Autor Téma: Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?  (Přečteno 12000 krát)

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?
« kdy: Prosince 22, 2013, 07:48:54 »
Intro
Protože zrušení fóra je jen část celkového problému, pokládám za důležité otevřít ještě toto téma. A to nejen kvůli důležitosti tohoto příspěvku, ale také proto, že zrušením fóra aktivita komunity klesne na úplnou nulu = pak teoreticky komunita zanikne. A to není to samé, co zrušení fóra. (Že jsem si teď krásně protiřečil? :) )

Je škoda, že komunita ABDL už není tak aktivní jako dříve. Ptám se. Odpovídám. A odpovědí je několik. Může to být členy, kteří již nemají potřebu se svěřovat, být aktivními a svou zálibu si nechávají pro sebe. Pak s tím těžko něco uděláme. Ale pokud jsou důvody jiné, pravděpodobně takové, že členům chybí motivace být aktivní, pak s tím něco uděláme!

Teď přesně vím, co se vám honí hlavou. Nováček. Těch tu bylo, kteří přišli, byli nadšeni a snažili se pro komunitu něco udělat, ale pak to vzdali. Ano. Ale je tu něco, co vidět nemůžete. Realita je zkreslená. Nic není tak, jak vypadá. Vše je relativní. Nikdy nesmíte věřit tomu, co vidíte. Musíte zapojit smysly. Přemýšlet. Všímat si detailů.

ABDL komunitu sleduji již dlouho. Jsem ten, který to ale nechce vzdát. Nyní mám v rukávě několik es, které by komunity mohly opět nastartovat. Brzy začnu rozdávat karty. Jak s nimi naložíte je na vás. Svými kroky ale ovlivníte další vývoj. A doufejme, že k lepšímu. Pokud se to povede, bude to velké.

Nebojte se přijímat výzvy. Je tu někdo, kdo nastartuje tu první etapu. Po dlouhém několikaletém přemýšlení jsem si už jist, že komunita se dá nejen zachránit, ale i rozrůstat. Není důležitá tvář lidí, kteří udělají první kroky. Je důležitá myšlenka a názor. Soustřeďte se na to, co přijde. Zapojte se. Diskutujte. Nebojte se výzev. Zachraňme komunitu!

Začnou se objevovat první kapičky. Z toho za chvíli bude potůček, říčka, řeka. A vy budete těmi, kteří komunitu společně zachrání. Já jen nenápadně vždy vypustím nějakou tu kapku, indicii, výzvu. A aniž to budete tušit, stanete se motorem roztáčejícího se kolotoče, a jak velké otáčky nabere, už bude na nás všech. Možná ani nepoznáte, že už se něco děje. Možná to zjistíte, až vytáhnu z rukávu poslední eso.

A vím, že se TO děje už teď a první kapku jsem paradoxně nevypustil já. Děje se to, aniž o tom víte. Děje se to na místech, kam nemůžete dohlédnout. Ale velmi dobře to funguje. Mám radost. Kolotoč se roztáčí ...

Poděkování vloggerovi NejFake za citát "Není důležitá tvář, ale myšlenka a názor".


PS. je tu jedna indicie, která může celé mé snažení shodit. Proto si jí v takovém případě prozatím nechte pro sebe. Ten správný čas teprve přijde. A přijít zaručeně musí. Ovšem až ta správná chvíle nastane, bude to už jiné ... Bude to lepší. Vše bude jinak a teprve poté dostane smysl.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?
« Odpověď #1 kdy: Prosince 22, 2013, 14:28:47 »
No tak teda hodne stesti... Ja se asi bez fora obejdu, ale sam nejak asi tusim, proc je tady relativne nizka aktivita - spousta lidi nekdo dokazal otravit, ze odesli (no ja mozna jsem asi taky nekdy asi slapnul nekomu do babovicek) a dalsi duvod je ten, ze kdo chce, tak se schazi, jde o urcitou cast uzivatelu (ne moc velkou) a tak se ani na siti moc nepohybuji.

Ja nakonec lezu na sit jen kdyz to potrebuju (a neni to zase az tak moc casto.)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?
« Odpověď #2 kdy: Prosince 22, 2013, 14:43:52 »
Pokud máš na mysli jen jednoho člověka, tak se to dá snad srovnat? Myslím, že pokud něco někdy bylo špatně, vždy se to dá řešit ...  ;)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?
« Odpověď #3 kdy: Prosince 22, 2013, 15:14:49 »
Tak děcka, napište mi nějaké názory, ať vidím nějakou odezvu. Potřebuji pár Vašich názorů, vizí apod., abych mohl upřesnit směr :) Prakticky můžete psát o čemkoliv, co se týká fóra, komunity nebo i jen názoru na můj příspěvek. Takhle mi to připadá, jak kdybych komunikoval se zdí :) Vím, že je to teď ještě těžké, když tu moc lidí není nebo nejsou ochotní ... ale věřím, že pár lidiček se najít může, kteří něco napíšou a trochu to rozhejbem. Přiděláváte mi práci, když mlčíte, víte to? :twisted:   :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline marco

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Karma: 4
Re: Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?
« Odpověď #4 kdy: Prosince 22, 2013, 23:09:53 »
No někde jsem tady četl, že fórum je špatně dohledatelné ať již se jedná o seznam či Gogole. Jenže si nemyslím, že absolutní veřejnost je dobrá. Stačí se podívat na doktarka.cz jak tam vypadají diskuze ble.
Sice tu nejsem moc dlouho, ale z toho co jsem vypozoroval mi tu chybí nějaký ucelený pohled. Vysvětlení pojmů.

Většinu mladých/začínajících uživatelů plenek to po chvíli omrzí, přestane vzrušovat.
Třeba já jsem začal již někdy tak před 5 lety na zdrávce. Pak nějak zapomenul. Myslel jsem, že je to jen moje úchylka a další informace nehledal. Až tak před měsícem možná dvěma mě určité zdravotní problémy donutily si vzít plenu (nechci řešit farmakologicky). Bylo to období, kdy jsem dodělával diplomku na jedné škole a zkoušky na druhé VŠ. Jo, stresový průjem je prevít. Hledal jsem zkušenosti jak nosit plínku inkognito. Prostě jen ať nejni vidět a tak jsem to tu našel. Jediný kdo mi na plínku přišel, byla máti. Je naštěstí chápavá, a když jsem ji vysvětlil problém tak mi dokonce sama nabídla, že mi pro plínky dojede. Jelikož jsem v nemocnici dosti mediálně známá osoba tak už slyším ty drby. Přišel jsem na to, že když mám plínu v noci tak se mnohem lépe vyspím. Pořídil jsem si k tomu dudlík Nuk promedic.
A to je právě ono chci dál předat zkušenosti anebo se něčemu přiučit. Už dávno jsem přišel nato, že dneska naposled nefunguje a plenky a dudu si vezmu zas.  
Hezkou mokrou noc
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Andy

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 50
  • Karma: 0
Re: Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?
« Odpověď #5 kdy: Prosince 23, 2013, 00:12:25 »
Citace: "marco"
Většinu mladých/začínajících uživatelů plenek to po chvíli omrzí, přestane vzrušovat.

Marco, začal jsem s diapers v 18ti. Dodnes mě to neomrzelo, život bez nich bych si ani nedovedl představit. Takový komfort a zábava : ))

Toho koho to omrzí, je to jenom něco co chce vyzkoušet, zaexperimentovat s něčím novým.
Ti kdo mají ve vlastní přirozené (do velké míry sexuální) touze být k něčemu jako diapees přitahováni, tak ty to neomrzí : )) je to součást jejich života.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re: Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?
« Odpověď #6 kdy: Prosince 23, 2013, 01:12:54 »
Ano myslím si že to omrzí jen experimentaře nebo sexualně neutěšené jedince já osobně plenkařím 12let několikrát jsem si řekl že jsem divnej a že stím skončím vydržel jsem to nejdýl asi měsíc.Vždy mě nějaké vnuknutí naláká zpět a to že se málo lidí schází není ani tak v lidech ale v době která tu nyní je samá závist a nenavist jeden k druhému.Několikrat jsem se chystal na sraz ale vždy mi do toho vlezla práce jsem v pracovní pozici kdy si nemohu vzít volno jak já potřebuji a to musíte uznat že je maliko víc přednější než si povídat a schazet se slidma stejného zaměření ač mě to mrzí tak musím říct i to že administratoři tohoto fora se taky k oživení moc nepřetrhli je to jen muj názor a je mi to skutečně líto že někdo uvažuje o skončení docela fajn fora.Jsou tu docala fajn lidi až na pár vyjímek ale nic proti nikomu tak to prostě má být každý má mýt svuj názor at už je vuči někomu uražejcí nebo ne otom to forum má být ne všem se vše musí líbit .
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline kluk-v-plenkach

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 85
  • Karma: -2
Re: Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?
« Odpověď #7 kdy: Ledna 01, 2014, 00:33:04 »
Přijdu po sem po určité pauze a takový šok, sice je tu mrtvo, ale občas se tady stále něco zajímavého urodí a rušit by bylo škoda. Pokud jde o peníze, tak doména je nejlevnější u Wedosu (cca 150 ročně) a freehosting nejlépe u Endory (ale tam by asi měli problém se serverem s erotickou tématikou), ale on ani ten Wedos není drahý (tedy pro ty, co mají stálé zaměstnání a jistý výdělek).

Já si dělal před časem takové poznámky, jak by se to tady dalo zlepšit.
- Fórum by se mělo zjednodušit, tím myslím počet kategorií a možná i přejít na jiný systém (punBB). Než třeba nováček přijde na to kam napsat příspěvek, tak radši uteče...
- Ideálně změnit celý web ve stylu webu http://www.cudnost.cz Fórum je tam sice taky, ale není hned na titulce a obsah na webu (mimo forum) se neaktualizuje denně, takže to zas tolik práce navíc sebou nenese. Hlavně je ten web pěkný, jednoduchý, přehledný... a když tak bloumám internetem (tumblr.com), tak pás cudnosti a plenky mají hodně společného, takže nějaká výměnná reklama by v případě zájmu určitě neškodila :))
- Mělo by smysl založit vlastní CZ/SK e-shop s abdl potřebami a osobním přístupem (rady, zkušenosti)? ;)

Peníze nazbyt nemám, ale s přerodem webu v něco nového bych klidně pomohl (i když nejsem žádný programátor nebo grafik, ale nainstalovat RS a spravovat web umím :D ).
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?
« Odpověď #8 kdy: Ledna 02, 2014, 12:01:33 »
Já už na něčem makám, vše od základu, takže pokud někdo chce pomoct, pak by měl umět alespoň základy PHP, MySQL a JS. :) Ale zvládám to sám, ani nečekám pomoc :) Ale když ... :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline komisar

  • Banánek
  • 10 a více
  • *****
  • Příspěvků: 31
  • Karma: 0
Re: Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?
« Odpověď #9 kdy: Ledna 02, 2014, 13:12:03 »
pokud to tady chcete zrušit tak ať majitel pošle loginy, já změním údaje na moje a budu to tady dál živit ze svého i kdyby sem nechodil nikdo. :)
nechápu proč by se furt mělo něco rušit.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?
« Odpověď #10 kdy: Ledna 02, 2014, 14:39:41 »
Myslím, že majitel se bude rozhodovat, komu to přenechá, podle toho, u koho si bude myslet, že s tím něco udělá nebo bude ochoten to dál držet. S Tvými max 30 příspěvky čoveče ... :hmm:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re: Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?
« Odpověď #11 kdy: Ledna 02, 2014, 15:17:28 »
Myslim, ze by bylo vhodne majiteli poslat minimalne onu soukromou zpravu a ne tady blbe brblat ze ma nekam poslat - vicemene anonymnimu clovekovi - loginy :-D Panove, delate se uz prdel, nebo to fakt myslite vazne coz ?
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re: Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?
« Odpověď #12 kdy: Ledna 02, 2014, 15:36:14 »
Pokud to bude majitel někomu předávat, tak jedině osobě, které bude důvěřovat.  Do dnešního dne se nedokázal NIKDO ani ozvat. Chcete-li  jiný web klidně si ho mějte. O osudu tohoto rozhodnou jen a jen majitelé...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline kluk-v-plenkach

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 85
  • Karma: -2
Re: Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?
« Odpověď #13 kdy: Ledna 03, 2014, 12:01:47 »
Kdo je teda ten majitel? Teď tady vidím minimálně dva lidi, kteří mají napsáno "Administrátor a majitel" :-D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Zachraňme komunitu aneb konec fóra jako konec komunity?
« Odpověď #14 kdy: Ledna 03, 2014, 17:25:05 »
Stačí napsat jednomu z nich :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu