Autor Téma: Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?  (Přečteno 12001 krát)

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re: Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?
« Odpověď #15 kdy: Ledna 04, 2014, 00:43:44 »
Já to s těmito stránkami moc nevidím. Skoro se tu nic neřeší, srazy nejsou. Každý tu má plno řečí, přitom i blbej WordPress by novou a lepší stránku splodil za jedno odpoledne.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?
« Odpověď #16 kdy: Ledna 04, 2014, 00:45:39 »
Není to o stránce. Může to bejt jakejkoliv systém, může to bejt jakákoliv barva, může to bejt cokoliv, ale tady problém fakt není. Proč si to všichni myslíte? Zamyslete se. PHPbb forum přejde na jakýkoliv jiný systém. Budete sem chodit častěji? Ano? Ne, asi ne. Je to o aktivitě. A někdo musí začít :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?
« Odpověď #17 kdy: Ledna 04, 2014, 13:53:44 »
Citace: "komisar"
nechápu proč by se furt mělo něco rušit.

To bude mozna i o penezich, i kdyz tech cca 50 - 60€/rok za domenu neni zas az tak moc, tak treba pro me to neni ani plna nadrz do auta a tam uz to o tech penizch muze i bejt. Ja majiteli domeny do srajtofle nevidim.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?
« Odpověď #18 kdy: Ledna 06, 2014, 06:21:51 »
Trochu oprava, doména stojí 235 ,- / rok. Hosting cca 90 Kč měsíčně, tj. cca 1000 Kč ročně. Hosting na webzdarma je zdarma, jde ale koupit démenu, tak by byla cena za pouhou doménu. Ovšem samozřejmě je to o kvalitě.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline kluk-v-plenkach

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 85
  • Karma: -2
Re: Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?
« Odpověď #19 kdy: Ledna 06, 2014, 10:52:01 »
Jste nějak z drahého kraje :-D U Wedosu stojí doména s DPH 151,-Kč a hosting 30,25Kč s DPH na měsíc ;-) Sám tam hostuji, hostuje tam spousta lidí a nestěžují si :) A díky partnerskému programu je možné si na provizích i něco vydělat, takže to může pokrýt náklady.
« Poslední změna: Ledna 06, 2014, 16:03:23 od Bibinko »

Offline komisar

  • Banánek
  • 10 a více
  • *****
  • Příspěvků: 31
  • Karma: 0
Re: Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?
« Odpověď #20 kdy: Ledna 08, 2014, 23:37:00 »
Já samozřejmě řeším že než aby se to tady rušilo jak je v poslední době obvyklé, raději to tu budu platit a nechám žít. že sem chodím a moc nepřispívám neznamená že jsem nedůvěryhodný. Prostě jsem se ozval aby se vědělo že existuje někdo kdo má zájem to tady udržovat i kdyby sem nechodil nikdo, jen z recese a historické hodnoty.
Majiteli napíšu a uvidím. A klidně se sejdu osobně.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline babyika

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 34
  • Karma: 0
Re: Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?
« Odpověď #21 kdy: Ledna 09, 2014, 23:21:32 »
Kdysi jsem se snažil zde být aktivní, ale byl jsem označen za lháře jedním uživatelem a od té doby už jsem ztratil asi to nadšení z toho, že bych se chtěl angažovat . Někdy se zajdu podívat, co se tu děje, ale nechci se už svěřovat se svými zážitky , které mám díky tomu, že plínky nosím. Jsem každodenní uživatel plínek , mám je rád  a nechci, abych se musel obhajovat před nějakým rejpalem, Proto už nepřispívám a tento příspěvek je po velmi dlouhé době,Přeji všem, aby si dopřáli vše, co mají rádi a přáli to i ostatním.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »