Autor Téma: Lucy 2  (Přečteno 18728 krát)

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Lucy 2
« kdy: Prosince 29, 2013, 11:34:16 »
2.

Její tvář byla smutná. Dívala se na mě přímo prosebně. Já jsem zatím nic neřekl, ale její tvář už věděla, že odmítnu. Ale já ji miloval. A moc.
„Dobře lásko, budu tvoje holčička,“ souhlasil jsem.

Do tváře se jí vrátil úsměv. Byla jako dítě u vánočního stromku.
Posadil jsem se a natáhl ruce nad hlavu. Dala šaty nade mne a natahovala je.
Byl jsem naprosto nepřipravený na ten pocit. Když se materiál a krajky dotkly mého těla, projela mnou mravenčení. Bylo to neuvěřitelné.
Jane si všimla mého vzrušení. Rychle vytáhla s pod postele plenku.
„Musím tě přebalit, než bude mít moje holčička nějakou nehodu.“

Položila mě zpátky na postel a dala mi novou plenku. Potom si sedla na okraj postele.
„Pojď a klekni si přede mne.“
Samozřejmě jsem to hned udělal. Udělal by to každý, kdo by byl v mé pozici. Udělal bych cokoliv jak jsem byl vzrušený. Když jsem si před ní kleknul, roztáhla nohy a vytáhla si noční košili.
„Polib maminku holčičku, polib jí a dělěj jí šťastnou.“
Málem jsem se udělal jenom jsem zaslechl ten hlas.
Přesunul jsem hlavu k její mušličce a ucítil její vůni. Byla tak omamná. Byl jsem jako opilý. Začal jsem jí lízat.
Jane mi spustila noční košilku přes hlavu a já se ocitnul ve tmě a teple. Přes hlavu mě třela košilkou.

„Ach, miláčku, lízej maminku, lízej jako hodná holčička, udělej maminku šťastnou….hodná holčička.“
Ztratil jsem pojem o čase a myslím, že to mohlo trvat tak 15-20 minut a potom se Jane udělala. úplně jsem zapomněl, že před ní klečím v holčičích šatech a s plenou.
Jane zase vyhrnula noční košili a já to vzal jako povel, abych se narovnal.

Vypadala šťastně a vyčerpaně.

„Ach, moje malá holčička, bylo to tak krásné. Krásně jsi maminku udělala, jsi moc hodná holčička.“
Podívala se mi do očí a viděla moje vzrušení.

„Moje malá holčička musí být také spokojená,“ řekla.

Díval jsem se na ní.
„Dovol mi abych ti pomohla od toho napětí, dovol mi dojení.“
„Dojení“, co tím myslela:
Natáhla se pod postel a vytáhla gumové rukavice a světle modrou igelitovou zástěru.
Na nic jsem se radši neptal.
Když si oblékala zástěru a natahovala rukavice, asi jsem vypadal šokovaně. Vytáhla z pod postele nějaký gel.
„Pojď stoupni si přede mně.“

Vstal jsem, nechtěl jsem jí zklamat a chtěl jsem vidět co bude následovat.
Bylo vidět, že jí to baví a já jí to nechtěl kazit.

Stál jsem před ní a ona mě natočila na stranu. Jednou rukou mi rozepnula plenku. Ta mi spadla ke kotníkům a můj penis trčel před ní.
¨
„Hmmmm,“ řekla „a teď svojí holčičku uspokojí maminka.“
Rozetřela si gel na levou rukavice a její prvou rukou mě začala třít penis. Její levá ruka se přemístila mezi moje půlky. Cítil jsem jak mi prst v rukavici pomalu zajíždí mezi hýždě.
„Roztáhni trochu nohy holčičko, nech maminku, aby ti udělala potěšení.“

Její prst začal tlačit na můj anál a já tam stál v těch holčičích šatech před Jane. Bylo jsem překvapený tím co se děje, ale nějak jsem o tom nemohl víc přemýšlet.
Její pravá ruka začala rejdit na mém penisu. Zavřel jsem oči a byl jsem jako v nebi.
Jane mi zajela prstem do zadku a já otevřel pusu abych vykřiknul. Nic ze mě však nevyklouzlo. Bylo to neuvěřitelné, pomalu prstem opět vyjela ven a pak zase tvrdě dovnitř.
Jane držela penis tvrdě a já jsem se najednou propnul jako luk a udělal se do její rukavice.
Bylo to neuvěřitelné.
Podíval jsem se na Jane a ona vypadala také šťastně. Měl jsem na jazyku tolik otázek, ale nemohl jsem ze sebe dostat ani slovo.

„Líbilo se ti to holčičko?“

Snažil jsem se promluvit.

„Ano, ano, bylo to….fantastické Jane, neuvěřitelné….“

„Říkej mi „mami“, když jsem takhle oblečená.“
Měl jsem chuť se zeptat proč? Ale tenhle okamžik byl tak krásný a já ho nechtěl kazit.

„Bylo to nádherné mami, moc tě miluju.“

„Já tě také moc miluju, moje malá holčičko. A teď pojď maminka tě zase přebalí aby nedošlo k nějaké nehodě. Ale ještě předtím miláčku, vypadá to, že jsi tady nechal trošku nepořádek.“
Pokynula mi abych si znovu kleknul.
Byl jsem jako ve snu a kleknul si.
Zvedla mi k hlavě pravou ruku a v dlani pokryté rukavicí bylo moje sperma.
„Vyčisti to pro maminku miláčku. Buď hodná holčička a vylízej to.“

Ani nevím proč, ale přišlo mi to přirozené. Naklonil jsem se, ona zvedla ruku k mým ústům. Vytáhl jsem jazyk a začal olizovat svoje vlastní sperma. Podíval jsem se jí nahoru do očí a viděl v nich uspokojení. Chuť byla trochu zvláštní a slaná.

„Ach, ty jsi taková hodná holčička!“
Když jsem skončil objímali jsme se a líbali. Měl jsem pocit, že jsme spolu prožili něco zvláštního, intimního….a byla to nakonec pravda.

Lehl jsem si na postel a Jane mi zase dala plenku.

„Líbilo se ti být moje malá holčička?“
Přikývnul jsem. Bylo to neuvěřitelné, ale opravdu se mi to líbilo. Doufal jsem, chtěl jsem, abych to mohl prožít ještě.
„Líbí se ti tvoje krásné šaty?“
Znovu jsem přikývnul.

„Řekni to, děťátko, řekni, že se ti to líbí.“
Opět jsem byl vzrušený.

„Ano Jane…tedy mami. Mám rád hezké šatičky. Líbí se mi být maminky hezká holčička…“

Podívala se na mě a usmála se. Miloval jsem jí a byl jsem šťastný, že ona je šťastná.

Nakonec jsem si šli lehnout. Jane mi svlékla šaty, abych si je nepomačkal. Usnul jsem s hlavou na její hrudi a jemně jsem cucal její bradavku dokud jsem neusnul.
Ráno se mi opět chtělo na záchod. Tentokrát jsem už nad tím nepřemýšlel a udělal to do plenky. Když jsem se asi za hodinu oba probudili musel jsem se počůrat, pro Jane znovu. Udělal jsem to a ona byla nadšená. Na oběd jsme šli později do místní mexické restaurace.

Během dalších týdnů jsme si hráli na dítě a maminku několikrát. Pokaždé to bylo skoro stejné, ale i tak nesmírně vzrušující.
Kojila mě v různých polohách a jednou jsem jí mohl udělat vibrátorem. Pokaždé mě potom podojila a já slízal svoje sperma z její ruky v rukavici. Několikrát mi místo prstu do zadku strčila dokonce anální zátku. Koupila jí speciálně pro mě a byla ze začátku dost velká a bolelo mě to. Zvyknul jsem si a bylo to příjemné.

Postupně jsem se stal závislý na tomto novém sexuálním životě.
Jane chtěla abych se převlékal do holčičího čím dál častěji. Volala mi třeba do práce, že až přijdu bude všechno pro mě nachystané.
Ráno jsem mohl čůrat do plenky, ona měl potom umyla ve sprše a potom jsme teprve šli do práce.
Přikoupila mi další holčičí oblečení. Měl jsem punčochy, čepičku, baret, rukavice, botky. Dokonce jsem spal v noční košilce. Oba jsme byli velmi, velmi šťastni.

Takže vlastně ani nevím proč jsem začal o celé situaci uvažovat. Uvědomil jsem si, že jsme se milovali před více než měsícem. Víte co tím myslím, klasický sex, klasické milování muže se ženou. Nemohl jsem si pomoci, ale připadalo mi, že mi něco chybí. Nevěděl jsem přesně co, ale cítil jsem to. Vím, že jsem oba byli šťastni, ale?
Jane byla tak moc šťastná a já věděl, že kdybych něco namítal zranil bych jí. Ona mě prostě nyní měla za svoje dítě a byla spokojená. Dokonce i kamarádi si všimli, že je nějaká spokojenější. Nechtěl jsem to zkazit.
Na druhou stranu mě se to také líbilo. Přišel jsem domů a byl jsem objímán a laskán od milované ženy, cítil jsem se chráněný. Dokonce i čůrat do pleny se mi líbilo, bylo to uklidňující a hlavně pohodlné.

To se však mělo brzo změnit.

Jeden pátek jsem přišel z práce domů, dal si rychlou sprchu a šel se převléknout. Moje „dětské“ oblečení jsem měl připravené na posteli.
Za prvé jsem si vzal anální kolík nanesl trochu gelu a zastrčil ho vleže do zadku. Přes to jsem si obléknul plenku a přes ní růžové gumové kalhotky. Ujistil jsem se, že kalhotky drží těsně kolem pasu a stehen.
Potom jsem si nazul  růžové vlněné kotníkové botičky a stuhy zavázal kolem kotníků. Nešly stáhnout. Vyndal jsem žluto-bíle šaty a natáhl je přes hlavu. Zapnul jsem si nabíraný límec a zvedl nahoru klobouček. Vlasy jsem si natlačil pod klobouk a zavázal stuhu pod bradou.
Podíval jsem se na sebe do zrcadla. Bylo to divné. Divný pocit.
Podíval jsem se na sebe znovu. Znovu jsem se upravil, aby „maminka“ byla spokojená. Byl jsem vzrušení. Potom mi to došlo. Já jsem to začínal milovat. Já jsem miloval být oblečený jako malá holka. Ty materiály, ty cetky ten klobouček, to všechno mě vzrušovalo. Chtěl jsem být maminčina hodná holčička.

Posadil jsem se na postel a strčil si do pusy dudlík. Byl to dudlík, který byl ve tvaru penisu. Jane mi ho koupila a řekla, že to byl jediný dudlík, který prý v obchodě našla. Pochyboval jsem o tom.
Jednou když jsem před ní onanoval strčila mi ho do pusy a řekla mi abych ho cucal. Milovala když jsem ho potom cucal.

Za asi 20 minut přišla Jane nahoru do ložnice.
Byla elegantně oblečená, nakonec jako vždy. Měla černobílý kalhotový kostým a bílou halenku. Vypadala ohromně.

„Ach, moje malá holčička cucá svůj dudlíček, ty jsi tak sladká.“

Posadila se na okraj postele a já si klekl si před ní. Natáhla ruku a pohladila mě.

„Já jsem tak šťastná,“ řekla „ty jsi tak krásné miminko a když vím, že to děláš kvůli mně cítím se tak skvěle,“ usmála se.
Spustila ruku a začala mi masírovat bradavku přes šaty.
„A je dobře, že vidím, že moje holčička je také šťastná.“

Povzdechnul jsem si a vypadnul mi dudlík. Její dotyky na mě působily jako elektrický proud. Byl jsem vzrušený.

„Teď mě pozorně poslouchej. Chci abys přišel ke mně a lehl si na můj klín.“

Udělal jsem co chtěla, Lehnul jsem si na záda a hlavu si položil na její klín. Usmála se a její ruka zajela k mému rozkroku. Pohladila mě přes gumové kalhotky a její ruka tlačila na můj ztopořený penis. Přejížděla přes něj tam a zpátky, tam a zpátky. Byl jsem v extázi.

„Je tady něco co ti musím říct a co se týká naší společné budoucnosti. Nějakou dobu jsi byl moje děťátko a já jsem velmi šťastná. Opravdu. Je to nádhera a já jsem ráda, že se ti to také líbí. Miluju tě moc a moc moje malá holčičko.“

Byl jsem také šťastný, ležel jsem, ale Jane pokračovala. Vyrazilo mi to dech.

„Je tady ovšem ještě jedna věc, kterou potřebuji mít ve svém životě. Chci, abys mě pochopil. Miláčku já musím milovat. Skutečně milovat, já musím zažít ten pocit.“

To jsem chápal, já to cítil stejně.

„Ano Jane,“ řekl jsem a cítil se tak šťastný „já to chápu. Přemýšlel jsem o tom také a je mi jasné, že nám oběma něco chybí. Nechtěl jsem ti ublížit a proto jsem o tom nemluvil. Ale máš pravdu, život nejsou jenom naše hry, ale potřebujeme i lásku.“

„Moje malá holčičko. Myslím, že jsi mě moc nepochopila. Samozřejmě, že tě moc miluju. Chci tím říct, že jsi moje všechno, opravdu. Maminka pro tebe udělá všechno. Ale teď, teď jsou moje miminko, moje malá holčička.“

Byl jsem zmatený. Co tím myslí?

„Můj miláčku, já potřebuju muže, aby se se mnou miloval. Potřebuju prostě chlapa a né jenom svoje malé mimino. Je na čase abych si našla nového muže a tobě nového tatínka.“

Moje srdce bilo rychleji než je možné. Nevím čím to bylo, ale najednou jsem se rozbrečel.

„Ach moje holčičko, neplakej,“
Přitáhla si mě k hrudi.
„Neboj se, budeme mít pořád naše malé „dojící“ chvilky. Neboj. Budeš oblečený jako holčička celou dobu, neboj. Ale pochop, že já jsem stále žena a potřebuju muže. A ty jsi nyní v mých očích malá holčička, miminko.“
Nepřestával jsem brečet.
„Všechno bude v pořádku, šššššš,“ chlácholila mě.

Chtěl jsem protestovat, chtěl jsem se bránit, snažil jsem se něco říct.
„Jane, prosím! Tohle není to co jsem chtěl…..já…já tě miluju,“ vzlykal jsem „já…já chci být zase tvůj manžel…prosím nedělej tohle…nedělej!“

Její pohled a úsměv byl uklidňující. Její slova už ne.

„Ach holčičko. Jsi tak sladká, ale opravdu, opravdu jseš nyní moje holčička. Podívej se na sebe. Každý víkend pospícháš, abys sis vzal svoje holčičí šatičky. Musíš nosit plenky. Buďme k sobě upřímný. Žádný mě známý muž takové věci nedělá. Vlastně jsi moc šťastný.
Až tu bude tvůj nový tatínek, můžeš si dělat svoje věci, neboj všechno bude OK. Jenom musíme ještě nakoupit nějaké šaty a budeme mít skvělé „prázdniny“. Vím, že se ti to zalíbí. Teď ti osuším očička a všechno bude dobré…šššš. A ty tady teď počkáš asi hodinku na maminku spolu se svojí chůvou.“

„Cože,“ nevěřícně jsem vykřiknul.
„Ano miláčku, je tu ještě jedna věc. Tvůj nová tatínek a nová chůva jsou Derek a Sandra!“

Nemohl jsem déle držet slzy. Znovu jsem začal plakat.
Derek a Sandra byli naši dlouholetí přátelé. Byli jsme si velmi blízcí, ale nikdy by mě ani nenapadlo jim říkat o našem intimním životu. Proč to proboha Jane udělala. Sandra byla její nejlepší kamarádka, ale já s Derikem jsme nijak velcí přátelé nebyli.

„Ale, ale miláčku klid. Derek souhlasil se vším a nikdo jiný se  o tom nedozví neboj. Sandře nevadí když s ním budu spát. Navíc já a Sandra jsme byli na universitě milenky. Nikdo to o nás nevěděl. Je jasné, že my dva teď už nebudeme spát spolu v ložnici, ale Derek už má pro tebe připravenou krásnou postýlku a dále jí do volného pokoje. Oh, to bude tak krásné, budeme rodina.“

Byl jsem naprosto zděšený. Tohle bylo příliš. Počůral jsem se. Nemohl jsem to udržet. Dospělý muž….jako nicka…jako mimino. Zavřel jsem oči abych zakryl tu trapnost.

„Ach moje lásko, Lucy se počůrala?“

„Lucy?“

„Ano, Lucy. Rozhodli jsme se, že to je tvoje nové jméno. Vlastně to byl Sandry nápad, ale i nám se to jméno líbí.
Teď tě přebalím a potom už to bude dělat Sandra, jako tvoje chůva. No tak pojď osuším ti oči ať jsi připravená.“
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re: Lucy 2
« Odpověď #1 kdy: Prosince 29, 2013, 23:29:00 »
Opět velice zajímavé už se těším jak tohle dopadne
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline holit

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 110
  • Karma: 1
Re: Lucy 2
« Odpověď #2 kdy: Prosince 30, 2013, 08:11:25 »
Hezky :-)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Kobor9

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 55
  • Karma: 0
    • http://www.indoclix.com/index.php?ref=Serisa
Re: Lucy 2
« Odpověď #3 kdy: Prosince 30, 2013, 19:00:35 »
Diky moc, cením si  tvoju prácu s prekladom.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline jožik

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 22
  • Karma: 0
Re: Lucy 2
« Odpověď #4 kdy: Prosince 31, 2013, 11:38:01 »
Odkiaľ je pôvodná poviedka?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline nikos28

  • Jsem modrej
  • 50 a více
  • *
  • Příspěvků: 82
  • Karma: -2
Re: Lucy 2
« Odpověď #5 kdy: Ledna 02, 2014, 23:57:16 »
moc krasna povidka.tesim se jak to bude dal...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline babyj

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 16
  • Karma: 0
Re: Lucy 2
« Odpověď #6 kdy: Ledna 07, 2014, 19:35:30 »
Veľmi pekné, už sa teším na pokračovanie.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re: Lucy 2
« Odpověď #7 kdy: Ledna 09, 2014, 16:41:48 »
Já už se taky těším na pokračování,nádherné.Tady vidíme,jak my muži podléháme ženám.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline DP

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 0
Re: Lucy 2
« Odpověď #8 kdy: Ledna 09, 2014, 21:04:05 »
Dobré, je to i dál?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline nikos28

  • Jsem modrej
  • 50 a více
  • *
  • Příspěvků: 82
  • Karma: -2
Re: Lucy 2
« Odpověď #9 kdy: Února 28, 2014, 18:02:28 »
porad se chodim divat zda bude pokracovani a stale nic...je to moc hezky pribeh...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »