Autor Téma: Lucy 1  (Přečteno 14210 krát)

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
Lucy 1
« kdy: Prosince 26, 2013, 18:26:07 »
Volný překlad abdl@seznam.cz


Jsem si jistý, že většina z vás někdy experimentovala v ložnici. Ovšem to, co se stalo u nás mě navždy poznamenalo.

Svojí ženu jsem vždy miloval. Před svatbou i po svatbě. Po svatbě snad ještě víc. Dělal jsem co jsem mohl, aby se cítila ve vztahu spokojeně. I když jsme byli oba unaveni z práce, vždy jsem si našel čas na to, abych třeba uvařil, nebo umyl nádobí. Manželka to oceňovala. Moji přátelé se vždycky divili, jak si mohla tak krásná žena najít takového chlápka jako jsem já a její přítelkyně jí zase říkali, že by chtěli mít manžela jako jsem já.

Jednoho dne jsem ležel na pohovce a odpočíval jsem. Byl jsem šíleně unavený, vrátili jsem se oba pozdě domů a vypili asi půl láhve vína. Byl jsem už vykoupaný a po večeři, ale únava mě přemáhala.
Ležel jsem na zádech na jejím klíně. Jane se na mě usmála a její prsa se dmula nad mojí hlavou jak dýchala. Zavřel jsem oči na pár vteřin a když jsem je otevřel Jane si přitáhla mojí tvář ke své hrudi.

„Ach, moje dětátko je unavené?“

Bylo to tak uklidňující. Nevím jestli to způsobovalo teplo, které sálalo z jejich rukou, nebo její tichá hlas. Cítil jsem se jako v ráji.

Hlavou jsem jemně kývnul na její otázku a dal jsem jí slabý polibek na ňadra přes její halenu.
Cítil jsem se tak malý v jejích rukách. Strašně rád bych zavřel oči a cítil jak mě hladí.
Cítil jsem jak její prsty zajely do mých vlasů a druhá ruka sklouzla pod tričko na hruď a hladila mi bradavky. Bylo to skvělé.

„Líbí se ti to, miláčku?“ zeptala se.

Znovu jsem přikývnul a otevřel oči.
Opatrně vytáhla svojí ruku z mojí hlavy a rozepnula si halenku. Když jsem zahlédl saténovou podprsenku byl jsem vzrušený. Stáhla si dolů ramínko podprsenky a její prsa byla volná. Moje ústa začala instinktivně sát nejbližší bradavku.
„Ach moje děťátko,“ vykřikla a položila si hlavu na pohovku.
Při pomyšlení, že jsem „její dítě“, jsem se usmál a dál něžně cucal bradavku. Chtěl jsem, aby se jí to líbilo. Byl jsem vzrušený a její ruka mi zajela mezi nohy. Můj penis byl tvrdý.
Začala mě masírovat přes kalhoty, Masírovala čím dál intenzivněji a já cítil, že to dlouho nevydržím.

„Ano, ano děťátko, udělej se, udělej,“ v očích měla rozkoš a tlačila mi druhou rukou tvář do své hrudi. To se nedalo vydržet a já se udělal do kalhot.

Po chvíli jsme  se smáli s povídali si. Jane byla ráda pod kontrolou – v sexu. Milovala, když měla svázané ruce za zády zatímco jsem jí to dělal zezadu. Nicméně teď se jí líbila i opačná role – měla pod kontrolou mě. Řekla mi to.
Mě to rozhodně nevadilo. Často jsem si představoval jak je oblečená v latexovém obleku, já přivázaný k posteli a ona mě znásilňuje.
OK, není to moc originální, ale o to přeci nejde.

Chvíli všechno probíhalo normálně tak jako vždycky.
Až asi za týden, když jsem po večeři uklidil kuchyni na mě Jane zavolala z pokoje.

„Děkuju ti miláčku. Chce si teď moje děťátko odpočinout?“ usmála se koketně.
Hned jsem to pochopil a lehl jsem si na pohovku s hlavou v jejím klínu jako před týdnem. Jane neztrácela čas a rozepnula si blůzu. Odhalila úplně novou podprsenku a potom rozepnula zip a jedno prso bylo venku.
Byl jsem překvapený – koupila si kojící podprsenku. Můj údiv byl krátký. Během pár vteřin jsem sál její bradavku a teplo, které z ní sálalo mě dostalo do varu. Rozepnula mi zip u kalhot a vytáhla muj tvrdý penis ven. Přestal jsem sát a podíval se dolů. Její prsty pevně svíraly můj penis a třely ho. Slyšel jsem jak vzrušeně oddychuje. Potom najednou její ruka zmizela a já otevřel oči. Měla ruku za zády a najednou vytáhla svoje saténové růžové kalhotky. Vypadala v nich vždycky skvěle. Položila mi je na penis a začala ho masírovat těmi kalhotkami.
Oh, ano – pomyslel jsem si. Musela vidět tu rozkoš v mých očích.

„Pojď, dokončíme to spolu děťátko,“ řekla a její ruka chytila mojí a dala mi jí na penis. Ovinula svoje prsty přes moje a společně jsem drželi můj penis. Naše ruce se pohybovaly nahoru dolu a posouvaly satén proti mému penisu. Bylo to neuvěřitelné. Byl jsem jako omámený. Její druhá ruka mě opět přitáhla k prsu a já začal opět cucat bradavku. Naše ruce pracovaly rychleji a rychleji.
Jane mezitím stáhla svojí ruku z mé a mého penisu a rozepnula si druhé prso. Začala si masírovat a tahat bradavku, zatímco já jsem cucal její druhou a přitom onanoval s jejíma kalhotkami.

„Ach, ano!“ vykřikla „udělěj se pro mě, děťátko…prosím!“

To nešlo nesplnit, i kdybych chtěl. Tělo se mi zatřáslo v křeči a moje semeno pumpovalo do jejích kalhotek.
Oba jsme se uvolnili. PO několika panácích koňaku jsme byli opět na pohovce a povídali si a smáli se.
Jane se líbilo, když jsem hrál roli jejího dítěte. Sami jsme žádné dítě neměli, byli jsme příliš pracovně vytíženi a byli jsme mladí. Dohodli jsem se, že na dítě máme ještě čas.
I když tady šlo o sex, Jane chtěla, abychom si víc takhle hráli a abych byl častěji „její dítě.“
Miloval jsem jí a nebyl důvod jí něco takové nesplnit. Jane měla obavu jestli mi submisivní úloha nebude vadit, ale já jsem řekl, že jde o příjemnou změnu oproti mému zaměstnání, kde jsem ve vedoucí pozici. Jane byla očividně spokojená.

Příští večer jsme byli zvědaví a dívali jsem se na internetu an věci okolo této sexuální záliby. Už dříve jsem slyšeli, že existuje něco jako Adult baby fetiš, ale očividně jsme toho nevěděli mnoho.
Byli jsme s notebookem na posteli v ložnici a smáli se některým věcem na které jsme narazili. Když jsem šel dolů do kuchyně, abych udělal kávu Jane mi schválně nahlas četla některé příběhy z webu „Chůvy a matky“, kde třeba manželé hráli 100% dítě. Byl jsem si jistý, že by Jane nechtěla utírat můj zadek a měnit pleny! 

O pár dnů později jsem se doma sešli poměrně brzy, už asi v 18°°. Jane už byla doma, když jsem přijel a měla nějakou práci v ložnici. Zakřičel jsem na ní pozdrav, uvařil si v kuchyni kávu a začal krájet zeleninu na večeři.
Když jsem začínal vařit, slyšel jsem znělku vypínání počítače a kroky po schodech. Jane sešla po schodech a zadívala se na mě.

„Chtěl by jsi být dneska moje děťátko?“ zeptala se smyslně.

Odpovědět jsem mohl okamžitě, byl jsem nadržený. Ale schválně jsem udělal významnou pauzu.
„Hmm, to by bylo fajn,“ řekl jsem s úsměvem.
„Jenže tentokrát by jsi mohl udělat pro mě i něco navíc.“

„Samozřejmě miláčku, cokoliv,“ odpověděl jsem a byla to pravda.
Její tvář se rozzářila.
„Dobře, koupila jsem nějaké věci, ale musíš mi slíbit, že spolupracovat, jinak by to nemělo smysl “
Byl jsem vzrušený. „O co šlo?“.
„samozřejmě Jane, víš, že pro tebe udělám cokoliv“ odpověděl jsem.

„Skvělé, takže já ti teď pomůžu s večeří.“
Potom co jsme dojedli sedl jsem si na pohovku s kávou, Jane si sednula vedle mě.
„Večeře byla skvělá, děkuji ti, že se o mě tak staráš,“ řekla Jane.
„Víš, že to dělám z lásky,“ odpověděl jsem.

„Takže, teď můžeš být moje speciální děťátko. Dej mi půl hodiny, abych se připravila v koupelně a potom se také umyj a přijď nahoru.“
Sexy úsměv mě nažhavil a Jane potom zmizela do koupelny. Dopil jsem kávu a položil se na pohovku, kde jsem přemýšlel o tom, co si pro mne připravila.
Potom jsem se šel také osprchovat. Oblékl jsem si župan a šel jsem do ložnice. Jane byla na posteli v jejím bílém negliže.

„Pojď si lehnout vedle mě, moje dítě,“ řekla.
Nečekal jsem. Sundal jsem si župan a lehl si na postel na záda. Bylo vidět jak jsem vzrušený.
„Moje děťátko se musí uklidnit, aby si mohlo vychutnat všechno co mám pro tebe připravené.“
Byl jsem šíleně nadržený, ale snažil jsem se uklidnit.
Jane vytáhla z pod postele plastovou lahvičku.
„Dětský olej. Musíme děťátko namazat.“
Bylo neuvěřitelně těžké neejakulovat, když celé mé tělo natírala dětským olejem. Zatlačila mi ruku pod zadek a natřela mi prstem i okolí análu.
Líbilo se mi to.
Podívala se na mě s tím krásným úsměvem a opět se sehnula pod postel. Něco zvedla. Plena?!! Můj obličej ukázal moje překvapení.

„Ach, moje děťátko. Maminka ví, že je nechceš nosit, ale všechny děti musí mít plenky, aby se zabránilo nehodě. A my nechceme ušpinit postýlku, že ne?“

Moje napětí povolilo a já se uklidnil. Tohle všechno byla součást té její hry. Chtěla mě přebalit, tak ať to udělá. Slíbil jsem přeci, že budu spolupracovat. Byl jsem zase vzrušený. Kdybych měl být upřímný, udělal bych pro ní cokoliv by si řekla.

Nadzvednul jsem zadek a ona pode mne dala jednorázovou plenu. Bylo to příjemné, že se o mě takhle starala.
„Já vím co teď moje děťátko potřebuje,“ řekla a rozepnula svoje negližé. Její ňadra se objevila u mojí hlavy. Položila se ke mně a já věděl přesně co mám dělat. Natáhla ruku a dala jí pod mojí hlavu. Přitáhla mi hlavu k její hrudi a její bradavka mi vklouzla do úst. Omotala ruce kolem mojí hlavy.

„Ano, to je ono,“ vykřikla.
Moje ruka sáhla dolů k pleně a zanořil jsem ruku pod elastický pásek. Byl jsem šíleně nadržený a musel jsem si od toho pomoct.

„Ne, ještě ne ještě prosím vydrž,“ řekla Jane.
Poslechnul jsem, ale bylo to šílené.
Po několika minutách se ode mne odtáhla a já jsem přestal cucat její bradavku. Chtěl jsem jí a ona mě určitě také. Přitáhnul jsem se k ní a ona se znovu odtáhla.
„moje malé miminko, chci abys mě sledoval. A mezitím si dej ruku do plenky a dělej si to.“
Slezla z postele a moje ruka zajela do mé plenky. Začal jsem se třít.
Pozoroval jsem Jane jak obešla postel vzala křeslo a dala ho vedle mě. Sedla si do křesla a roztáhla nohy. Položila je na opěradlo křesla. Byla tak krásná v té noční košili. Zvedla lem a odhalila svojí mušličku.
„Ona se oholila, celá,“ bylo první čeho jsem si všimnul.
Další věc mě trošku šokovala.
Vytáhla z pod postele tenký vibrátor. Ten jsem u ní nikdy předtím neviděl. Zasunula ho lehce do mokré mušličky.
„Chci abys ses na mě díval, moje dítě, sleduj svojí maminku.“
Bylo to šílené. Vypadala tak sexy, když se obdělávala tím vibrátorem a vzdychala. Moje ruka rejdila v mojí pleně.
Vzdychala čím dál hlasitěji a rychleji.
„pojď mimino, udělej se s maminkou, dělej,“ vykřikovala.
Onanoval jsem jako zběsilý a když přestala dýchat a otevřela pusu, udělal jsem se do plenky taky.
Chvíli trvalo než jsme oba popadli dech.
Za chvíli jsme již oba usínali v posteli v objetí. Bylo to úžasné, normálně jsem se vždycky udělal do Jane, ale tohle také nebylo špatné. Ne, bylo to dokonce skvělé. Nová skvělá zkušenost. Usnul jsem s připitomělým úsměvem na tváři.

V sobotu ráno jsem se vzbudil jako první. Jane ležela částěčně na mě a spokojeně oddychovala. Vypadala tak spokojeně, ale jí musel na záchod.

„Jane…Jane miláčku, můžeš se kousek odsunout? Musím vstát.“
Ona se místo toho na mě navalila ještě víc.
„Co se děje, lásko?“
„Musím na záchod, můžeš mě pustit prosím?“
Zmlkla. Myslel jsem, že znovu usnula, ale ona po chvíli na mě pohlédla a vypadalo to, že je vzhůru.
„Nemusíš na záchod, máš plenku.“
„Jistě, to je velmi vtipné miláčku, ale můžeš prosím ze mě slézt?“
Její tvář byla vážná, ona to za vtip zřejmě nepovažovala.

„Prosím  Tome, jenom pro mě, vyčúrej se do plenky, jenom pro mě.“
Co to k sakru bylo. Ona vážně chce, abych se počůral? Co to znamená? Copak chce fakt dítě? Co to četla na tom webu? Byla tak šťastná, když sjem byl „její dítě“. A já chtěl, aby byla šťastná.
Ztěžka jsem polknul a pomalu kývnul hlavou. Usmála se a bylo vidět, že se jí ulevilo.
Dal jsem svůj penis někam doprostřed pleny, kde jsem si myslel, že nic neunikne a potom jsem čekal. Potom co strávíte většinu svého života na záchodě, nejde čůrání pod sebe tak lehce.
Snažil jsem se uvolnit. Jane mě nechala být.
Po několika minutách jsem se konečně uvolnil natolik, abych se vyčůral. Ten pocit byl divný. Celková úleva mého močového měchýře, teplo stékající po mých stehnech a rozpaky, které jsem cítil.
Jakmile Jane slyšela zvuk moči dopadající do pleny, pevně mě objala.

„Ach, miláčku to je perfektní, ty jsi opravdu moje děťátko. Děkuji ti moc, moc tě miluju.“
Pevně držela mojí hlavu na její teplé hrudi.
„moc svoje děťátko miluju.“

Během příštího týdne jsem měli oba moc práce a domů jsme se vraceli příliš unavení. Milovali jsme se jenom dvakrát. Ačkoli to byl hezká sex, ani se nepřiblížil naší „Baby“ epizodě z minulého týdne.
Nechápejte to špatně, bylo to skvělé, ale já jsem se těšil až budeme trochu míň unaveni a budeme na sebe mít trochu víc času, abych si mohli zase hrát. A jsem přesvědčený, že Jane po tom toužila také.

Nakonec v pátek jsem po dlouhé pracovní schůzce dorazil domů.Věděl jsem, že v sobotu tím pádem nebudu muset pracovat.
Jane nebyla doma a v kuchyni jsem našel vzkaz, že šla nakupovat a vrátí se asi za hodinu. Psala, že bychom si mohli zajít někam na večeři, abychom nemuseli vařit doma.
To byl skvělý nápad a já rezervoval dvě místa v naší oblíbené restauraci. PO rychlé sprše jsem se převléknul do županu a lehnul si k televizi. Musel jsem usnout.

„Hej ospalče, vstáváme.“
Byl jsem zmatený a uvědomil jsem si, že se Jane vrátila. Snažil jsem se otevřít oči.

„Jdu se převléct, předpokládám, že jsi zamluvil stůl na osmou jako obvykle. Máme nejvyšší čas.“
Nakonec se mi podařilo zaměřit zrak akorát abych stihnul vidět Jane na schodech. Pochopil jsem, že se musím také převléknout a vybehnul jsem za ní. Když jsem vešel do ložnice Jane něco dávala pod postel.
„Co to děláš?“ zeptal jsem se.
„Ale, nic,“ řekla, ale bylo vidět, že něco skrývá.

„Ve skutečnosti, bych, ale od tebe něco potřebovala.“
„Dobře, o co jde?“ zeptal jsem se.
„Chci, abys šel dneska na večeři v mém spodním prádle.“
Musel jsem vypadat hodně zmatený.

„Vím, jak se ti líbilo moje saténové prádlo. Chtěla bych se dneska v noci dobře pobavit a myslím , že tohle by mohl být dobrý začátek.“
Její obvyklý sexy úsměv mě přesvědčil, že to bude v pořádku.
Podala mi kalhotky, které si právě sundala. Materiál byl lesklý satén a byly modré. Když jsem si je natahoval měl jsem husí kůži. Byly teplé a já cítil vůni její kundičky.

Bylo těžké přinutit se jít do té prokleté restaurace, ale nakonec jsem šli.
Jídlo bylo skvělé a já byl celou dobu vzrušený. Pokaždé, když jsem se pohnul satén jsem cítil na svém penisu. Jane se mě začala pod stolem dotýkat nohama a já myslel, že exploduji. Nakonec jsem to vydržel. Věděla přesně co dělat a vypadala spokojeně, když viděla moje vzrušení.

Když jsme dorazili domů šel jsem připravit kávu. Jane odešla do koupelny. Zapnul jsem televizi a pokusil se relaxovat – ale nešlo to. Byl jsem šíleně vzrušený, dokonale jsem podlehnul jejímu kouzlu, bylo to jako by nade mnou měla moc.
Jane vyšla z koupelny jenom v noční košilce. Dívali jsme se na sebe a vzrušení mezi námi jenom jiskřilo.
„Jdeš se mnou děťátko,“ řekla a začala stoupat po schodech nahoru.
Nechal jsem kafe, a následoval jí.  Moje srdce prudce bušilo. Měl jsem dojem, že omdlím.
Za chvíli jsem opět ležel na posteli, nahý a na sobě jenom její kalhotky.
Jane si nadzvedla košilku a dala mi k dispozici svoje bradavky. Začal jsem je olizovat a sát. Miloval jsem to.
Jane se vzdálila a sáhla opět pod postel. Věděl jsem, že to bude zase plena. Ale tentokrát to bylo něco jiného.
Vytáhla šaty. Růžovo bíle saténové holčičí šaty plné krajek.

„Ach, moje lásko, moje děťátko, buď moje malá holčička.“
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline kamzub

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 160
  • Karma: -1
Re: Lucy 1
« Odpověď #1 kdy: Prosince 27, 2013, 22:16:45 »
hezký začátek...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re: Lucy 1
« Odpověď #2 kdy: Prosince 28, 2013, 00:42:35 »
Moc hezký a slibný začátek taky bych chtěl podobnou ženu která by mě balila do plín.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re: Lucy 1
« Odpověď #3 kdy: Ledna 09, 2014, 16:15:31 »
Fakt je to pěkné a tu ženu by jsme chtěli asi všichni,ženy zase muže o které by se takhle taky starali.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline karel

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 27
  • Karma: 0
Re: Lucy 1
« Odpověď #4 kdy: Ledna 10, 2014, 22:00:06 »
Opravdu moc pěkný začátek.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »