Autor Téma: Zachování pokračování fóra  (Přečteno 12613 krát)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #15 kdy: Prosince 22, 2013, 18:06:19 »
Presne jak pises : Mělo by se to otevřít. Pak si nestěžujte.

Ono by se melo, jenomze samo se panove neudela nic. Dalsi cast vety je pouze o tom, kdo si vlastne stezuje ze :-) - povetsinou ti, kteri nijak neprispivaji k chodu.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #16 kdy: Prosince 22, 2013, 22:30:50 »
V tomto případě musím souhlasit a připojit k předchozímu příspěvku...  ;)

Kdysi tu bylo x administrátorů, moderátorů a korektorů a za poslední 2 roky??? No schválně jestli uhodnete...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #17 kdy: Prosince 23, 2013, 00:46:31 »
Myslím si že by byla velká škoda to tu rušit ano je pravda že web dlouho pokulhává a nic nového se tu neděje ale jak je psano podnadpisem forum přežíva s historickych důvodů už jedno forum skončilo a byla to velka škoda nenechte zaniknout i toto je jediné u nás.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #18 kdy: Prosince 23, 2013, 08:11:44 »
Já si stále nemyslím, že když přizveme další lidi, že to je ta správná cesta. Měli bychom začít u sebe :) Pak teprve řešit okolí ...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline Andy

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 50
  • Karma: 0
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #19 kdy: Prosince 23, 2013, 09:54:12 »
Přitahování nových lidí?

Myslím si, že ten kdo po tom opravdu touží, tak si to najde.

Jsem ještě členem v jedné jiné komunitě... a do této komunity občas nalákají nějaké jedince, kteří zkrátka "nemají v sobě to, o čem ta komunita opravdu je". Za nějaký čas je to přestane bavit a komunitu opouštějí. Nic je tam nedrží.

Ten koho to opravdu zajímá - vrací se.


Fórum minimálně v takové podobě jako je dneska by mělo být zachováno. To by mělo být minimum.

Já jsem sem chodíval dřív když jsem nebyl ani zaregistrovaný a nezapojoval jsem se do diskuzí. Četl jsem si... a myslím, že namalá část lidí začínala právě takto.
Řadu odpovědí a i informací o kterých jsem neměl ani tušení, jsem vyčetl aniž bych jsem něco poustoval. Poustnu něco jen když opravdu to má smysl vůbec říct.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline boy_in_nappies

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 289
  • Karma: 2
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #20 kdy: Prosince 23, 2013, 09:55:59 »
Myslím, že ty stránky klidně můžete zrušit. Jak někdo pravdivě napsal, chodí sem jen samí prudiči a k ničemu to tu není.
Na zahraničních ABDL serverech se lidé setkávají, aby se pak osobně poznali a v reálu si pohráli.
Tady na tomto webu je to ale jen samej honílek, virtualista a kecal. Reál je nereál, ať žije virtuál!
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #21 kdy: Prosince 23, 2013, 11:29:06 »
boy_in_nappies: nikdo se zatím nechce setkávat, protože se většina stydí (NE všichnI!), ale když i stydlivci přijedou na sraz, ne vždy se to musí povést si myslím, kvůli těm, kterým stud prostě do konce akce nepřejde.

Mám plán, jak takovou akci provést, aby se do toho každý dostal nenásilně a měl obrovskou chuť se vracet, ale k tomu je ještě hodně dlouhá cesta. Nejdřív začneme tady na foru. A o tom jsem psal v sousedním tématu.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 242
  • Karma: 11
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #22 kdy: Prosince 23, 2013, 11:42:55 »
Vsichni co tu melou o srazech jsem fyzicky na zadnem nevidel, az opravdu na nejaky dorazite, tak se mame o cem bavit. Je zde skupina lidi co se sejde klidne ten den vecer, kdyz si zavolame, jde jen o to chtit. A nejedna se ciste jen o prazaky.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #23 kdy: Prosince 23, 2013, 12:49:12 »
Já bych s tím problém neměl. Alespoň ne časem. Teď ještě nemohu. Z osobních důvodů. :) Pak přijdu velmi rád ... :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #24 kdy: Prosince 23, 2013, 12:57:58 »
Trochu bych to zobecnil newbie. Vsichni co tu melou o zmene, o srazech, o cemkoliv, tak v realu jen povidaj a povidaj. Ctenaru je zde hafo, uzivatelu je zde hafo a v realu - na sraze bylo 5 lidi :-) Kazdy ma nejaky svuj duvod proc neprijit. Nekdo aktualni termin, nekdo strach, nekdo cokoliv. Stejne tak, po administratorech - kteri k tomu prisli jako slepi k houslim - se chce aktivita. Pred lety jsem tento pokus ucinil a uz byl i problem se zde slusne chovat pro spoustu lidi a vzajemne se nenapadat.
Pak se ozvalo par lidi, ze by s necim pomohli, ale v realu ? Zkoncilo u toho, aktivita zadna.

Ma tedy smysl neco s necim delat ? Obetovat hafo svych hodin pro nastavovani neceho, co potom rejpalove jen shodi ze stolu s tim,z e to stoji za hovno ? Panove, kazdej se podivejte do sebe. Kecat umi kazdej. Ani aktualni majitele nejsou zadni "ajtaci" co by tohle udelali levou zadni, ale musi zjistovat, studovat, naucit se anglicky, testovat apod. Takze vymluva, pomohl bych, ale neumim s forem je jen o hovne. Pokud by dotycny skutecne chtel, prijde s navrhem jineho fora ci cehokoliv, co se pak da nasadir. Aktualne mi neprisla zadna PM s jakymkoliv navrhem.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Zachování pokračování fóra
« Odpověď #25 kdy: Prosince 23, 2013, 13:07:53 »
Já si myslím, že problém fóra jako takového, že je to třeba phpBB nebo tak, to není. Myslím, že fórum samo o sobě funguje dobře. Je to o lidech. Sám mám s phpBB forem zkušenosti jako admin, programovat umím, ale nevidím důvod měnit typ fóra apod. Jediné, co bych chtěl udělat navíc, je web, ten chybí, to ano. Ale chtěl jsem na tom začít dělat sám a říct to pak, ale to je jedno. Když se o tom tady tak krásně bavíme :) S tím nemám problém. Fórum bych nechal tak jak je, přidal web a pak už jen zvýšit aktivitu (nejen na fóru) členů komunity. To pro začátek.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu