
       Pokračování příště:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re: Tomášek 2
« Odpověď #1 kdy: Ledna 13, 2014, 09:06:26 »
Hezká povídka, díky za ní. Těším se, jak to bude pokračovat.

MS
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline karel

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 0
Re: Tomášek 2
« Odpověď #2 kdy: Ledna 13, 2014, 17:33:41 »
Opravdu moc hezká povídka. Také se těším na pokračování.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re: Tomášek 2
« Odpověď #3 kdy: Ledna 28, 2014, 11:57:45 »
Až na ty hrubky, to docela ujde. Mám pocit, že tu jsou samí repetenti neovládající ČJ
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »